Reklama

Savčí poloha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 15.03.18 20:40
savčí poloha - zkušenosti

Ahoj, máte některá zkušenost se savčí polohou při kojení (miminko leží bříškem na břiše matky)?. Myslíte že mléko teče lépe než při jiných polohách? a jaké jsou vaše zkušenosti a spokojenost s touto polohou?

Reklama

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 15.03.18 20:43

Dcera měla období, kdy se takhle kojila. Jak to přišlo, tak to zase odešlo. Jinak jsem většinou kojila ve fobalové poloze, protože se tak nejlépe daly nakojit obě děti naráz :mrgreen:

aduska912
Kecalka 234 příspěvků 15.03.18 20:47

Při savčí poloze mi hodně mléka teče okolo? myslíte že je to špatným přisáním?

Janli
Kelišová 5423 příspěvků 9 inzerátů 15.03.18 20:54

Občas to takhle s dcerkou děláme při hře. Jenže s mýma “efkama” to zvládá jedině v kleče :mrgreen:.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 15.03.18 21:07

U nás je tahle poloha oblíbená, když je malej unavenej a protivnej. Položim si ho na břicho a nechavam, ať odpočívá nebo saje, jak mu to vyhovuje. Hlavně večer takhle krásně usíná. A mliko mi kolem neteče vůbec, na rozdíl od jiných poloh. Mám spoustu mlíka, kolikrát při jiných polohách jsme od mlíka oba a v téhle poloze nic.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15618 příspěvků 15.03.18 21:09
@Janli píše:
Občas to takhle s dcerkou děláme při hře. Jenže s mýma “efkama” to zvládá jedině v kleče :mrgreen:.
:mrgreen: A jak to mlíko teče, když je to vlastně do kopce?
Já mám taky velký prsa, též bych musela děcka štelovat do akrobatických poloh :)

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 15.03.18 21:54

@pe-terka třeba u mě, když se malej přicucne a pak pustí, tak mám místo kozy mlíkotrysk :lol:.Takže i do kopce to teče.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15618 příspěvků 15.03.18 21:58
@HankaS82 píše:
@pe-terka třeba u mě, když se malej přicucne a pak pustí, tak mám místo kozy mlíkotrysk :lol:.Takže i do kopce to teče.
:lol:

Janli
Kelišová 5423 příspěvků 9 inzerátů 15.03.18 21:59
@pe-terka píše: :mrgreen: A jak to mlíko teče, když je to vlastně do kopce?
Já mám taky velký prsa, též bych musela děcka štelovat do akrobatických poloh :)

Dovedeš si představit, že před každým obědem musíš vylézt na Sněžku? Se nedivím, že moje dítě o tuhle polohu zrovna nestojí… :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10566 příspěvků 15.03.18 22:13

Byla mi doporucena pri nadprodukci mleka, prave aby mleko tolik neteklo „samo,“ chvili jsem tak kojila, bylo to v pohode. Edit: jeste jednou ctu puvodni dotaz: prave ze mleko tece trosku „hur,“ jde trochu proti gravitaci, proto mi byla doporucena pri nadprodukci, aby maleho to mleko tak „nezalevalo“ (byl malinky a nestihal), ale to dela rozdil asi jen v prvnich tydnech…kdyz se produkce ustali a prsa se tak nenalevaji, spis produkuji prubezne, tak uz je to asi jedno. Ale bylo to takove docela prijemne, clovek si tak pololezi a dite se krmi :)

Příspěvek upraven 16.03.18 v 02:14

Teresa.p
Kecalka 241 příspěvků 15.03.18 22:47

Kojila jsem tak syna od asi 3 do 18 m. vyhoda pro me byla, ze jak byl starsi tak mi zakryval prso hlavou a moc ani neslo videt ze kojim. treba na koupaku jsem jen trochu odhrnula plavky a moje segra ani nepoznala, ze se koji. s novorozencem bych tuto polohu asi nezvladla to jsem kojila klasicky s kojicim polstarem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama