Schopnost podvádět - jak to máte vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malike
Extra třída :D 14223 příspěvků 29.09.14 15:37
schopnost podvádět...jak to máte vy...

Rok a půl jsem skoro sama, měla jsem sice asi na 3 měsíce přítele,,al jako by nebyl, celkově to stálo za,,…
už jsem doslova sexuálně vyprahlá..narovinu.
Nedávno jsem poznala fajn chlápka, dobře se sním kecá, je milý..vtipný.­.galantní a…ženatý. Dnes se mi přiznal že se moc líbím a on mě taky,..ale já nechci spát se ženáči, měla bych šílené výčitky i kdyby byl sebezdatnější..už tak mám komplikovaný život…ale láme mě do kolen, přesvědčuje a vůbec…Kudy chodím tudy myslím na to jak sním mít sex.. :nevim:
Nechci, fakt tohle a takhl nechci..ale furt na něj myslím. :zed: :zed:
Což je smutné, že já lituji jeho ženu a on, jako manžel ne…
Mají v tom muži výhodu že si bez výčitek užijí???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 29.09.14 15:41

At maji jakykoliv vztah se zenou tak okamzite od nej pryc a prerusit styky. Vzdy budes ta zla.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 29.09.14 15:42

A bez vycitek asi tezko pokud maji nejaky charakter

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 15:55

Raději anonymně - podle mě to jde i bez výčitek. Ale musíš se připravit na to, že na poslední chvíli může cuknout - že to prostě nedokáže, i když teď tvrdí, že jo.. Třeba si jen zvyšuje sebedůvěru.. Měla možnost jsem podvést manžela a prožívala jsem něco jako ty - pořád jsem myslela jen na to jedno.. Ale nešlo to… :oops:

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 29.09.14 15:56

To je přímo Freudovské dilema. Pokud máš úroveň, tak to s ním skončíš, pokud nemáš, skončíš s ním taky, ale v posteli.
K otázce v závěru: ne, chlapům to není fuk, alespoň ne všem - existují i tací, kteří by to nikdy neudělali a taky neudělají.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 15:58

Tohle není o úrovni ale o vůli dle mého. Buď jsi „silná“ a ustojíš to nebo prostě ne.
A to, že bys s nim třeba mohla skončit, neznamená, že nemáš charakter…

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 29.09.14 16:01

@L92 buď mám úroveň na to, se ovládnout, nebo prostě nemám. Říkej tomu třeba „vůle“, nebo „síla“, ale jestliže místo hlavy určuje moje počínání pohlaví, pak nemám úroveň.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 16:04

@neanonymní
Je to tvůj názor, dle mého zbytečně radikální. Říct o někom, kdo se zaplete s ženatým (a ví, že je ženatý) že nemá úroveň, je dle mého rychlý soud.

neanonymní
Kecalka 460 příspěvků 29.09.14 16:11

@L92 ještě dokážu pochopit (neznamená, že to schvaluji) jednorázový úlet, kdy se dva někde setkají na akci a neustojí to (dojde k nevěře). Ale v popisované situaci, kdy tazatelka ví, jak je na tom a má čas přemýšlet a rozhodnout se, mi jakékoliv rozhodnutí vedoucí k nevěře přijde jako důkaz nízké úrovně. Samozřejmě, že je to můj názor, jiné tady ani nepíšu. :)

Malike
Extra třída :D 14223 příspěvků 29.09.14 16:11

No upřímně jak to říct, šíleně ale šíleně mě přitahuje…tenhle pocit jsem zažila kdysi hoodně dávno a je fakt že tehdy se doslova otřásala země…a oba jsme jak magneti…já mu řekla každopádně ne, ale je to šílený…jako bych byla zfetovaná a doslova toužila,,si dát dávku,,…
na druhé straně, ač jí neznám, je mi líto že jen tahle situace vznikla a to je přesně ta zeď, kterou si držím…kdyby nebyl zadaný…tak místo pokecu sváma bych dala hlídat dítě a byla bych…víte kde… :nevim:
jenže takováhle situace není, nemiluju ho, ale chci sním šíleně moc…a i když si držím hradbu mezi nás, nevím jak to potlačit… :,(

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 16:15

@neanonymní
Já zase dokážu pochopit, že nic není černobílé ;)
@Malike
A jak to má on? Předpokládám, že manželka mu nerozumí a sex neměli už léta. Jak to cítí on k tobě? Je nějaká možnost, že by od ní třeba odešel a začal by s tebou? Stála bys o to?

Malike
Extra třída :D 14223 příspěvků 29.09.14 16:18

@L92 s manželkou si rozumí a sex mají, ale jsou spolu dlouho a cítí taky chemii…nikdy by neodešel a nikdy bych nechtěla být ta co rozvrátila manželství..to je ta zed…
připadám si tak schyzofrenně…roz­dvojená osobnost.. :nevim:

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 29.09.14 16:19

Inu, špatná budeš vždycky ty. Převážná většina žen bez rozmyslu odsuzuje a „nenávidí“ ty ženy, které jsou milenkami. Potvory, které rozbíjí rodinu apod.. Nicméně z podstaty věci, větší podíl viny vždy nese nevěrný manžel, ten porušuje slib, který někomu dal, ne milenka, ta nikomu nic neslibovala.
Nebudu teď řešit něčí manželku, nebo rodinu, ale tebe… Musíš si ujasnit, jestli jsi schopná udržet city na uzdě, zda se smíříš s tím, že budeš vždycky ta druhá a když se to provalí, nejspíš si to odskáčeš. A alibisticky napsáno, rozhodnutí je jen na tobě.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 16:20
@Malike píše:
@L92 s manželkou si rozumí a sex mají, ale jsou spolu dlouho a cítí taky chemii…nikdy by neodešel a nikdy bych nechtěla být ta co rozvrátila manželství..to je ta zed…
připadám si tak schyzofrenně…roz­dvojená osobnost.. :nevim:

Tak přeruš kontakty, jestli to jde a zvládneš to. Bude tě to akorát užírat a dost možná tě to semele tam, kam ty nechceš… :think:

Malike
Extra třída :D 14223 příspěvků 29.09.14 16:22

@Janha to je mi jasný

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >