Schodiště a chodba v RD - využití, dekorace

64082
14.10.20 10:57

Schodiště a chodba v RD - využití, dekorace

Do teď jsem chodbu moc neřešila. Ale teď jsem vyměnila dveře, podařilo se to dost prosvětlit, nová podlaha. Tak jsem dostala chuť nějak využít i dál.
Klasická chodba s dlouhým schodištěm po jedné straně, nudle na straně druhé, jedny dveře vedle druhých.
Pokud nevymyslím nic inovativního, šmrncovního, zajímavého, prostě super pecku, tak tam prsknu nějaký velký obraz na stěnu nad schodištěm. Ale jsem v pokušení vymyslet „něco“.
Hlavou se mi hodní nějak využít tu vysokou stěnu - děti by byly nadšené z nějaké lezací stěny, ale se schodištěm pod mi to nepřijde moc bezpečné. Stejně tak různé nápady se závěsným houpadlem apod. nad schodištěm. Ale přišlo by mi to ideální.
Další nápady využít stěnu na nějakou obr nástěnku, nástěnnou mapu s místy, co jsme navštívili - ale zase problém s dostupností.
O úložné prostory není nouze, ale kdyby to bylo ve spojení se zajímavým nápadem, nejsem proti.
Další nápad- nějaký DIY obraz/plastika/dekorace, co by jsme udělali s dětmi.

S nápady sem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3282
14.10.20 11:10

Mrkni na pinterest… o bydlení se dost zajímám.. schodišťové prostory jsou ale nejčastěji využity na GALERIE (ať už rodinných fotek, dětských obrázků, obrazů…).. vše ostatní není bezpečné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
14.10.20 11:42

@Lama Lama Nebylo by možno přidat foto té chodby? Ono se to pak lepší vymýšlí. Když na to člověk chvíli čumí, tak si ten prostor najednou"řekne". Nevešla by se třeba nějaká kytka a police s dekoracemi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64082
14.10.20 14:30
@Bafonek píše:
@Lama Lama Nebylo by možno přidat foto té chodby? Ono se to pak lepší vymýšlí. Když na to člověk chvíli čumí, tak si ten prostor najednou"řekne". Nevešla by se třeba nějaká kytka a police s dekoracemi?
NO, upřímě, nechci žádnou serepetičku- poličku, kytku nebo drobnost. Já chci prostě „něco“. To „něco“ má být velké. Víceméně to bude něco dost atypického, nestandardního.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama