Šaty pro velmi malé poprsí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linduš91
Kecalka 149 příspěvků 21.03.18 06:28
Šaty pro velmi malé poprsí

Ahoj maminky, po ukončení kojení jsem hodně zhubla především přes prsa, která teď v podstatě nemám žádná. :mrgreen: Nemůžu na sebe ani sehnat klasickou podprsenku, takže nosím výhradně tento typ:
https://www.kalhotky-podprsenky.cz/…ou-a-vyztuzi?…
Moje míry jsou 76-60-86. Pod prsy mám 70, takže rozdíl prakticky žádný (mám velké kulaté placky) :D Za necelý měsíc jdu kamarádce na svatbu a potřebuju si koupit šaty. Podmínkou je, aby měly rukáv (ne ramínka nebo úplně holá ramena) a aby pod ně šla vzít podprsenka zmíněného typu. Můžete mi prosím poradit, co by mi mohlo slušet? A kde to sehnat (potřebuji si šaty vyzkoušet, e-shopy proto raději ne)? Měřím 165 cm a jsem celkově docela štíhlá. Děkuju :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10162 příspěvků 21.03.18 06:58

Hledala bych neco s vyraznou aplikaci na hrudi, neco jako tady v obrazcich http://www.fotogaleriemody.cz/…-super-figle

Pipet
Generální žvanilka 23918 příspěvků 21.03.18 07:04

Já mám míry 85-65-90 a teď jsem si koupila šaty, jsou přes prsa „nažabičkované“ - nařasených víc vrstev látky, ty sklady jsou vertikálně, pod prsama jako „převázané“ a dolů už pak splývavé.
Ty moje jsou teda na ramínka… navíc v tom nařasení jsou schované kostice, které udrží iluzi tvaru prsou :mrgreen:, takže podprsenka netřeba.
Konkrétní tip nemám.

Linduš91
Kecalka 149 příspěvků 21.03.18 07:07

@beruska9 Děkuji za odkaz :) Bohužel většina těch šatů má véčkový výstřih a v tom mi leze ta podprsenka. Ke krku jsem nic nesehnala, nevím, kde hledat…Teď jsem oblítávala nákupák - CaA, MaS, HaM, Reserved a zatím nic - všude leze ta podprsenka nebo jsou mi prostě nahoře velké :-(

Linduš91
Kecalka 149 příspěvků 21.03.18 07:09

@Pipet Mít 85 cm přes prsa, tak si pískám :D :pankac: Bohužel bez podprsenky vypadám v jakýchkoliv šatech včetně těch nařasených jako letištní dráha :roll: Nějaká podprsenka je u mě potřeba

Petule030
Kelišová 5577 příspěvků 21.03.18 07:35

Zajít někam, kde ti poradí. Já třeba mám dvoje šaty z butiku, co patří návrháři a sám tam prodává. Ceny jsou sice o něco vyšší, ale parádně mi radil a šaty využívám na více příležitostí. Nemáš taky možnost takový obchod navštívit?

Russet
Kelišová 6789 příspěvků 21.03.18 07:36
@Linduš91 píše:
Ahoj maminky, po ukončení kojení jsem hodně zhubla především přes prsa, která teď v podstatě nemám žádná. :mrgreen: Nemůžu na sebe ani sehnat klasickou podprsenku, takže nosím výhradně tento typ:
https://www.kalhotky-podprsenky.cz/…ou-a-vyztuzi?…
Moje míry jsou 76-60-86. Pod prsy mám 70, takže rozdíl prakticky žádný (mám velké kulaté placky) :D Za necelý měsíc jdu kamarádce na svatbu a potřebuju si koupit šaty. Podmínkou je, aby měly rukáv (ne ramínka nebo úplně holá ramena) a aby pod ně šla vzít podprsenka zmíněného typu. Můžete mi prosím poradit, co by mi mohlo slušet? A kde to sehnat (potřebuji si šaty vyzkoušet, e-shopy proto raději ne)? Měřím 165 cm a jsem celkově docela štíhlá. Děkuju :)

A co zkusit šaty v dívčí sekci?

brumi
Kelišová 6032 příspěvků 21.03.18 08:07

@Linduš91 mám stejnej problém, takže šaty kupuji v dívčí konfekci a hlavně samodržící podprsenka, ta drží i na ničem a z ničeho udělá aspoň něco malinko :)

beruska9
Extra třída :D 10162 příspěvků 21.03.18 08:11

@Linduš91 : no ja to myslela jen jako priklad te aplikace…konkretni saty stejne zavisi od toho, co sezenes. Nebo mozna zajit do specializovaneho obchodu pro jednu dobre padnouci „normalni“ podprsenku a budes mit mensi problem se saty ;) Pripadne jestli tam nemas fakt temer nic, co tak takove ty strapcove vrstvene a la 20. leta a bez podprdy?

Russet
Kelišová 6789 příspěvků 21.03.18 08:14
@beruska9 píše:
@Linduš91 : no ja to myslela jen jako priklad te aplikace…konkretni saty stejne zavisi od toho, co sezenes. Nebo mozna zajit do specializovaneho obchodu pro jednu dobre padnouci „normalni“ podprsenku a budes mit mensi problem se saty ;) Pripadne jestli tam nemas fakt temer nic, co tak takove ty strapcove vrstvene a la 20. leta a bez podprdy?

To bych si připadala jak od kolotočů. Prostě bych začala vhodným prádlem. Pak zkusila tu dívčí sekci. Já mám zas nahoře víc než průměr a taky mi nesedí všechno :nevim: Stačí jinak tvarující prádlo a je tam vic místa.

beruska9
Extra třída :D 10162 příspěvků 21.03.18 08:17

@Russet : no vidis, ja zase jak v Great Gatsby, akorat ten Leonardo by mi tam chybel :mrgreen: Ale s navrhem na vyreseni pradla plne souhlasim, pokud je to 91 v nicku rocnik narozeni, tak je zakladatelka mladoucka na to, aby do konce zivota nosila vystrihy ke krku.

Russet
Kelišová 6789 příspěvků 21.03.18 08:23
@beruska9 píše:
@Russet : no vidis, ja zase jak v Great Gatsby, akorat ten Leonardo by mi tam chybel :mrgreen: Ale s navrhem na vyreseni pradla plne souhlasim, pokud je to 91 v nicku rocnik narozeni, tak je zakladatelka mladoucka na to, aby do konce zivota nosila vystrihy ke krku.
Že jo? S malýma bez podprsenky vše vypadá líp. Ne lacině. Klidně bych šla do V výstřihu. Nebo lodičkového. Že by hubená holka na sebe něco nesehnala?!

Pipet
Generální žvanilka 23918 příspěvků 21.03.18 08:31
@Linduš91 píše:
@Pipet Mít 85 cm přes prsa, tak si pískám :D :pankac: Bohužel bez podprsenky vypadám v jakýchkoliv šatech včetně těch nařasených jako letištní dráha :roll: Nějaká podprsenka je u mě potřeba

Mi řekni, že ta lambada dělá nějaká kouzla :nevim:
Zkus Pepco, mají tam dívčí podprdy, jejich 65AA bys třeba měla dobrou a stojí pár šupů.

zrcadlo
Kelišová 6318 příspěvků 21.03.18 08:42

Já bych asi volila něco se vzorem a lehce nařaseného - aby nebylo poznat, že když někde ty šaty nepřiléhají úplně, tak to není účel. Co třeba něco takového

TamaraAlmara  21.03.18 09:08

http://m.orsay.com/…1109598.html co neco takoveho. Jako holka s malym poprsim ti pujde cokoliv. Klidne i pouzdrovky nebo lodickovy vystrih. Muzes mit i jednobarevne saty, hezky je ozivis vyraznim nahrdelnikem a hura do toho. Zbytecne se stresujes. :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama