Šaty pro nevěstu - jiné než svatební

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simča30
Nováček 2 příspěvky 07.11.18 16:55
Šaty pro nevěstu(jiné než svatební)

Dobrý den, měla bych dotaz, jestli na své svatbě, tedy jako nevěsta můžu mít tmavší večerní šaty? Obřad bude na úřadě v obřadní síni a budu tam jen já, partner, dva svědci a děti, celý obřad bude trvat max 15min, pak už jen oběd u nás doma, tak bych ráda věděla jsetli jste některá měla taky místo svatebních, nebo světlých šatů, nějaké tmavší? Mě je to celkem jedno, jen okolí je mírně zděšeno, že nebudu mít světlé šaty. Já se nejlíp cítím v těch tmavších, ale pokud by to byl veklý přešlat, tak bych to asi musela tu chvilku vydržet. Budu ráda za Vaše názory a zkušenosti. Děkuji

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10917 příspěvků 07.11.18 16:59

Je to úplně jedno. Zvláště na takto pidi svatbě

terien
Echt Kelišová 8478 příspěvků 07.11.18 17:00

Klidně bych v nich šla. Pro nezaprděné nevěsty se dělají i černé svatební šaty tak proč ne.

monty.python
Kecalka 283 příspěvků 07.11.18 17:03

Kamarádka měla svatbu také jenom ve 4 lidech plus 2 děti a vzala si tyhle šaty, šla jsem jí za svědka, tak jsem se oblékla obyčejněji ;)

Kacise
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 07.11.18 17:05

Na svatbě bylo 60 lidí, šaty jsem měla pod kolena, retro střih, kolová sukně, nadýchaná spodnička. Tmavě růžové s fialovým tylem přes sukni a obří mašlí nad zadkem. Přežili to všichni :mrgreen: :kytka: :pankac:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8810 příspěvků 07.11.18 17:17

Na obřad jsem měla bílé, ale chtěla jsem je a pak večer jsem měla černý vršek, šedý kus sukně a nakonec lem růžový, nikdo to neřešil, ba naopak mě obdivovali, že jsem ve svatebních vydržela asi do 22h :)
Já bych jim řekla, že je to náš den, tudíž všem ostatním může být putna, co já a manžel budeme mít na sobě :)

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 07.11.18 17:18
@Simča30 píše:
Dobrý den, měla bych dotaz, jestli na své svatbě, tedy jako nevěsta můžu mít tmavší večerní šaty? Obřad bude na úřadě v obřadní síni a budu tam jen já, partner, dva svědci a děti, celý obřad bude trvat max 15min, pak už jen oběd u nás doma, tak bych ráda věděla jsetli jste některá měla taky místo svatebních, nebo světlých šatů, nějaké tmavší? Mě je to celkem jedno, jen okolí je mírně zděšeno, že nebudu mít světlé šaty. Já se nejlíp cítím v těch tmavších, ale pokud by to byl veklý přešlat, tak bych to asi musela tu chvilku vydržet. Budu ráda za Vaše názory a zkušenosti. Děkuji

Ahoj.

Tmavé večerní šaty jsou v naprostém pořádku, zejména v tomto ročním období a pokud chcete mít jen komorní obřad.

Ovšem vše to evokuje svatbu pod rouškou tmy? :) Takže chápu nejistotu u Tvých blízkých. :)

janiiiv
Povídálka 28 příspěvků 07.11.18 17:44

Zakladatelko, je to VAŠE svatba a ostatním je h**** do toho, co VY budete mít na sobě na VAŠÍ svatbě. Tím spíš, když oni na té svatbě ani nebudou :jazyk:
Byly časy, kdy se svatba odehrála na úřadě ve slušnějším oblečení ze stávajícího šatníku (sice to bylo v době války či krize, tzn. nebylo nic a tím spíš peněz na takovou zbytečnost, jako koupit si šaty na jedno použití) - a taky to přežili :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 07.11.18 18:13

My jsme taky měli svatbu jen se svědky a dítětem a měla jsem na sobě barevnou pruhovanou sukni, bile tilko a cerveny svetr. Manzel cervenou kravatu, aby ladil. Dítě jsme chtěli taky sladit, ale nic červeného jsme na něj neměli, tak byl v zelené teplakovce (bylo to půlroční mimino v kocarku).

janablizkova
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 07.11.18 18:36

Je to tvoje svatba a tvoje věc co si oblékneš.Vůbec bych to neřešila.

Simča30
Nováček 2 příspěvky 07.11.18 21:29

Moc Vám děkuji za názory a ano jako vždy si to udělám spíš podle sebe a tak ať se i během těch pár minut cítím dobře.Děkuji

Janli
Kelišová 6306 příspěvků 08.11.18 12:56

Měla jsem místo šatů maxisukni s velkou spodničkou a jako vršek obyčejnou bílou košili. A mělo to megaúspěch. Nevěsty v bílých korzetovkách už jsou tuctový. Takže když se budeš lišit, jen dobře! Já bych toho na tvém místě využila a nechala si ušít vypasované sako, klidně v barvě, která ti bude vyhovovat a k tomu tylovou sukni nad kolena.

dedrichov
Závislačka 2992 příspěvků 09.11.18 20:53
@Simča30 píše:
Moc Vám děkuji za názory a ano jako vždy si to udělám spíš podle sebe a tak ať se i během těch pár minut cítím dobře.Děkuji

pošli nám sem foto, ať se mrkneme :kytka:

Jeseterka
Povídálka 25 příspěvků 10.11.18 15:23

Měla jsem bordó šaty nad kolena s velkým vystrihem. Na malou svatbu mi nestalo zato shánět bílé načančané svatební šaty. Důležité je, co se líbí nevěstě a na čem se snoubenci shodnou ????.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >