Reklama

Protéká savička Avent Natural s průsekem Y?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 54 inzerátů 03.01.18 21:13
Savička Avent Natural průsek Y

Ahoj, prosím protéká savička s průsekem do Y když máte v lahvi kaši a otočí se vzhůru nohama? Díky :-)

Reklama

Reakce:

iwa83
Kelišová 6340 příspěvků 03.01.18 21:18

@Wensdyyy asi zalezi jak hustou mas kaši. Ja jsem savicku mela a nevyuzila. Proste jsem tu chvili co dostavala vecer kasi, davala lzickou. A bez problemu…

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 54 inzerátů 03.01.18 21:25

@iwa83 děkuji a je tam tedy vyloženě díra?

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 54 inzerátů 03.01.18 21:26

@iwa83 já chci totiž na mléko, malé už je 1,5 roku a na večerní mléko chce silný průtok ale já nechci aby byla celá mokrá když to vytáhne z pusy :D

Terez001
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 03.01.18 21:36

@Wensdyyy

Savičku jsem taky měla a nikdy nepoužila, šíleně to teklo, je to opravdu na hustou kaši, na mléko proboha ne, to by se snad utopila :)

Na večerní mléko bych volila lahev s brčkem, nebo když už savičku, tak klasickou, na kterou je zvyklá a udělala větší dírku, třeba malý ždibec ustřihnout, nekupovat tu Y, to teče šíleně.

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 54 inzerátů 03.01.18 22:14

@Terez001 děkuji moc :-) já mám teď klasiku prořízlou :-D z brčka by mi mléko nevzala :-)

iwa83
Kelišová 6340 příspěvků 03.01.18 22:25

@Wensdyyy a z ceho pije vodu nebo caj? Nase ma 20 mesicu a ma mliko uz jenrano a stale taha flasku, 4 dirky. Hrnecek jak kdy a jak se ji chce. Do toho Y bych mliko nedavala, utopi se

Wensdyyy
Stálice 52 příspěvků 54 inzerátů 03.01.18 23:13

@iwa83 vodu pije buď z brčka nebo ze skleničky. Jj koupím 4 dírky snad nebude zuřit že to nejde :-D kdyžtak nařízenu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >