Sháním bydlení v Praze nebo okolo s mojí budoucí dcerkou

20
2.8.20 17:45

Schanim bydlení v Praze nebo okolo s mojí budoucí dcerkou

Ahoj drahé maminky,
V září se mi narodí moje holčička, ale jsem v situaci, kdy se rozhoduji odejít od manžela, kvůli krizi mezi námi. Bojím se, že to bude po porodu horší, kvůli Malinké. Nerada bych, aby to snasela nebo cítila konflikty mezi rodičema. Podle mě je lepší aby rostla v klidném prostředí, I kdyby neměla mít u sebe oba rodiče, než aby tohle snasela.
Hledám tedy pro nás obě bydlení. Je tu někdo, Kdo je v podobné situaci a chtěl by se se mnou domluvit na spolubydleni nebo naopak někdo kdo by nám nabídl pronájem, samozřejmě co nejlevnější.
Uvítala bych i spolubydleni v rodinném domku, myslím že to může být krásne prostředí pro malou. Zatím papa
:srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1436
2.8.20 17:59

...

Jo holka, jakého tatínka jsi dcerce vybrala, takového má. S tebou teď mlátí hormony, tak se nikam nestěhuj. A s manželem se snaž nehádat. Snaž se s ním vyjít a vytvořit všem teplo domova. Nejlepší pro vás všechny bude, když zůstanete spolu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.8.20 18:24

Trhnout se, když nebudeš mít příjem a chceš platit nájem, to budeš mít těžké. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19729
2.8.20 19:12
@Slavka28 píše:
Trhnout se, když nebudeš mít příjem a chceš platit nájem, to budeš mít těžké. Držím palce.

třeba má příjem nebo má našetřeno každá nemá holý zadek jak se říká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.8.20 21:03

@ka2ka Každopádně zakladatelce držím palce, jak jsem psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.8.20 21:29
@Tecumseh píše:
Jo holka, jakého tatínka jsi dcerce vybrala, takového má. S tebou teď mlátí hormony, tak se nikam nestěhuj. A s manželem se snaž nehádat. Snaž se s ním vyjít a vytvořit všem teplo domova. Nejlepší pro vás všechny bude, když zůstanete spolu!

Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.8.20 21:29
@Slavka28 píše:
Trhnout se, když nebudeš mít příjem a chceš platit nájem, to budeš mít těžké. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.8.20 21:30
@ka2ka píše:
třeba má příjem nebo má našetřeno každá nemá holý zadek jak se říká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.8.20 21:30
@Slavka28 píše:
@ka2ka Každopádně zakladatelce držím palce, jak jsem psala.
:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4255
2.8.20 21:38
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
2.8.20 22:22
@bertoldina píše:
Zkus tohle https://women-for-women.cz/prvni-rok/

Woow. To vidím poprvé. To je pro mě zázrak, takový lidé a taková pomoc. Máš s tím zkušenosti nebo víš o tom něco paní bertoldino? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4255
3.8.20 08:22
@Esmera02 píše:
Woow. To vidím poprvé. To je pro mě zázrak, takový lidé a taková pomoc. Máš s tím zkušenosti nebo víš o tom něco paní bertoldino? :)

V práci jsme s nima občas spolupracovali, aktuální zkušenost teď nemám, ale tehdy fungovali dobře. Určitě to stojí alespoň za zkoušku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
3.8.20 10:35
@bertoldina píše:
V práci jsme s nima občas spolupracovali, aktuální zkušenost teď nemám, ale tehdy fungovali dobře. Určitě to stojí alespoň za zkoušku.

Určitě to zkusím. Moc moc děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
17.8.20 02:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu