Savička NUK FC na lahvičku Avent

420
13.7.13 16:23

Savička NUK FC na lahvičku Avent

Ahojky, potřebuju pomoct. Malý má problémy s pitím s lahve. Spolyká strašně moc vzduchu. Mám vyzkoušené savičky MAM, Avent snad všechny velikosti ale jen silikon. Klasický dudlík má latexový. Máte některá možnost vyzkoušet, jestli pasují savičky Nuk FC do lahvičky od Aventu? Nebo jak jste naučily, dítě pít normálně z lahve? Už to trvá tři týdny a jsem z toho hotová a co potom prcek. Jsou mu 4 měsice. Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1425
13.7.13 16:29

Nevím teda co je FC, ale máme NUK savičky latexové a ty na Aventy nepasují, taky jsem dokupovala 3 lahvičky NUKU :mrgreen: ale i teď se z ničeho jiného nenapije

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
13.7.13 16:56

To je first choice myslím :-) se z toho zblázním, už máme doma takových lahví a dudlíků. Ale musím koupit, nedá se nic dělat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
13.7.13 17:02

Jako dat tam jde, ale má to háček. Ta savicka (mám FC silikon) se v tom protaci, je „volně“. Nepridrzuje to ten vnitřní závit hrnku (snad chápeš). No dokud ji dítě nebude chtít vtlacit dovnitř, možná to zafunguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
13.7.13 17:05
@MaDoRaBe píše:
Jako dat tam jde, ale má to háček. Ta savicka (mám FC silikon) se v tom protaci, je „volně“. Nepridrzuje to ten vnitřní závit hrnku (snad chápeš). No dokud ji dítě nebude chtít vtlacit dovnitř, možná to zafunguje.

Díky, asi jednu koupím a uvidím. Jsem už zoufalá
:zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4639
13.7.13 17:05

Jinak dudlík má madam latexový a mlíko pije normálně z toho silikonu od Nuk, čaj, ředěný džus z hrnku MaM a Avent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
13.7.13 17:16

No uvidíme jak dopadneme a u ceho skoncime
:lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...