Kam na screening Olomouci a jak dlouho je objednací doba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 17:23
Screening Olomouc - kam a jak dlouho je objednaci doba?

Krasny vecer, poradite kam na screening v Olomouci a jaka je objednaci doba? Koukala jsem na Mudr. Polaka. Nevite jak je objednani prim o u nej? Staci zavolat na zacatku ledna, kdyz mi screen vychazi na cca pulku ledna?

Přečtěte si článek: Jak probíhá screening v prvním trimestru?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 14.12.17 18:28

Ja mela obe ve FN primo, presne si ale nepamatuji dobu cekaci. Objednavala mne sestri z gyndy a obe genetiky jsem mela hrazene pojistovnou.

NiDa
Povídálka 21 příspěvků 14.12.17 18:39

FN Ol. - Radši zavolejte už příští týden, ať mají stoprocentně volno. ;)
Byla jsem tam na obou genetikách i na genetické konzultaci, a snažili se ve všem vyhovět. Skoro jsme s partnerem ani nečekali, byl tam strašně příjemný personál, co vysvětloval každou maličkost. A na 1. screeningu mě rovnou objednali na druhý, prý pokud budu mít zájem. :D

thalasan
Kecalka 103 příspěvků 14.12.17 19:00

Ja jsem byla na screeningu na FN a objednaci doba cca 4 týdny. Raději bych zavolala už teď :)

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 14.12.17 19:04

Já byla u Dr. Poláka a objednávala jsem se už v 9. týdnu. Protože oni ještě cca týden před UTZ berou krev. Když jsem se chtěla 1. přeobjednat z 9. na 8., tak už měli plno. Ve Fetmed jsem ráno zavolala a odpoledne šla, ale to byla asi náhoda, byla jsem místo někoho zrušeného.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 19:14

Jezis 8o takhle dlouhy cekacky 8o no tak to tam hned zavolam. Jen nevim kam teda. Slysela jsem dobre ohlasy na FN i na Polaka rave. Mame za sebou VVV, kdy tehotenstvi bylo ukonceny v 19. Tt. Ale byla to vada, ktera se mela objevit uz pri screenu ve 12 tt. A lekari ji neobjevili. Proto bych chtela tentokrat k opravdovym profikum a u FN jsem slysela, ze jsou casto mladi nezkuseni lekari. Tak nevim. Na cene mi nezalezi.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 14.12.17 19:23
@Anonymní píše:
Jezis 8o takhle dlouhy cekacky 8o no tak to tam hned zavolam. Jen nevim kam teda. Slysela jsem dobre ohlasy na FN i na Polaka rave. Mame za sebou VVV, kdy tehotenstvi bylo ukonceny v 19. Tt. Ale byla to vada, ktera se mela objevit uz pri screenu ve 12 tt. A lekari ji neobjevili. Proto bych chtela tentokrat k opravdovym profikum a u FN jsem slysela, ze jsou casto mladi nezkuseni lekari. Tak nevim. Na cene mi nezalezi.

Moje dvě kamarádky byly vy FN a ani jedna si nestěžovala. Já byla u Dr. Poláka a říkal mi, že mám na UTZ špatnou viditelnost, ale nebyl jediný, kdo mi to říkal. Ve Fetmed viděli všechno, jenže jak jsem pak při prohlídkách na gyndě zjistila, u mne hodně záleželo na tom, kde se prcek nacházel :-)

Catule
Kecalka 321 příspěvků 14.12.17 20:11

Já byla teď FN jak první tak druhý screening a nemůžu si stěžovat. Čekáme dvojčata a obě děti velmi důkladně prohlíželi. Moc příjemný personál a neřekla bych že by dr. byli nezkušení je to mé 4. těhotenství a tady byli fakt nejlepší aspoň za mě. Já naopak měla nejhorší zkušenosti s Dr. Polakem u prvního. Dlouho jsme čekali pak rychlo utz nic neřekl a rychle další, ale už je to pár let zpátky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 20:43

@Catule a taky jste sla na krev a po tydnu na utz? Nebo jak to tam probiha odber krve a ultrazvuk? Jsem z byvaleho bydliste zvykla, ze krev bral obvodni gynekolog a vysledky posilal lekari, ktery delal screen. Ale patrili pod jednu nemocnici no :(

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 1 inzerát 15.12.17 08:18

Já osobně byla v FN a absolutní spokjojenost, na Poláka jsem i slyšela i ne moc kladné recenze. Objednávala jsem se 3 týdny dopředu. A navíc u Poláka se platí, teď nevím kolik, ve FN je zdarma. Ve 2.trimestru tam jdu znovu.

Catule
Kecalka 321 příspěvků 15.12.17 09:36
@Anonymní píše:
@Catule a taky jste sla na krev a po tydnu na utz? Nebo jak to tam probiha odber krve a ultrazvuk? Jsem z byvaleho bydliste zvykla, ze krev bral obvodni gynekolog a vysledky posilal lekari, ktery delal screen. Ale patrili pod jednu nemocnici no :(

Určitě volat na objednání co nejdříve. V 10 tt brali krev, zvážili mě a udělali krátký utz, aby určili přesnou délku těhotenství. Ve 12tt pak byl velký utz výsledky dostanete hned do ruky.

Anetharb
Nováček 5 příspěvků 15.12.17 19:53

Koukám na tuhle diskuzi a ještě nikdo nezmínil na Horním Lánu Fetmed a doc. Dhaifalah, je to zkušená genetička, která dříve pracovala ve FNOL. Byla jsem v druhém těhotenství loni u ní a byla jsem spokojená. Byla jsem tam jak v prvním tak v druhém trimestru a co se týče ceny platila jsem jen jednou. Objednací lhůtu si už nepamatuju :lol: ale asi tak jak všude :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 20:00

@Anetharb na Fetmed jsem taky koukala, ale moc zminovany to nikde neni, to je pravda. O penizky mi nejde. Zaplatim si cokoliv. Jen at je clovek vazne profik. Uz nikdy nechci zazit co jsem zazila.

Anetharb
Nováček 5 příspěvků 15.12.17 20:05

Myslím, že je dobrá, jsem sama zdravotník a doporučila mi jí gynekoložka.
Na stránkách mají napsané:
Centrum je založené doc. MUDr. Ishraq Dhaifalah, Ph. D. - průkopnicí prvotrimestrálního screeningu v České republice, držitelkou nejvyššího ocenění Mezinárodní společnosti pro gynekologii a porodnictví (FIGO), pracující v oboru fetální medicíny již přes patnáct let. Úzce spolupracuje s Fetal Medical Foundation (FMF) v Londýně, což je světová organizace zastřešující prvotrimestrální screening a fetální medicínu pod vedením prof. Kyprose Nicolaidese.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.17 20:26

@Anetharb ty jo, tak to ji asi zkouknu. Dekuji :palec: v pondeli to musim obvolat. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama