Screening doprovod v době koronavirové

5
18.3.21 13:28

Screening doprovod v době koronavirové

Ahoj, jdu v pondělí na první screening do Podolí, ale teď jsou zakázané doprovody, tudíž tam nemůže se mnou ani přítel a mne je to moc líto. Chtěla bych, aby tam byl se mnou. Nevíte, kde by udělali screening a pustili by tam i tatínka? Dekuji za odpoved :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.3.21 13:48

Bohužel neporadím, ale měla jsem to podobně - akorát první jsme stihli s doprovodem a ten druhý, kde doktor už říkal pohlaví, tak jsem byla sama. :( Blbý bylo, že jsme tam byli snad první den, co to zakázali, a vlastně jsme se to dozvěděli až z cedule na dveřích, že nesmí ani do čekárny (a stejně tak všechny další těhotné, které přišly po mě - i s doprovodem, který si přečetl ceduli a šel postávat ven, nebo rovnou domů). Mrzelo mě to o to víc, že jsem předem nečekala, že to tak bude, už na tom prvním byly různá opatření, ale na ten samotný ultrazvuk pouštěli…

• Citovat
  • Nahlásit
27900
18.3.21 13:54

Zajimavy, dcera jde koncem března a muze vzit pritele s sebou, sami ji to nabidli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
18.3.21 13:55

V Brně byl manžel vždycky se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1339
18.3.21 13:56

Jdu k Apolinari a pri objednani pred dvema tydny jsem se ptala a prekvapive mi rekli, ze doprovod s sebou mit muzu. Taky by me to mrzelo, kdyby tam manzel nebyl se mnou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.3.21 13:57

@vokishka do Podolí? Já jdu v pondělí, i jsem tam psala e-mail a prý mám smůlu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
477
18.3.21 13:58

Chápu tě a je mi to líto, ale v dnešní době asi nikde. Bohužel jsem taky absolvovala oba screeningy bez partnera. Podařilo se mi ale domluvit se s mou gynekoložkou a mohl se mnou aspoň jednou na ultrazvuk. Co to zkusit taky tak? Záleží na doktorovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
18.3.21 14:01

Manžel prvni screaning taky prosvihl, zůstal trčet v zácpě a prijel až na výsledky. Jako upřímně ono tam je stejně nic moc vidět, doktor pořád něco měří a zkoumá. Já jsem z toho taky prd poznala. Nech si udělat fotku a když bude vše v pořádku tak bude mít určitě taky radost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27900
18.3.21 14:02
@Johynka píše:
@vokishka do Podolí? Já jdu v pondělí, i jsem tam psala e-mail a prý mám smůlu :(

Ne, jinde v republice. Jen ze je zajmave, ze nekde to jde, jinde ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.3.21 14:02

@Dinomama zkusím přemluvit gynekologa :D ale natočit na telefon si to snad můžu na tom prvním screeningu :) díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 14:13

Ja byla na prvnim screeningu vcera, v soukrome ambulaci a zadny doprovod, ale ne kvuli dobe covidove, stejne tomu bylo i v roce 2017 a 2019, v predchozich tehotenstvich.
Muz muze jit na utz v 16/17tt, kdy rikaji pohlavi a prijde mi to dostacujici.

Anonym, protoze treti tehotenstvi me kamosky zde na emiminu jeste netusi.

• Citovat
  • Nahlásit
1722
18.3.21 14:14

My jsme byli v úterý v Hradci Králové na druhém screeningu a manžel mohl se mnou. Neměli s tím problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
18.3.21 14:19

@Johynka zalezi na kazdem pracovisti. V lednu prvni screening v Gennetu bez doprovodu, v unoru podrobny utz taky v Gennetu a to uz doprovod mohl. A ted v pondeli jsme byli na druhem screeningu na me klinice a opet v pohode. Ale obavam se, ze takhle narychlo te nikdo neobjedna a na screening se musi v danem rozmezi. Zkus se zeptat u sveho doktora, nez pujdes na pristi pravidelnou prohlidku, jestli muze doprovod. Aspon neco :) anebo pak pockat na druhy screening a treba si jeste zaplatit 3d/4d utz, at je tatinek spokojeny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
18.3.21 14:20

Jezdim do Brna a tam se mnou chodi manzel i na bezne prohlidky (vozi me tam).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16061
18.3.21 14:21

V Hradci Králové mohl manžel na prvni i druhý. Žádný problém, ani jsem se nemusela ptát, říkali to sami

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat