Sauna při nedostatku sexu

Anonymní
20.12.20 07:55

Sauna při medostattku sexu

Ahoj, mám takovou zvláštní otázku.
Mám manžela, tři děti. Manžela miluji, ale nebaví mě sex. Beru i malou dávku antidepresiv a tak je to možná i tím, nevím. Takže se musím do sexu opravdu nutit. Večer, když bych nejraději si už po celém dni četla se přinutím. Toto se děje tak jednou za týden někdy i dříve. Máme i hádky kvůli sexu občas. Manželovi sem řekla, že nemůže čekat pouze na mě, ale má taky ruku, že já nejsem zodpovědná za jeho tělo, není to přeci pouze na mě. Na to mi řekl, že když si to udělá, rptak to vůbec nepomůže, že to nesouvisí s rím, že se mu líbím… atd.
A teď k věci. Kdykoli jsme šli do soukromé sauny musela sem buď před saunou nebo tam mít sex nebo mu to udělat. To už ale sem řekla, že odmítám on mi na to řekl, že tam se mnou nebude chodit. Že má sexu málo a nedokáže se tam tvářit, že ralaxuje, že bude myslet na sex. Co si o tom myslíte? Já nevím, ale to je opravdu tak, že je žena zodpovědná za tělo chlapa. Já vím, že sexu má málo, ale zase přeci mě nemůže nutit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29240
20.12.20 08:00
@Anonymní píše:
Mám manžela, tři děti. Manžela miluji, ale nebaví mě sex. Beru i malou dávku antidepresiv a tak je to možná i tím, nevím. Takže se musím do sexu opravdu nutit. Večer, když bych nejraději si už po celém dni četla se přinutím. Toto se děje tak jednou za týden někdy i dříve. Máme i hádky kvůli sexu občas. Manželovi sem řekla, že nemůže čekat pouze na mě, ale má taky ruku, že já nejsem zodpovědná za jeho tělo, není to přeci pouze na mě. Na to mi řekl, že když si to udělá, rptak to vůbec nepomůže, že to nesouvisí s rím, že se mu líbím… atd.
A teď k věci. Kdykoli jsme šli do soukromé sauny musela sem buď před saunou nebo tam mít sex nebo mu to udělat. To už ale sem řekla, že odmítám on mi na to řekl, že tam se mnou nebude chodit. Že má sexu málo a nedokáže se tam tvářit, že ralaxuje, že bude myslet na sex. Co si o tom myslíte? Já nevím, ale to je opravdu tak, že je žena zodpovědná za tělo chlapa. Já vím, že sexu má málo, ale zase přeci mě nemůže nutit

V sauně jsem byla párkrát. Po plavání s batoletem. Fakt mě nenapadly myšlenky na sex. Spíš jsem hlídala to batole.
Proč bereš AD? Proč je sex večer po celodenní honičce? Proč se nějak rozumně nedohodnete na kompromisu, co bude vyhovovat oběma? Chlap většinou od ženy sex očekává, když s ní žije po jednou střechou a není impotentní. Z toho bys měla vycházet. Nejste bratr a sestra. Idyla doma nebude, když se 1× za měsíc „přinutíš“ a on bude mít pocit, že tě skoro musel znásilnit. Máte 3 děti. Ty vám výbor nepřidělil. Sexovat jste museli. A ne jednou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4303
20.12.20 08:01

Ježiš, sex v sauně? To bych měla infarkt. Žena není zodpovědná za tělo chlapa. Ale měla by být jakási povinnost hledat v manželství kompromis. Tím tvým “nechci, zařiď se jak chceš” riskuješ, že se zařídí, jak chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:04

No takže se mám nutit teda to už ale dělám :(

• Citovat
  • Nahlásit
52268
20.12.20 08:05

Sex mam rada. Do sauny nechodim vubec. Nesnasim ten suchy a horky vzduch.
Zdechla bych tam. Infarkt nebo uduseni by to jistilo. Mi teda pripada, ze ten uvodni prispevek psalo prerostle dite. Zase troll?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
20.12.20 08:05

Tak vztah mezi psrtnery je podminen i uspokojovanim biologickych potreb a to je sex, takze ano partner ze sve podststy pocita s tim ze i v tomto budete par. Lehce se ti muze stat, ze si najde jinou k tera k temto aktivitam bude pristupovat s vetsim nadsenim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:06
@Kelsey píše:
Sex mam rada. Do sauny nechodim vubec. Nesnasim ten suchy a horky vzduch.
Zdechla bych tam. Infarkt nebo uduseni by to jistilo. Mi teda pripada, ze ten uvodni prispevek psalo prerostle dite. Zase troll?

Nemyslela jsem přímo uvnitř sauny

• Citovat
  • Nahlásit
2739
20.12.20 08:06
@Anonymní píše:
A teď k věci. Kdykoli jsme šli do soukromé sauny musela sem buď před saunou nebo tam mít sex nebo mu to udělat. To už ale sem řekla, že odmítám on mi na to řekl, že tam se mnou nebude chodit. Že má sexu málo a nedokáže se tam tvářit, že ralaxuje, že bude myslet na sex. Co si o tom myslíte? Já nevím, ale to je opravdu tak, že je žena zodpovědná za tělo chlapa. Já vím, že sexu má málo, ale zase přeci mě nemůže nutit

Před těhotenstvím jsme to dělali v sauně s manželem skoro pořád (máme svou vlastní). Ale přiznám se, že ten požadavek tvého manžela na tebe nějak nechápu…
Jedno je jasne, sex tě nebaví a jemu chybí. Jak tohle asi může dopadnout?!
Myslím, že bys to měla řešit s lékařem, jestli na to nemají vliv ty tvoje léky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:08
@lilith1 píše:
Tak vztah mezi psrtnery je podminen i uspokojovanim biologickych potreb a to je sex, takze ano partner ze sve podststy pocita s tim ze i v tomto budete par. Lehce se ti muze stat, ze si najde jinou k tera k temto aktivitam bude pristupovat s vetsim nadsenim.

Já vím, ale někdy prostě už toho mám dost. Tři děti, dům a pak další povinnost sex

• Citovat
  • Nahlásit
2203
20.12.20 08:10
@Anonymní píše:

No nutit nevím najít kompromis záleží jestli to vyžaduje denně nebo by stačilo jednou týdně 🤔 cim víc se budeš nutit tím víc to budeš nesnaset. Za chvilku budeš mít pocit že jsi jen matrace.
Antidepresiva můžou mít vliv na náruživost ale parardoxne i opačným směrem. Některé se v menších dávkách používají i jako léčba sexuálních poruch.
Třeba změnit ad za jiný typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
788
20.12.20 08:11
@Anonymní píše:
Já vím, ale někdy prostě už toho mám dost. Tři děti, dům a pak další povinnost sex

Tak, tu otravnou povinnost, nechte na nějaké jiné. Někdo si, na otravný úklid, najme uklízečku, Vy si, můžete, na otravný sex, najmout… no :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:12

Jemu by stačilo tri krát týdně, já se donutí jednou za týden a je mu to nestačí, že prý na to pak myslí a musí dělat, že je v pohodě, když není

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.12.20 08:12
@šupsem šuptam píše:
Tak, tu otravnou povinnost, nechte na nějaké jiné. Někdo si, na otravný úklid, najme uklízečku, Vy si, můžete, na otravný sex, najmout… no :D

Děkuji za tip

• Citovat
  • Nahlásit
2203
20.12.20 08:14
@Anonymní píše:
Jemu by stačilo tri krát týdně, já se donutí jednou za týden a je mu to nestačí, že prý na to pak myslí a musí dělat, že je v pohodě, když není

No zaprach tři děti a jestli jsou menší tak tvoje nechuť bude únava a celkově děti jsou vysavači energie a sexuálního chtíče především u ženy.
Odpočata, vyspala z relaxovaná bys tu chuť třeba měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
20.12.20 08:21
@Anonymní píše:

Spíš se přenastavit, aby ses nutit nemusela. Problém je kde? Nechuť k samotnému chlapovi? K sexu jako takovému? Únava? Málo času? Proč bereš ty AD? Možná po dohodě s lékařem postupně vysadit AD a třeba z tebe bude zase žena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat