Sberbank - trvalý příkaz, když nemám peníze

Anonymní
8.4.21 10:25

Sberbank - trvalý příkaz když nemám peníze ?

Ahoj,

prosím máte někdo Sberbank? Jde mi o to jestli když máte nastavený trvalý příkaz a nejsou tam peníze, tak jestli systém je automaticky odešle později když peníze dorazí a nebo ne? Jestli je tam nějaká rezerva nebo tak? Například pokud mám trvalák na 8.4., ale peníze přijdou až 9.4. jestli je to třeba v limitu?
Jedna banka co jsem měla předtím, měla benevolenci 48h a druhá naopak ne a když prostě peníze nebyli už neposlala zpětně.

Volala jsem na infolinku a nebyli mě schopný říci jak to je 8o :roll: 8o

A zkoušet to nebudu, protože se jedná o účet, kde přeposílám obden x plateb dokola a tudíž to bude těžké případně hlídat. Rezerva tam taky není protože se jedná o přeposílací učet.

Neví někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
684
8.4.21 10:33

Ne, trvalý příkaz se neprovede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33996
8.4.21 11:31

U této banky nevím, ale u jiných bank je rezerva 2 až 4 pracovní dny, jak u které. TP se opakovaně automaticky zkouší poslat znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 14:22
@Pears206 píše:
U této banky nevím, ale u jiných bank je rezerva 2 až 4 pracovní dny, jak u které. TP se opakovaně automaticky zkouší poslat znovu.

já právě nevím, na infolince mě řekli, že 5 dní a na pobočce že prý není a tedka mě zase paní řekla, že není…na stránkách to nemaji….nebo alepson nemohu najít

• Citovat
  • Nahlásit
2202
8.4.21 15:37
@Pears206 píše:
U této banky nevím

To jste zakladatelce fakt pomohla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...