Scházet se nebo nescházet dál?

Anonymní
21.4.20 11:15

Scházet se nebo nescházet dál?

Ahojte holky :) delší dobu si píšu s klukem o 10 let starší, pracující, já částečně studentka, pracující.. Před karantenou jsme se potkali v restauraci, kde řekl celkem nahlas před cisnikama že to jsou ***** že nám nedali pribory, pak jsme byli v baru, oznámil mi že spěchá, rychle se znicehonic zvedl, dal mi pusu na tvář a rekl Vem to za mě a odešel. Jinak se ke mě chová celkem fajn. Co si o tom myslíte? Děkuji za názor :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19848
21.4.20 11:19
@Anonymní píše:
Ahojte holky :) delší dobu si píšu s klukem o 10 let starší, pracující, já částečně studentka, pracující.. Před karantenou jsme se potkali v restauraci, kde řekl celkem nahlas před cisnikama že to jsou ***** že nám nedali pribory, pak jsme byli v baru, oznámil mi že spěchá, rychle se znicehonic zvedl, dal mi pusu na tvář a rekl Vem to za mě a odešel. Jinak se ke mě chová celkem fajn. Co si o tom myslíte? Děkuji za názor :D

No mě by se tímhle chováním zhnusil a na další schůzku už bych nešla. Kdy jindy odejít od debila, než v začátku vztahu? 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
21.4.20 11:23

Hovado s bursnskym chováním, nechala bych to vysumet a nikam s ním uz nešla…natož něco. planovala do budoucna… :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
21.4.20 11:32

Buran, nebrat, bude te hanba fackovat, kamkoli pujdete, budes se za nej stydet uz dopředu…navic tezko rict, jestli si brzo neotevre usta i na tebe :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18056
21.4.20 11:34

Opravdu si o sobě myslíš tak málo, že si chceš začít něco s bezohledným hulvátem?

O kterém v době, kdy tě balí říkáš že se chová „celkem fajn“? Tedy to co vůči tobě teď předvádí je to úplně nejlepší co zvládne?

Pošli ho do háje a začni se věnovat sebepřiejtí, sebelaskavosti a sebeúctě, aby si příště nemusela přemýšlet na to, že raději budeš sloužit coby hromosvod pro zakomplexované hulváty, než aby si byla sama se sebou.

Zároveň v okamžiku, kdy zvedneš „level“ sebepřijetí a sebeúcty, přestaneš podobné typy vůbec přitahovat (protože moc dobře vědí, že na alepsoň trošku vyrované ženy si to dovolit nemůžou a tak se jim vyhýbají) a začneš přitahovat muže, kteří hledají spíš příčetnější a srovanější typy žen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3261
21.4.20 11:42

Je to buran, jeho číslo už bych měla vymazané. Tohle snad nemáš za potřebí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10807
21.4.20 16:33

Chapu to dobre, ze po pismenkach se k tobe chova fajn a kdyz se sejdete, tak udelal tohle? Uz by me nevidel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
21.4.20 16:35

Tak zaprvé se na prvním randíčku nemá mluvit sprostě.
Zadruhé jsi dáma, má se snažit, okouzlit tě- tím brzkým odchodem, Ti dal najevo, že o tebe zas tak nestojí.

A ted pozor. Nebud taková, že: on to tak nemyslel, asi měl něco urgentního.. však co…
Nebud taková, že čím víc na tebe kašle, tím víc ho chceš… Toto je jasná vizitka, že je někdo přednější než ty a zas tak mu na tobě nezáleží.. a že vždycky bude někdo přednější než ty…

Hodně štěstí! A dobrou ruku při výběru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19842
21.4.20 16:37

Myslím si, že je to naprostý buran a nevychovanec a pokud nechceš mít na každém rande ostudu a všude za něj platit, tak se na něj vykašli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat