Savo - za jak dlouho v místnosti mohou spát děti?

1044
3.4.11 20:14

savo - za jak dlouho v místnosti mohou spát děti

Moc vás všechny prosím o radu. Dnes jsme si s rodinkou udělali nádherný výlet na celý den, jenže na nás doma čekalo nemilé překvapení. Bydlíme v domě s tchýní a tchánem a tchán nemá čich (přišel o něj) a našplíchal nám v dětský pokoji savo. Jenže ono je to tam pořád cítit. Máme 2 malé děti 3r a 9m. Mám strach, jestli tam mohou spát. Jak dlouho by tam být neměli když je to tam nastříkané? Problém je, že neví, kdy to nastříkal ale spíš někdy odpoledne a byla jen puštěná ventilačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28787
3.4.11 20:39

Mám doma univerzální savo na zředění do vody. Umývám s ním téměř vše - podlahy, koupelnu, záchod, i v kuchyni asi dvakrát do týdne. Nijak to neřeším, jen vyvětrám, děti jsou většinou doma. Nemáčí se v tom, nevěřím, že by jim to mohlo uškodit, když ředím podle návodu a Savo nevdechují. Jen k občasné dezinfekci věcí, se kterými přichází děti přímo do kontaktu(láhve na pití), používám sterilizační tablety.
Savo stříkací nemám, nevím, na jakém funguje principu, kdy se má smýt. Asi bych to umyla a vyvětrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4778
3.4.11 20:39

Ahojky. Za jak dlouho nevím, ale my jsme stříkali v ložnici Savo tak před 14 dny. Dopoledne a večer už jsme tam spali. Taky to bylo cítit, ale nic nám nebylo, nechali jsme na noc pro jistotu otevřenou ventilačku. A to malej (8m) spí s náma. Ale jestli to nastříkal až odpoledne a smrdí to hodně, tak bych asi děti vyjímečně ubytovala v jiné místnosti na noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
3.4.11 20:41

Zalezi v jakem mnozstvi. Ja bezne rano savem umyvam nebo strikam - pak necham vyvetrat a vecer tam spime- Takze bych to nechala dobre vyvetrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13113
3.4.11 20:54

v pohode, kdyz byla ventilacka, ono to smrdi dost, ale to skodlive se brzo odpari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
3.4.11 20:57

Bohužel v jakém množství savo stříkal to nevím. on často i lže, když ví, že udělal něco špatně, takže kdo ví a mylím, že málo toho nebylo, jinak by se to vyvětralo i při ventilačče. Já třeba když likviduju plíseň okolo okva na gumovém těsnění, tak to do 2h není cítit, ale taky si nastříkám do mistky a potírám to vatičkou. Já jen mám strach, aby jim to nějak neublížilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9079
3.4.11 21:11

Já jsem vždy raději spala v jiné místnosti. Druhý den by mě bolela hlava a co mimčo? To nic bohužel neřekne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8872
3.4.11 21:50

Pokud je možnost, děti bych dala spát do jiné místnosti. Savo ráno nastříkám na zeď, celý den větrám a večer v pokoji spíme. Ale kdybych to nastříkala odpoledne, spát bych tam tedy nechtěla, třeba to už škodlivé není jak píše Jizvíková, ale mně se z toho smradu dělá špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama