Sháním modelky na kurz vizážistiky - Vysočina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 14:32
Schánim modelky na kurz vizážistiky

Dobrý den schanim ženy na líčení. Vše je zcela bezplatné potřebuji to pouze na sebezdokonalovani v kurzu. Pro více informaci prosim do komentářů.
Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 12.04.19 14:35

Sebezdokonal se nejdřív v pravopisu a pak napiš lokalitu, pochybuji že se ti někdo pojede namalovat třeba z Plzně do Brna.

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 14:39

Děkuji že i techto maličkostí si hnidopichové všimnou. A více informací jsem psala do zprávy takže asi tak. Jinak dík za povzbudivý komentář. :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 12.04.19 14:52
@lulabel píše:
Děkuji že i techto maličkostí si hnidopichové všimnou. A více informací jsem psala do zprávy takže asi tak. Jinak dík za povzbudivý komentář. :)

I kosmetička musí umět psát :zed:

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 14:59

Prosím toto téma se nejmenuje hledáme chyby na druhých. :lol: Tak když se Vám něco nelíbí tak na sebe nepoutejte pozornost jako malé děti. Děkuji. :*

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 12.04.19 15:00

@lulabel s takovým postojem se ti tedy zájemkyně jen pohrnou. Místo neuvedeš a jsi nepříjemná

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18427 příspěvků 12.04.19 15:04
@lulabel píše:
Prosím toto téma se nejmenuje hledáme chyby na druhých. :lol: Tak když se Vám něco nelíbí tak na sebe nepoutejte pozornost jako malé děti. Děkuji. :*

když jsou mezery v pravopisu na úkor srozumitelnosti textu, už to taková banalita není :think: A ono stačí blbě ne/rozdělit větu a už má jiný význam! Jinak napsat přibližnou lokalitu mi přijde jako samozřejmost, pokud po někomu chceš, aby se ve svém volném čase a zadarmo někam hrncoval :think:

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 15:05

Prosím najděte v mém příspěvku kde je něco hrubého či snad nepříjemného? Prosím ženy z Vysočiny:)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18427 příspěvků 12.04.19 15:27
@lulabel píše:
Prosím najděte v mém příspěvku kde je něco hrubého či snad nepříjemného? Prosím ženy z Vysočiny:)

sháním se píše pouze s H, čárky ve větách ignoruješ zcela a napříjemná jsi od začátku :think:
Přesto ti přeji co nejvíce zájemkyň, na kterých si budeš bezplatně trénovat líčení :think: At se daří!

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 15:32
@pe-terka píše:
sháním se píše pouze s H, čárky ve větách ignoruješ zcela a napříjemná jsi od začátku :think:
Přesto ti přeji co nejvíce zájemkyň, na kterých si budeš bezplatně trénovat líčení :think: At se daří!
??? Naprijemna a vy my budete psát co ignoruji???!!
pe-terka
Neúnavná pisatelka 18427 příspěvků 12.04.19 15:50
@lulabel píše: ??? Naprijemna a vy my budete psát co ignoruji???!!

ptala jste se na chyby v pravopise!!! Slušně jsem vás na ně upozornila, ale vy význam pojmu interpunkce zřejmě neznáte! A ujištuji vás, že s paní jako vy bych nespolupracovala, ani kdyby byla za rohem!
Btw. vytučněné je další hrubka :pankac:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 12.04.19 15:56

@lulabel očividně špatně snášíš i mírnou kritiku, v tom by ses taky mohla zdokonalit, protože jako kosmetičku tě nemusí každý jenom chválit (zvlášť v začátcích a na kurzu), a jestli na každého, kdo proti tobě bude mít jenom trochu negativního, takhle vyletíš, tak je úplně jedno kolik kurzů budeš mít, protože v tomhle oboru nepochodíš ;)

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 16:50

A vy mate nějaké zkušenosti ze dokážete kázat? I proti kritice se člověk ma hájit ale u sociálních sítích je to trosku jiné každý si tady prekrasluje co píšu atd. Takže na plnou hubu to řeknu evidentně jste maminky na mateřské (hrozně důležitá pozice životní) a nemáte co dělat než rvat jsem moudra o tom jak píšu aby jste se cítily důležité a chytré. Při tom jste jen znuděné stereotypním životem. Bohužel chápu že mladí je už někde v rohu schované a jediné na co už ženské čekají je až jim vyrostou děti, přijde menopauza a potom jen smrt. Takže nezapomeňte mi zdůraznit kde nemám čárky atd. Bye

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 12.04.19 16:58

@lulabel :lol: :lol: taková kravina

lulabel
Nováček 7 příspěvků 12.04.19 17:00
@Tichošlápek píše:
@lulabel :lol: :lol: taková kravina

Taková mamina :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama