Screening MUDr. Břešták nebo MUDr. Frisová

15260
19.5.21 17:18

Screening MUDr. Břešták nebo MUDr. Frisová

Ahoj, kterého lékaře byste doporučili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
107
19.5.21 17:26

Oba dva jsou velke kapacity ve svem oboru-a oba dva jsou nejlepsi :palec:. Ja bych se ridila tim, jestli je bliz Praha 9 ( Brestak) nebo Praha 4 ( Frisova).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Modrásek modrý
19.5.21 18:15

Břešťák.

• Citovat
  • Nahlásit
379
19.5.21 18:22

Pokud jdete “jen” na screening, pak je jakýkoliv FMF certifikovaný lékař zkušený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9459
19.5.21 18:31

@Sarik12 Byla jsem u Frisové a všem ji doporučuji. Hodně štěstí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
19.5.21 18:33

Já byla u Břeštáka a počítal nám i prstíky na rukou :lol:… za mě skvělej doktor a doporučuju :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
19.5.21 18:34

Byla jsem 2× u doktora Břešťáka a byl velmi příjemný. Oba lékaři jsou známé kapacity ve svém oboru, ani s jedním chybu neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
19.5.21 18:34
@DandátkoP píše:
Já byla u Břeštáka a počítal nám i prstíky na rukou :lol:… za mě skvělej doktor a doporučuju :palec:

Prstíky se počítají z určitého důvodu, je to standardní postup ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
19.5.21 18:38
@Thomassss píše:
Prstíky se počítají z určitého důvodu, je to standardní postup ;)

Tak nevím, mame tady s holkama soukromou skupinu se stejnym mesicem porodu a kdyz jsme tohle resily, tak to rozhodne standartni postup nebyl… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15260
19.5.21 18:41

@ffan23
No uz jsem byla rozhodla pro Brestaka, znam ho z drivejska a vim, ze je fakt kapacita. Nicmene jsem byla ted nahodne i v Profeme, protoze jsem potrebovala konzrolu kvalitnim utz. A od Brestaka mi napsali, ze toto nenabizi. A pak jsem dostala kontakt na Profemu, kde me vzali jeste tentyz den. Byla jsem tam spokojena i si se mnou dr popovidala, vse vysvetlila. Misto 10 minut sem tam byla snad 30. A nabidli mi i prejit k nim celkove. Nijak ale netlacili. A tak sem ted nahlodana, jestli tam neprejit. Protoze OG ma utz naprosto oriserny, hodne me vydesila nejdriv ZT a pak opozdenim. Pritom kontrola az za 5 tydnu. Podotykam ze pri rizikovem tehotenstvi. Vse ale bylo jen nekvalitnim utz
Tak ted vybiram jestli screeningy na jistotu u Brestaka, ktereho znam a k tomu teda asi nic moc OG (jsem tam chvili) nebo vse v profeme :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15260
19.5.21 18:43

@Thomassss @DandátkoP
Pocitani prstiku patri ke screeningu, ale asi ne vsichni dr to delaji
U nas na sidlisti bylo ditko bez palcu na obou ruckach. Ale ze ccreeningu maji vystup - vsechny prstiky jsou videt. Tak asi tak. Ne kazdycdr je dobry

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
884
19.5.21 18:50

@Sarik12 Za mě Břešťák, byla jsem 2× a naprostá spokojenost, mohu jen doporučit :palec: Vše podrobně vysvětlil, ukázal, popsal, zodpověděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
19.5.21 19:14
@DandátkoP píše:
Tak nevím, mame tady s holkama soukromou skupinu se stejnym mesicem porodu a kdyz jsme tohle resily, tak to rozhodne standartni postup nebyl… :nevim:

On to lékař nemusí říkat nahlas, ale počítá je. Stejně jako pohlavního hrbolku si všimne, ale nekomentuje to, pokud se pacientka nezeptá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
19.5.21 19:24
@Sarik12 píše:
@Thomassss @DandátkoP
Pocitani prstiku patri ke screeningu, ale asi ne vsichni dr to delaji
U nas na sidlisti bylo ditko bez palcu na obou ruckach. Ale ze ccreeningu maji vystup - vsechny prstiky jsou videt. Tak asi tak. Ne kazdycdr je dobry

Však já jsem psala, že počítání prstíků patří ke standardnímu postupu při screeningu. Reagovala jsem na to, že @DandátkoP to napsala jako něco nadstandardního, co její lékař vykonal. Tak jsem to jen vyvrátila. Že to nějaký lékař odflákl, je už věc jiná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
19.5.21 19:35

Brestak mi přijde sympatičtější, s Frisovou jsem si nesedla, přijde mi arogantní. Ale co se týče vyšetření, tak oba jsou profici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat