Schůzka s kamarádem z ciziny

1372
4.8.13 13:49

schůzka s kamarádem z ciziny

Ahoj, koncem týdne se mám sejít s kamarádem, je rakušan. Pár dní si píšeme a pozval mě ven, ale vůbec nevím jak to zvládnu.. Jestli dokážu mluvit v němčině, určitě budu nervozní už tak natož ještě řešit řeč :( Z předchozího vztahu mám roční dceru tu bubu brát taky, takže to bude dost náročný celkově. S bývalým nejsem 3 měsíce a nevím jak tu schůzku bude brát atd. Jen teda se známe od malička, naše rodiny se znají ale viděla jsem ho naposledy jako dítě a ani si to nepamatuju.. Ach jo, občas se toho bojím a mám chut to zrušit :D Šli byste do toho..? Jak se mám uklidnit? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

nepř. G12
4.8.13 13:50

@yasmine5
nebrala bych dítě

• Nahlásit
  • Citovat
46
4.8.13 13:52

Rozhodně bych taky nebrala dítě někde po nocích. Nemůžeš nechat někde na hlídání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
4.8.13 13:52

My nejdeme v noci, ale přes den..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
4.8.13 13:53

@yasmine5
i tak bych ho nebrala. místo mluvení s kamarádem budeš hlídat dceru.

• Nahlásit
  • Citovat
46
4.8.13 13:54

Tak i tak bych nechala na ty 2-3 hod roční dítě třeba u babičky. Budete mít klid a pohodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
4.8.13 14:05

Šla bych bez prcka a neboj se…ona Tě situace donutí se rozmluvit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
4.8.13 14:11

Tak neumíš perfektně německy, no a co? Umí snad on dobře česky? S tím si hlavu teda nedělej. Ty jo, já teda nemám zkušenost co se týká braní děcek na rande, ale proč by to mělo vadit? Když půjdete do vhodný restošky, tak proč ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
4.8.13 14:14

@Gina108
no že si asi moc nepokecají, když bude hlídat :)

• Nahlásit
  • Citovat
23860
4.8.13 14:18
@nepř. G12 píše:
@Gina108
no že si asi moc nepokecají, když bude hlídat :)
Ále, to bys koukala, jak si s ostatníma matkama pokecáme a to máme každá dva až tři smrádky na hlídání :mrgreen: Tak záleží na ní, jestli není hlídání, aspoň pozná, jak je kámoš odolnej :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
4.8.13 14:20

@Gina108
tak s matkama možná, kdybych šla s chlapem poprvé tak bych děcko nebrala. stejně tak bych nebyla nadšená, kdyby ho měl on :-)

• Nahlásit
  • Citovat
1372
4.8.13 14:40

No, já jsem ho o tom informovala že bych ji musela vzít s sebou a řekl mi, že mu to nevadí.. :nevim: Já nechci dávat hlídat, zaprvé nemám kam a akorát by se každej vyptával :roll: Tak nevím teda, když říkáte že to není dobrý.. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
4.8.13 14:44

Děcko bych nebrala dříve jak na 5. schůzku. Nebudeš mít čas ho poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
4.8.13 14:45

Já bych malou rozhodně brala s sebou. Může případně svým křikem narušit trapný ticho :mrgreen: A neboj, to půjde. Max. se neuvidíte dalších několik let, za pokus nic nedáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
4.8.13 14:45

@yasmine5 spíše to není dobrý kvůli tomu, že se budeš muset soustředit na prcka… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama