Protéká savička Avent Natural s průsekem Y?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wensdyyy
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 21:13
Savička Avent Natural průsek Y

Ahoj, prosím protéká savička s průsekem do Y když máte v lahvi kaši a otočí se vzhůru nohama? Díky :-)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5879 příspěvků 03.01.18 21:18

@Wensdyyy asi zalezi jak hustou mas kaši. Ja jsem savicku mela a nevyuzila. Proste jsem tu chvili co dostavala vecer kasi, davala lzickou. A bez problemu…

Wensdyyy
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 21:25

@iwa83 děkuji a je tam tedy vyloženě díra?

Wensdyyy
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 21:26

@iwa83 já chci totiž na mléko, malé už je 1,5 roku a na večerní mléko chce silný průtok ale já nechci aby byla celá mokrá když to vytáhne z pusy :D

Terez001
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 03.01.18 21:36

@Wensdyyy

Savičku jsem taky měla a nikdy nepoužila, šíleně to teklo, je to opravdu na hustou kaši, na mléko proboha ne, to by se snad utopila :)

Na večerní mléko bych volila lahev s brčkem, nebo když už savičku, tak klasickou, na kterou je zvyklá a udělala větší dírku, třeba malý ždibec ustřihnout, nekupovat tu Y, to teče šíleně.

Wensdyyy
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 22:14

@Terez001 děkuji moc :-) já mám teď klasiku prořízlou :-D z brčka by mi mléko nevzala :-)

Uživatel je onlineiwa83
Kelišová 5879 příspěvků 03.01.18 22:25

@Wensdyyy a z ceho pije vodu nebo caj? Nase ma 20 mesicu a ma mliko uz jenrano a stale taha flasku, 4 dirky. Hrnecek jak kdy a jak se ji chce. Do toho Y bych mliko nedavala, utopi se

Wensdyyy
Povídálka 41 příspěvků 03.01.18 23:13

@iwa83 vodu pije buď z brčka nebo ze skleničky. Jj koupím 4 dírky snad nebude zuřit že to nejde :-D kdyžtak nařízenu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama