Šaty na svatební after party - poraďte

487
5.8.13 21:37

Šaty na svatební after party.

Myslite ze se po obřadu mohu vzít na svatební after party jiné šaty nez bilé? V bílé se moc necitim a na slavení bych si radeji vzala proste obyč saty, které jsou ale moc pekne.
A trebas si v pujovne pujcit korunku at je videt kdo je nevesta nebo se to pak uz tolika neresi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19256
5.8.13 21:41

Ja mela barevne saty, prevlekla jsem se vecer zhruba v polovine odpoledni a vecerni veselice. S moji identifikaci nemel nikdo problem :mrgreen: Asi ze to nebyla svatba o 200 lidech…i kdyz nejakych 80 se nas seslo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
5.8.13 21:42

Já měla bílé, protože jsem se převlékala už na oběd :)
ale kámoška měla asi troje, všechny barevné, k těm prvním si nechala závoj (měla jen takový kratší) a pak už si sundala i ten… je to na tobě, rozhodně bílé být nemusí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
5.8.13 21:43

Kdyz jsem se vdavala byla jsem v 6. mesici tehu a mela docela velke brisko uz, takze jsem si s sebou taky vzala pohodlnejsi saty, ze se pak prevliknu, po obede, po fotkach a tak, ale vydrzela jsem v nich az do vecere, nechtelo se mi z nich, uzivala jsem si to ze jsem nevesta…pac verim, ze to bylo poprve a naposledy :mrgreen:, ale urcite si myslim, ze kdyz to budou pekne saty, ze se do nich klidne prevleknout muzes, az budes mit taky nafocene fotky, ale na obed bych v nich jeste asi byla ;)

Příspěvek upraven 05.08.13 v 21:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48783
5.8.13 21:44

Sestra se nedávno vdávala, do asi 18h. měla takové krásné svatební šaty a pak se převlékla, do krátkých bílých šat, takže bylo pořád vidět, že je nevěsta neztratila se v davu jiných barev, vypadala v nich moc dobře a ulehčila si to, že ty první šaty vážily 6 kg :lol: a pařila v těch druhých šatech až do 5 ráno :pankac: :mrgreen:.
Zkusím na netu najít co asi měla oblečené jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
5.8.13 21:51

Myslim že je to jedno. ale jsi nevěsta jen jednou (nebo párkrát:)) tak proč si to neužít?. za sebe bych se nějak „označila“ to je super nápad s tou korunkou - kdy v žibotě si ji jinak můžeš vzít?:)) nebo závoj, kamarádi měli pásku s nápisem „nevětsa“. („ženich“)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7499
5.8.13 21:53

Já se převlíkla po večeři dokonce do kalhot :D teda bílých a k tomu tyrkysovou košili, ale nechala jsem si závoj. Hlavní je cítit se v pohodě, aby sis to užila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
689
5.8.13 21:57

Saty jsem si nechala usit dle svych predstav. A protoze se mi (logicky) libily, chtela jsem si je uzit, tudiz jsem v nich vydrzela cely svatebni den az do noci, i kdyz bylo 35°C!!! :potlesk:
Kazdy dle sveho gusta…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2809
5.8.13 22:00

Ja jsem shanela nejake saty, ale nejak se nedarilo a pak byl chladnejsi vecer, mela jsem bilou tuniku a dziny, byli jsme venku, saty do 19:00, pak jsme uspali deti a sli parit..
Ted maji nadherny saty, takove jakoby bezove krajkove s koralky v Promodu, moc se mi libily, koupila jsem si je na pracovni vecirek.. ty by byly super..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
5.8.13 22:01

Díky moc za rady, mam saty z pujcovny moc krasne ale na naky to blbnuti bych se bála abych nemusela platit vic za poškození.
Tak super, vemu si pak ty obyč šaty a trebas korunku nebo uvidim jak dlouho to vydrzim se zavojem, ale korunka snad bude stacit, a ty napisy toje taky dobrej napad, vymyslet neco prdlého aby všichni vedeli :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
5.8.13 22:08

Já se převlíkla do kalhot a coby nevěsta jsem měla bílé krajkové tričko :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
5.8.13 23:06

Já se převlékala docela pozdě večer, neměla jsem bílé šaty. Žádný způsob jak se označit jako nevěsta (aby mě poznali) mě popravdě tedy nenapadl :-) Ale nebylo nás tedy 500 :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama