Screening 12tt jak je přesný ultrazvuk

Anonymní
5.6.20 22:45

Screening 12tt jak je přesný ultrazvuk

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak vám odpovídal ultrazvuk ve 12tt s pocetim. Prý by měl být nejpřesnější. Sedelo to nebo byly i velké odchylky.
Děkuji V.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12390
5.6.20 22:57
@Anonymní píše:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jak vám odpovídal ultrazvuk ve 12tt s pocetim. Prý by měl být nejpřesnější. Sedelo to nebo byly i velké odchylky.
Děkuji V.

Vždyť je to jedno ne? Nebo potřebuješ určit otce z několika možností?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9354
5.6.20 23:01

Nevím. Řešila jsem to na začátku, jestli odpovídá velikost, kvůli špatné předchozí zkušenosti. Navíc jsem věděla, kdy došlo k početí. Ve 12.tt mi šlo jen o to, jestli je v pořádku, ne jestli odpovídá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9158
5.6.20 23:08

Podle utz ve 12tt jsem porodila dvakrát ve 39+4…takže to asi bylo celkem presne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15389
5.6.20 23:33

Mě to nesedělo a to jsem byla po IVF a oplodnění vajíčka a všechny kroky jsem věděla pomalu na minutu přesně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
5.6.20 23:35

@Janli
Taktéž :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 04:30

@Janli a můžu se vás zeptat jaký jste tam měla rozdíl dní? Mě totiž na začátku skoro vše sedělo ale teď na minulé kontrole v 8+3 už bylo mimi o 6 dní menší a za týden už o více jak týden. Tak se bojím aby nebyl nějaký problém :,(

• Nahlásit
  • Citovat
2281
6.6.20 08:11
@Anonymní píše:
@Janli a můžu se vás zeptat jaký jste tam měla rozdíl dní? Mě totiž na začátku skoro vše sedělo ale teď na minulé kontrole v 8+3 už bylo mimi o 6 dní menší a za týden už o více jak týden. Tak se bojím aby nebyl nějaký problém :,(

Asi zamlkle. Pokud se v prvním trimestru takhle prohlubuje realita od tabulek. Když má někdo menší dítě o týden v 36tt tak ke to jiné než na začátku. Ono do toho 13-14tt je to jak přes kopírák. Pak už se projevuje i genetika rodičů jak jsou vysocí atp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 08:34

@hospodki no toho se právě bojím :,( je zvláštní, že každou kontrolu je to víc a víc a teď na poslední kontrole se ani doktor moc netvaril, že by to bylo dobrý..asi se tam něco děje, pokud by to bylo v pořádku tak by asi byl ten postup dní vetsi :(. spíš mě zajímá jestli měl někdo takový rozdíl a bylo to nakonec dobré. Achjoo

• Nahlásit
  • Citovat
2281
6.6.20 08:59
@Anonymní píše:
@hospodki no toho se právě bojím :,( je zvláštní, že každou kontrolu je to víc a víc a teď na poslední kontrole se ani doktor moc netvaril, že by to bylo dobrý..asi se tam něco děje, pokud by to bylo v pořádku tak by asi byl ten postup dní vetsi :(. spíš mě zajímá jestli měl někdo takový rozdíl a bylo to nakonec dobré. Achjoo

Co měly dvě kamarádky, tak obě skončily na revizi :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2365
6.6.20 09:46

Je mi to lito, ale nevypada to moc dobre :( Mne to vesmes sedelo podle MS, na 1. genetice pak jen posun TP na 3 dny drive, nez dle gyndy. Ale jinak da se rict odpovida, zacala sem 37tt. Opatruj se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 17:28

@shadowbabe děkuji no začínám se smiřovat s nejhorším :( ale třeba se stane zázrak…dám pak vědět

• Nahlásit
  • Citovat
683
9.6.20 07:45

Mně to skákalo. Nejdřív to bylo o 5 dní mladší, pak to dohnalo. Na screeningu zase tvrdili, že je o 3 dny mladší, i když předtím velikostně odpovídalo. Neřeším to, to bych se musela zbláznit. Ovulaci vím, že jsem měla až 19 DC, tak pár dní sem, pár dní tam. Ono taky změřit přesně i desetiny milimetru není žádná prča, když tam pak sebou začne plod házet. Chci tím ale říci, že miminka prostě nejedou vždy podle tabulek a nemusí to nutně znamenat nějaký průšvih. Kamarádka měla dítko až do druhého screeningu o 2 týdny mladší a taky je v pořádku a nakonec to dohnalo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama