Schvalujete manželovu výchovu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnetaAnetaMíra
Povídálka 30 příspěvků 20.08.19 17:46
Schvalujete manželovu výchovu ?

Dobrý den, už dlouho mne manželovo chování k dceři trápí :nevim: Dceři je 14,půjde do 9té třídy. Je tvrdohlavá, tvořivá, kreativní realistka. S manželem je často v rozporu. Už kvůli němu chtěla udělat sebevraždu, nebo utéct z domu. Sverila se mi že by byla ráda kdeby jsme se rozvedli :( Je to horší od té doby co nás přistihla při sexu, velmi jsme se jí zhnusili, mám jí ráda ale myslím si že to dost přehání reakcemi. V dnešní době je normální být na mobilu, manžel dceři nedovoluje mobil ani do pokoje a může ho mít pouze na gauči. Dost jí to trápí a štve, říká že nemá soukromí. Manzel jí furt pozoruje, nadává že je tlustá a provokuje ji. Když dcera mluví že by si už měla oholit, vyčistit pleť proste něco aby se cítila ženou tak hned nadává že by se měla zajímat o školu a né o kraviny. Často jí mlátí. Jsem z toho na nervy, manžel nechce za dr a když jsem se dcery zeptala tak by chtěla už toto řešit u psychologa/psychiatra. Co si o tom všem myslíte?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hanka.br.
Generální žvanilka 20519 příspěvků 20.08.19 17:47

Že už je léto zbytečně dlouhý.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15624 příspěvků 20.08.19 17:48
@hanka.br. píše: Že už je léto zbytečně dlouhý.

Už se to blíží ke konci, necelých 14 dní a rukují  :mrgreen:

Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 20.08.19 17:49

Že tvůj muž je d*bil a ty jako matka momentálně (pokud nic neuděláš) stojíš za 2 věci! Chudák Vaše dcera!

Uslava
Ukecaná baba ;) 1701 příspěvků 20.08.19 17:57
@AnetaAnetaMíra píše:
Dobrý den, už dlouho mne manželovo chování k dceři trápí :nevim: Dceři je 14,půjde do 9té třídy. Je tvrdohlavá, tvořivá, kreativní realistka. S manželem je často v rozporu. Už kvůli němu chtěla udělat sebevraždu, nebo utéct z domu. Sverila se mi že by byla ráda kdeby jsme se rozvedli :( Je to horší od té doby co nás přistihla při sexu, velmi jsme se jí zhnusili, mám jí ráda ale myslím si že to dost přehání reakcemi. V dnešní době je normální být na mobilu, manžel dceři nedovoluje mobil ani do pokoje a může ho mít pouze na gauči. Dost jí to trápí a štve, říká že nemá soukromí. Manzel jí furt pozoruje, nadává že je tlustá a provokuje ji. Když dcera mluví že by si už měla oholit, vyčistit pleť proste něco aby se cítila ženou tak hned nadává že by se měla zajímat o školu a né o kraviny. Často jí mlátí. Jsem z toho na nervy, manžel nechce za dr a když jsem se dcery zeptala tak by chtěla už toto řešit u psychologa/psychiatra. Co si o tom všem myslíte?
Že má holka zavolat policii jak na ni otec sáhne. Divím se, že to ještě neudělala. Jednou budeš litovat, že jsi se jí nezastala. Pokud je to opět troll, tak ahoj. :mavam:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 18:03

Mas ji dat prachy na ziletky a vsechny veci co v jejim veku jsou potreba, muze si to schovat v pokoji. Starymu to trochu vytmav a posli ho nekam s jeho chovanim.
Trollum zdar

pikola
Generální žvanilka 22051 příspěvků 20.08.19 18:07

Není spíš 14 tobě?

Amelie30
Závislačka 3342 příspěvků 20.08.19 18:07
@AnetaAnetaMíra píše:

Myslím si, díky bohu za mého manžela. K dotazu a ty jako druhý rodič nezasáheš? Pokud je to tak, jak píšeš, nechápu, proč sis s manželem už dávno nepromluvila a dle výsledku se nezařídila. Jaký je důvod, že dopustíš, aby se manžel k dceři choval takto?

Alušáček
Závislačka 4045 příspěvků 20.08.19 18:12

@AnetaAnetaMíra Myslím si, že tvůj manžel je magor a ty jsi kráva, že to dovolís :roll:

nakreslenypanacek
Kecalka 207 příspěvků 20.08.19 18:15

Když ti řeknu, že jeho chování není správné, co s tím uděláš?

Není správné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 18:18
@AnetaAnetaMíra píše:

Ja manzelovu vychovu plne schvaluji, akorat by mel misto dcery vychovavat matku. Sebrat ji mobil, aby mela cas se venovat dceri, obcas ji rict, ze je tlusta a prestala by se konecne zajimat o kravoviny. Vlastne pardon, o toho vola, se kterym kopuluje. A par po tlame matce take neublizi. Holky je mi lito, mama blba kra.vka a fotr de.bil.

Annia45
Kecalka 116 příspěvků 20.08.19 18:28

@AnetaAnetaMíra Jak tohle muzes dopustit? Uz jenom to psychicky deptani neni normalni, a jeste k tomu to mlaceni? To jako kdyz je na ni hnusnej, nebo ji mlati tak ty tomu jenom prihlizis? Jinak kdyby se ke me takhle choval tata, a mama tomu jen prihlizela tak udelam vsechno proto abych se dostala co nejdriv pryc, a s obema skoncim. A ve finale vas budu nenavidet oba dva asi stejne. Snad neni vase dcera uz natolik zlomena, aby ji to prislo normalni, nekomu se sveri, a zacne se to resit. Potrestat zaslouzite oba dva. Fakt je ti jedno, ze bude mit asi totalne srazeny sebevedomi, bude psychicky zlomena, ustrasena, uzkostna, a pravdepodobne si jednou najde nejaky podobny hovado ktery ji bude mlatit a psychicky tyrat? Nebo ti dela manzel to samy, a bojis se ho?

Nikbrů
Kecalka 305 příspěvků 20.08.19 18:42

Mně tedy přijdeš jako troll. :nevim: dnes jsi založila nějaké tři diskuze o ničem. :roll:
Každopádně pokud tohle co píšeš je pravda, tak ne neschvaluji. Ale podle mě budeš znuděná pubertacka.. dva měsíce jsou dlouhá doba na volno :roll:

Mart81
Kelišová 5918 příspěvků 20.08.19 20:17

S dcerou jít k psychologovi a řešit to s ním.

Mobil je na diskuzi. Provokace ze strany manžela na vynadání jemu.

To, že ji často mlátí je třeba řešit urychleně. V tomto věku není obvykle důvod, aby dítě mlátil a ještě často.

stinga
Echt Kelišová 9190 příspěvků 20.08.19 20:24
@pikola píše:
Není spíš 14 tobě?

včera v diskusi o intimní nečistotě psala, že je jí 17 :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama