Schválili byste nevěru jen kvůli sexu?

12.4.17 11:22

Schválili by jste nevěru, jen kvůli sexu?

Jsem se svou ženou víc jak deset let a máme spolu tři děti. Miluju ji a žádnou jinou bych nechtěl! Žena byla a je v sexu o hodně zkušenější než já. Problém je v tom, že si skoro všechny zkušenosti zažila nedobrovolně se svým ex. Poslední čtyři roky života s ním, byla jen ze strachu o život. A tři roky jí to dělal denně do pusy, nebo análu. Nebo ji tímto způsobem půjčoval kamarádům. Plus spoustu věcí které popisovat nebudu a na které nechci ani myslet!

Náš sex je pomalý a něžný, někdy vášnivý. Ale vždy jen misionářská poloha. Líbí se mi to, protože ji miluju a rád jí cítím u sebe! Někdy je mi s toho smutno, že je to pořád „stejné“. Vím že není a kdyby bylo, tak se s ní asi už nemiluju.

Prostě jsem chlap a někdy bych potřeboval vybít se sexem! Nejvíc mi chybí orální sex. Připomínám, že se ženou jsme nedělali nic jiného než misionáře. Já ji nikdy nebudu nutit do ničeho co by jí bylo nepříjemné (je toho spousta a není se čemu divit, po tom co zažila).

Nikdy jsem nebyl nevěrný, ale moje potřeby mi kalí mysl a já se peru sám se sebou! Je to čím dál horší, ale jde jen o ten sex! Nechci žádnou milenku, to už by byl nějaký vztah který nechci.

Proto vás Ženy, chci poprosit o váš názor a připomínky. Přeci jenom máte úplně jiný pohled na svět než mi muži!

Mám jí to říct a žádat o požehnání?

Mám si jít někam užít a vše tajit?

Mám se s tím smířit a nechat to být? (V tom případě mám strach, že to nedokážu vstřebat a časem bych mohl všecho vyčítat a tím jí ještě víc ubližovat)

Mám…(váš návrh)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

110
12.4.17 11:31

Nejprve bych zkusila promluvit s manzelkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
12.4.17 11:32

Asi bych v té situaci neměla zásadní problém s tím, kdyby sis zašel jednou za půl roku do bordelu si ho nechat vykouřit

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 11:32

Ty jo. No hele, žádat o souhlas pro nevěru, to je pěknejch pár hřebíků do rakve vašeho vztahu. Pokud jí navíc budeš vysvětlovat, že to chceš proto, že ona není schopná tě vykouřit (nebo cokoliv jiného), tak ji to zasáhne ještě víc, protože si bude připadat jako deb.il :think:
Za mě bych zkusila nakousnout téma sexu, nebo při milování zkusit změnit polohu, jemně, opatrně, ohleduplně.
A pokud už chceš podvádět (i když se přiznám, že nechápu, že bych jako byla nevěrná svému chlapovi jen proto, že mě nechce/nemůže uspokojit orálně), tak ať se o tom proboha nikdy nedozví. A tvé svědomí ať si to klidně sežere :nevim:
Jinak pokud tvá žena má za sebou takové zkušenosti, možná by neškodilo, aby si s někým promluvila, s odborníkem, protože ji samotnou to musí hrozně trápit :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:33

V tomto konkretnim pripade striktne ne. Vedel jsi, cim si partnerka prosla a co ma za sebou. Dokazu pochopit neveru v momente, kdy te druhy dlouhodobe a stoprocentne odmita, jeste snad i nejakou narazovku, nebo zamilovani (ano, neni to dobre). Stat se muze. Ale planovat to jen kvuli konkretni praktice, kterou partnerka odmita (a pri zvazeni tech okolnosti, proc odmita)?

Rict ji to muzes, ale cekej, ze to vztah poznamena.

Příspěvek upraven 12.04.17 v 11:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1202
12.4.17 11:34
@Mar__tanka1983 píše:
Ty jo. No hele, žádat o souhlas pro nevěru, to je pěknejch pár hřebíků do rakve vašeho vztahu. Pokud jí navíc budeš vysvětlovat, že to chceš proto, že ona není schopná tě vykouřit (nebo cokoliv jiného), tak ji to zasáhne ještě víc, protože si bude připadat jako deb.il :think:
Za mě bych zkusila nakousnout téma sexu, nebo při milování zkusit změnit polohu, jemně, opatrně, ohleduplně.
A pokud už chceš podvádět (i když se přiznám, že nechápu, že bych jako byla nevěrná svému chlapovi jen proto, že mě nechce/nemůže uspokojit orálně), tak ať se o tom proboha nikdy nedozví. A tvé svědomí ať si to klidně sežere :nevim:
Jinak pokud tvá žena má za sebou takové zkušenosti, možná by neškodilo, aby si s někým promluvila, s odborníkem, protože ji samotnou to musí hrozně trápit :srdce:

Absolutně sdílím!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:36
@marketh píše:
Nejprve bych zkusila promluvit s manzelkou…

Zkusil jsem, ale nevím pořádně jak. Mluvit o tom nechce. Párkrát se stalo, že mi chtěla nějak vyhovět, ale nedokázala skrýt že jí to není po chuti a já takhle nemůžu a ani nechci. Připadal bych si jako její ex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:39
@Žolíkk píše:
Zkusil jsem, ale nevím pořádně jak. Mluvit o tom nechce. Párkrát se stalo, že mi chtěla nějak vyhovět, ale nedokázala skrýt že jí to není po chuti a já takhle nemůžu a ani nechci. Připadal bych si jako její ex.

To je prave ono. To neni kapric holky, ktera ti nechce vyhovet a nema zajem to alespon jednou zkusit. Byla zneuzivana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
12.4.17 11:40

Musis se nejdrive tam dole poradne umyt.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:45
@jaelisa píše:
Musis se nejdrive tam dole poradne umyt.. :mrgreen:

Ha ha, nepřipadá mi to vtipné! A nejde mi jen o to, aby mi ho vykouřila. Nechci jenom brát, ale i dávat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
12.4.17 11:46

A jak dlouho jste spolu???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57000
12.4.17 11:47

Ne. Prostě jsi si pořídil balík, v balíku je manželka i se svojí minulostí a jinými vlastnostmi. Proč jsi do toho teda šel? Tajila to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:48
@Mar__tanka1983 píše:
Jinak pokud tvá žena má za sebou takové zkušenosti, možná by neškodilo, aby si s někým promluvila, s odborníkem, protože ji samotnou to musí hrozně trápit :srdce:

Cítím to stejně, jen asi potřebuji utvrdit. A právě že podvádět nechci. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:55
@Lama Lama píše:
Ne. Prostě jsi si pořídil balík, v balíku je manželka i se svojí minulostí a jinými vlastnostmi. Proč jsi do toho teda šel? Tajila to?

Když jsme se ze začátku milovali, tak říkala že se stydí. Řekla mi to až za delší dobu. Ale je tak úžasná že jsem se zamiloval tak bláznivě, ze už jsem jí pustit nemohl. A miluju jí tak pořád!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 12:03

Ranilo by me uplne neskutecne, kdyby me manzel prisel pozadat o souhlas, aby si mohl za*ukat jinde. At to teda udela, ale at se tim szira sam a nezada me o pozehnani. :nevim: Chapu, ze sex je potreba a ze tohle je dost omezujici - nicmene tva manzelka si prosla dost hnusnymi vecmi. Zkus se do ni trochu vcitit a mej trpelivost. V klidu si s ni sedni, udelej peknou atmosferu a sver se ji. Netlac na ni a nic ji nevycitej. Treba budes prekvapen, ze se sama odhodla a po malych kouskach se nekam posunete. :think: Pokud je to opravdu neresitelne a rozhodnes se vybit sve potreby jinde, proboha usetri toho manzelku a dej si zalezet na tom, at se to nedozvi. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama