Screening Praha - osobní přístup

212
3.8.20 16:54

Screening Praha - osobni pristup

Ahoj, prosim o doporuceni lekare/ordinace na screening v 1. trimestru. Mam zkusenost s Genettem a Apolinarem a tam to jedou jak bata cvicky, na to, ze to vysetreni platim jako nadstandard, tak se vlastne s „pacientem“ vubec nebavi, behem par minut zmeri utz, tady mate papir s vysledkama pro gyndu, hlavne jestli mate placeno, rizika si prectete. Chci jiny pristup, klidne soukromou ordinaci/lekare, ktery na vybaveni a opravneni tento screening delat, ne tovarnu. Diky za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
397
3.8.20 17:15

Ja ted byla na 2.screeningu tady https://www.procreaivf.cz/…-tehotenstvi a byla jsem moc spokojena (az na recepcni, ktera nebyla schopna niceho…) Ale pani doktorka (Jelena Svjatkina) byla moc pecliva a porodni asistentka, ktera vse zapisovala taky super :palec: Cena za 1.screening by tam mela byt 1500,–, za ten 2.jsem ted platila 1000,–. Samotny ultrazvuk trval minimalne pul hodiny, pani doktorka vse dukladne prohlizela a popisovala a udelala mi krasny fotecky :srdce:. Navic se mnou resily i komlikace, ktere muj pan doktor vubec neresil a doporucily mi dalsi kontrolu. Takze za 3 tydny jsem tam zas :)
Jinak je to na Smichovskem nadrazi, ulice Nadrazni a vchod je z ulice Rozkosneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22957
3.8.20 17:28
@Lotrinka píše:
Ahoj, prosim o doporuceni lekare/ordinace na screening v 1. trimestru. Mam zkusenost s Genettem a Apolinarem a tam to jedou jak bata cvicky, na to, ze to vysetreni platim jako nadstandard, tak se vlastne s „pacientem“ vubec nebavi, behem par minut zmeri utz, tady mate papir s vysledkama pro gyndu, hlavne jestli mate placeno, rizika si prectete. Chci jiny pristup, klidne soukromou ordinaci/lekare, ktery na vybaveni a opravneni tento screening delat, ne tovarnu. Diky za tipy

Paní doktorka Frisová, Profema, Praha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2880
3.8.20 17:34

Já byla v Ivf Cube, myslím že se tam můžeš taky v klidu objednat, že neberou jen své klientky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
3.8.20 18:04

https://www.pg2.cz/ Byla jsem zde na doporuceni sve mudr. a nelituju, i muz byl prekvapeny, jak na nas byli prijemni :)… I. screening jsem byla u Mudr. Brestaka, druhy i Mudr. Svobodove a oboji na jednicku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
3.8.20 18:05

@uztobude Přesně, u Břešťáka se člověk nejen baví, ale i pobaví. :pankac: Takže klidně běž zakladatelko znovu k Apolináři a popros o objednání k němu, pokud bude mít místo, bývá myslím středy… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.8.20 18:14

U Apolináře se ale screening neplatí, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
3.8.20 18:30

Tak já mám s Apolinarem zkušenosti jen dobré 🤷‍♀️ první screening jsem neplatila (letos v červnu), nebyl problém vzít 2 letého syna, kterému se věnovala sestra i když byl v klidu a koukal, manžel byl také s námi. Paní doktorka nám vše ukázala, vysvětlila, byla jsem tam 20 minut, při předávání zprávy vše ještě vysvětlila a shrnula. Byla jsem tam i před 3 lety s prvním těhotenství, též vše vysvětlo a porod je sice další téma, ale taky si nemůžu stěžovat na péči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
3.8.20 21:22

Ahoj, já take byla u Frisové www.profema.cz jako samoplatce za 1.800Kč, když máš doporučeni od doktora tak jen 700Kč, nakonec jsem byla 80min, aby doopravdy vše dobře zkontrolovali a do 4 dnů zaslali 5str. A4, s popisem co a jak. I přítel byl spokojený. Za mě top

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.8.20 17:13

Také jsem byla v Profemě u MUDr. Frísové. Byla naprosto profesionální, vyšetření trvá cca hodinu, partner tam samozřejmě mohl být také. Vše podrobně popisuje, je opravdu pečlivá, dodá emailem několikastránkovou zprávu, kde jsou i vidět i rozmezí normálu u některých měření, atd. Při druhém screeningu už jsou vidět orgány, vývoj mozku, kostí, atd. - byli jsme neuvěřitelně překvapení, jak podrobné to bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama