Reklama

Screening uší u novorozence - nejde změřit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 11:21
Screening usi u novorozence - nejde zmerit

Maminky prosim vas, mate nektera zkusenost, ze neslo v porodnici zmerit ani jedno ousko? :( malemu zkouseli merit 4× a nic. Jsem z toho dost spatna :( bojim se, aby slysel. Jeste mame prijit na kontrolu za par dni. :nevim:

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 282 příspěvků 30.07.18 11:24

Taky to u malé nešlo. Podařilo se to těsně před odchodem z porodnice. Uklidňovali mě, že je to tím, že má v uších plodovku. A bylo to tak, vše je ok. Slyší dobře.

Ivet.00
Stálice 61 příspěvků 30.07.18 11:26

Ahoj, nám se to stalo u nejmladší dcery jedno ousko. Povedlo se změřit az čtvrtý den v porodnici než nás pustili domů. Dcera má 19 měsíců a slyší výborně. Budu držet palce ať to u Vás dopadne také dobře :)

movahu
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 1 inzerát 30.07.18 11:26

Nam je v porodnici nenamerili taky a pak kdyz jsem nas objednavala asi ve 4 tydnech znova jinam, tak me sestricka rovnou po telefonu rikala, at se neleknu kdyby se to nepovedlo a museli jsme treba prijet 4 -5 x nez se zadari :)

nesssinka
Echt Kelišová 9957 příspěvků 3 inzeráty 30.07.18 12:09

V porodnici se také malé nepodařilo změřit uši, ale uklidňovali mě, že to nic neznamená. Pak jsme šli asi v 6 týdnech na ORL na měření a změřeno bez problémů :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7674 příspěvků 30.07.18 12:11

Synovi nešlo změřit jedno, sestřička říkala, že to může být i tím že si na něm ležel pak před odchodem už to šlo, byla bych v klidu :)

xjuliax
Kecalka 254 příspěvků 30.07.18 12:25

Nám taky nešlo jedno ouško změřit. Podařilo se to až na kontrole v 6-ti týdnech. Prý má malé uši a díky tomu i úzké zvukovody. A teď skoro v 10-ti měsících někdy slyší až moc. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama