Schválili zákaz kouření v restauracích - názory?

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

vejilka
Závislačka 3225 příspěvků 06.11.17 00:04

@Emimin7 Ano souhlasím, u nás je to samé. Podniky, kde měli dřív narváno jsou i o víkendy poloprázdné. Je mi celkem líto obsluhy a majitelů. Ten rozdíl je opravdu viditelný už i z pohledu hosta :nevim:

Emimin7
Závislačka 3611 příspěvků 06.11.17 00:08
@vejilka píše:
@Emimin7 Ano souhlasím, u nás je to samé. Podniky, kde měli dřív narváno jsou i o víkendy poloprázdné. Je mi celkem líto obsluhy a majitelů. Ten rozdíl je opravdu viditelný už i z pohledu hosta :nevim:

Presne. Ty vlny nadsenych nekuraku se nakonec jaksi nekonaji.

vejilka
Závislačka 3225 příspěvků 06.11.17 00:16
@Emimin7 píše:
Presne. Ty vlny nadsenych nekuraku se nakonec jaksi nekonaji.

Přesně tak :nevim: Tady je nejvíce vidět, jaká parta lidí nejvíc navštěvovali hospody. V restauracích, kam chodí lidi převážně na jídlo jsem velké změny nezaznamenala, spíš tam, kde se víc pilo než jedlo. Nemyslím tím nalejvárny. Já byla taky hospodská, několik let a zrovna nedávno, když jsme byli s manželem na večeři, jsme se shodli, že když si teď někdo půjde odpálit ven a už se nevrátí, co udělá obsluha? Bránit mu v tom nemůže, je přeci zákaz. Ten vezme bundu a už se nevrátí. Už bych zpátky za bar nešla ani za nic..

Anonymní  06.11.17 00:28

Uvědomila jsem si teď, ze jsem vlastně nebyla od května v restauraci… Bylo to pro me jediné místo, kde se dalo kouřit uvnitř. Takže teď si to kafe dávám na balkoně doma.

Venetia
Generální žvanilka 24077 příspěvků 06.11.17 15:41
@Reflex píše:
Tak jo, kolik jste zaznamenali bankrotů z řad provozovatelů hospod a kolik ještě teď funguje kuřáckých klubů, o kterých víte?

My jsme ted jeden nasli, ale jeste jsme tam nebyli

Venetia
Generální žvanilka 24077 příspěvků 06.11.17 15:56
@vejilka píše:
Přesně tak :nevim: Tady je nejvíce vidět, jaká parta lidí nejvíc navštěvovali hospody. V restauracích, kam chodí lidi převážně na jídlo jsem velké změny nezaznamenala, spíš tam, kde se víc pilo než jedlo. Nemyslím tím nalejvárny. Já byla taky hospodská, několik let a zrovna nedávno, když jsme byli s manželem na večeři, jsme se shodli, že když si teď někdo půjde odpálit ven a už se nevrátí, co udělá obsluha? Bránit mu v tom nemůže, je přeci zákaz. Ten vezme bundu a už se nevrátí. Už bych zpátky za bar nešla ani za nic..

kolikrat to ta obsluha ani neni schopna zaregistrovat. Stalo se mi s kamaradkou, ze jsme sli na cigo a cisnik nam rikal na shledanou

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11497 příspěvků 06.11.17 19:06

Tak u nás obrážím restaurace poslední dobou daleko častěji (před zákazem kouření téměř vůbec) a zatím ani jedna nepadla a je v nich narváno.
Kuřáci chodí ven, ale žádné velké hloučky a ani hluk tam není. Prostě si bafnou a jdou zpátky. Nemají potřebu dělat zle.

Emimin7
Závislačka 3611 příspěvků 06.11.17 19:09
@radúna píše:
Tak u nás obrážím restaurace poslední dobou daleko častěji (před zákazem kouření téměř vůbec) a zatím ani jedna nepadla a je v nich narváno.
Kuřáci chodí ven, ale žádné velké hloučky a ani hluk tam není. Prostě si bafnou a jdou zpátky. Nemají potřebu dělat zle.

Restaurace jsou pochopitelne, tyka se to spise baru, hospod.

Reklama

Uživatel je onlineradúna
Extra třída :D 11497 příspěvků 06.11.17 19:30
@Emimin7 píše:
Restaurace jsou pochopitelne, tyka se to spise baru, hospod.

Oki, já se tedy opravuji a vypisuji, že navštěvuji nejen restaurace, ale i bary, vinárnu a hospody ;). Omluvám se za obecné označení pod pojmem restaurace… ;)
Chodíme v partě pár lidí a jdeme prostě někam.
Ale je fakt, že nejsme velké město, jen menší, cca 8 tisíc obyvatel a restauračních zařízení (tedy včetně i barů, vináren, hospod ;) ) tu máme asi 14.
Já teda bydlím v malé vesničce poblíž, takže dojíždíme, protože u nás hospoda nefunguje už třetím rokem (majitelé hodně postarší manželé, kteří už nezvládali provoz). Obec odkoupila budovu, ale zatím teda nic.

Emimin7
Závislačka 3611 příspěvků 06.11.17 19:48

@radúna V pořádku. Omluvu přijímám.

Anna766
Hvězda diskuse 49449 příspěvků 10.11.17 17:02
@Reflex píše:
Tak jo, kolik jste zaznamenali bankrotů z řad provozovatelů hospod a kolik ještě teď funguje kuřáckých klubů, o kterých víte?

Nevšimla jsem si žádného bankrotu.

Anna766
Hvězda diskuse 49449 příspěvků 10.11.17 17:10

Jeden nový „klub“jsem zaregistrovala. Dřív to byla sportovní hospůdka, kam chodili chlapi za sportem v TV a cigárem. Teď je to sportovní „klub“ kam se chodí fandit u TV a hulit.

vejilka
Závislačka 3225 příspěvků 07.12.17 12:09

Tak už to chtějí zmírnit :dance: Asi to u nás nefunguje tak, jak by si představovali

Reflex
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 07.12.17 12:14
@vejilka píše:
Tak už to chtějí zmírnit :dance: Asi to u nás nefunguje tak, jak by si představovali

Lobby… doufám, že jim to neprojde.

Venetia
Generální žvanilka 24077 příspěvků 07.12.17 12:15
@Reflex píše:
Lobby… doufám, že jim to neprojde.

Doufam, ze ano :D je to opruz… ale uz se dvakrat stalo, ze po zaviracce se zamklo a mohlo se kourit.

Stránka:  « Předchozí 1 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 340 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Klára Marušincová přirovnává situaci rodičů k výběru čokolády. "Dříve byly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Andrey: Nejlepší kamarád se na mě kvůli hloupé lži vykašlal

Měla jsem kamaráda, se kterým mi bylo dobře. Trávili jsme spolu hodně času,... číst dále >

Ivan by mě klidně nechal spát i na skříni, říká manželka šéfa Pirátů

Přezdívá se jí Kněžka chaosu a Lydii France Bartošové to připadá trefné.... číst dále >

Reklama