Screening uší u novorozence - nejde změřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:21
Screening usi u novorozence - nejde zmerit

Maminky prosim vas, mate nektera zkusenost, ze neslo v porodnici zmerit ani jedno ousko? :( malemu zkouseli merit 4× a nic. Jsem z toho dost spatna :( bojim se, aby slysel. Jeste mame prijit na kontrolu za par dni. :nevim:

Reakce:
lusy.lus
Kecalka 312 příspěvků 30.07.18 11:24

Taky to u malé nešlo. Podařilo se to těsně před odchodem z porodnice. Uklidňovali mě, že je to tím, že má v uších plodovku. A bylo to tak, vše je ok. Slyší dobře.

Ivet.00
Stálice 66 příspěvků 30.07.18 11:26

Ahoj, nám se to stalo u nejmladší dcery jedno ousko. Povedlo se změřit az čtvrtý den v porodnici než nás pustili domů. Dcera má 19 měsíců a slyší výborně. Budu držet palce ať to u Vás dopadne také dobře :)

movahu
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 30.07.18 11:26

Nam je v porodnici nenamerili taky a pak kdyz jsem nas objednavala asi ve 4 tydnech znova jinam, tak me sestricka rovnou po telefonu rikala, at se neleknu kdyby se to nepovedlo a museli jsme treba prijet 4 -5 x nez se zadari :)

nesssinka
Extra třída :D 11031 příspěvků 30.07.18 12:09

V porodnici se také malé nepodařilo změřit uši, ale uklidňovali mě, že to nic neznamená. Pak jsme šli asi v 6 týdnech na ORL na měření a změřeno bez problémů :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9284 příspěvků 30.07.18 12:11

Synovi nešlo změřit jedno, sestřička říkala, že to může být i tím že si na něm ležel pak před odchodem už to šlo, byla bych v klidu :)

xjuliax
Kecalka 333 příspěvků 30.07.18 12:25

Nám taky nešlo jedno ouško změřit. Podařilo se to až na kontrole v 6-ti týdnech. Prý má malé uši a díky tomu i úzké zvukovody. A teď skoro v 10-ti měsících někdy slyší až moc. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >