Schopný gynekolog Praha 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.18 09:56
Schopný gynekolog Praha 2018

Zdravím všechny, prosím o radu a tip na nějakého schopného gynekologa z Prahy, který není laxní, když máte problémy. Bohužel mám velmi špatné zkušenosti, většinou jsou milí, když jdete na prevenci nebo řešíte nějakou drobnost, ale když potřebujete vyřešit nějaký nepříjemný problém, tak to je velký nezájem a „poraď si sám“. Je mi jedno, z jaké části Prahy bude, kolik bude chtít platit roční poplatek, jen bych se ráda registrovala k nějakému profíkovi, který do mě nebude horem dolem cpát prášky/hormony, nebude mu zatěžko udělat vyšetření/kul­tivaci/krev a bude mít zájem a empatii. Snad nechci tak moc :) Předem díky za tipy a přeji fajn den :kytka:

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 12.03.18 10:00

https://gynia.cz Nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Moc mě mrzí, že jsme se odstěhovali.
Manželé jsou moc hodní, profesionální, s panem doktorem je sranda.
Moc doporučuji.

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 12.03.18 10:01

Ahoj, doporucuju mudr. Dedicovou - gyned. Cz. Chodim k ni uz roky a ten zajem o pacienta opravdu ma! Sestra je taky bezvadna! Jsem moc spokojena! :mavam:
Edit- zapomela sem napsat, ze je v Letnanech

sebel
Kecalka 448 příspěvků 4 inzeráty 12.03.18 10:09

Ahoj, já mohu vynachválid DR. Vejběrovou - http://www.gynfem.cz - ta je perfektní, do ničeho tě nenutí, vše vysvětlí, i když zavoláš a dá si na tebe dost času, fakt je super, já jsem nadmíru spokojená

taky jsem měla s prominutim krávu gynekoložku, a když jsem šla před x lety na potrat (přes prášky, kondom atd), tak mi to nechtěla napsat, a když se se mnou loučila sestřička, a říkala, tak at vám to dobře dopadne, tak ta doktorka to korunovala větou " paní to nemůže nikdy dobře dopadnout"
sestra vytřeštila oči, já taky, a pak se mi sestřička omlouvala, že DR není zastáncem potreatů a tak… ale stejně hustý…

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 12.03.18 10:18

Za sebe doporučuji MUDr. Karin Zárubovou, žádné poplatky, skvělý přístup, jsem u ní od 19 a teď se o mě starala i v těhotenství a opravdu si nemůžu na nic stěžovat :)
Případně pokud chceš opravdu luxusní péči (dle zkušenosti mé mamky) tak doporučuji MUDr. Miroslava Vernera, který má soukromou praxi na Praze 4. Koukám, že se teď mimo těhotenství platí 8.500 Kč. Mamka tam byla jak mimo těhotenství, tak i v těhotenství a říkala, že opravdu úžasné, nic nebylo problém, spoustu vyšetření jí udělali navíc ;) ta klinika se jmenuje Canadian Medical, tak se koukni :)

histep
Závislačka 3458 příspěvků 12.03.18 10:20

MUDr. Škultéty, www.jstmedical.cz
Moc milý, sympatický, přibírá nové pacientky, všechny pojišťovny, roční poplatek 600. Praha 7, Letná

A dělá zde gynekologickou poradnu :mrgreen: https://www.emimino.cz/…-gynekologa/

veneaK
Nováček 2 příspěvky 12.03.18 11:03

Tak s tím právě mám špatný zkušenosti :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 15:16

Obnovuji téma…prosím doporučení na gynekologa/gy­nekolozku z Prahy a okolí, která bere nove pacientky, má zajem řešit nestandardní požadavky a hlavně má zájem o pacientku, ne jen o její peníze…nejlépe tedy pokud by nekomentovala váhu, rozhodnutí o tom mít / nemít další dítě a celkově spíš byla jen rádcem, než hodnotící osobou :cert: prosím anonymní dotaz, považuji za osobní, jinak smazat… Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >