Screening v 1. trimestru a nepovedený 3D uktrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 10:44
Screening v 1. Trimestru a nepovedený 3D uktrazvuk

Ahooj, holky tak jsem včera byla na prvním screeningu a 3D uktrazvuk se nám nepovedl, z důvodu že byl prcek nalepeny na placente. Zajímalo mě zda už poznají pohlaví a jelikož 3D se nepovedlo, tak nám řekla p. Doktorka že z profilu z 2D ultrazvuku vidí vystupek, tak má odhad na kluka. Jsem dnes 14+1tt, tak mě zajímalo jestli máte podobnou zkušenost, že prcek neumožnil 3D a kdy ste zjistili pohlaví prcka. Děkuju vám, :hug: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11006 příspěvků 06.03.19 10:47

Ja si nechavala rikat az ve 20tt, kdy uz to byva videt spolehlive (pokud je dite spravne otocene atd). 3D taky delali az od 20tt.
U druheho jsem to teda vedela o neco driv, ale z krve, ne z utz.

ugluk
Hvězda diskuse 45808 příspěvků 06.03.19 10:51

Ten 3D je ti takhle brzo na určení pohlaví stejně na nic. Naopak zkušený doktor s patřičnou dávkou štěstí to v téhle fázi zboku umí odhadnout docela spolehlivě sle sklonu pohlavního hrbolku. Stoprocentní to samozřejmě není nikdy.
Nám to na 3D ani nepřepínali a ze 2D bylo pohlaví jasné.

Aduš8
Závislačka 4130 příspěvků 06.03.19 10:53

U prvního mi řekl doktor pohlaví ve 13.tt, byl a je to kluk :). U druhého nic nebylo vidět, za čtrnáct dní jdu na 2.screening,tak snad tam už bude :lol:. Co se 3D týká, nemáme ani jeden, malý měl na každé prohlídce ručičky před obličejem a to můj doktor dělá ultrazvuk na každé prohlídce a pokaždé dostanu fotku. Nechtěl se ukazovat před porodem, no.. A na kontrole teď mělo mimčo ruce úplně stejně, jako tehdy bráška :lol: stydlivky

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 06.03.19 10:53

Já to zjistila až pár týdnů před porodem. Stačí, aby mělo mimčo nohy křížem a sebelepší ultrazvuk nic nezjistí. Takto brzo stejně nemá smysl odhadu věřit.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 06.03.19 11:01

Ono by vám to teď stejně neřekli na jisto. Pohlaví až tak při tom druhém screeningu bývá poznat a ani tak nemusí mimčo spolupracovat nebo se můžou seknout :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 11:01

Vím, že odhad je od slova odhadnout proto to píši a vím tedy, že to není 100%. :-) Na každém ultrazvuku se vzdycky hybal jak splaseny a teď spinkal jako naschvál a 3D uktrazvuk pokud je prcek blízko nerozezna právě plod od placenty. Tak to byla škoda. :-) Ale děkuju za Vaše zkušenosti

chaela
Ukecaná baba ;) 2003 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 11:14

Výstupem mají tom týdnu obe pohlaví, takže ta informace je ti jaksi na nic. Pohlaví se odhaduje podle jeho sklonu, resp uhlu, který svírá s páteří. 3D si doktor přepíná vždy a dle potřeby, kvůli fotce jsem to nikdy nechtěla, ani jsem nikdy 3D fotku neměla. U prvního mi pohlaví řekli v 16tt, u druhého 13tt, teď ve 13tt tipli, ale že to prý jde špatně vidět, takže čekáme na druhý screening.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 11:19

U prvního syna od 13tt kluk a byl to kluk, ve 20tt jsem to sama na první pohled poznala :lol: jen manžel říkal, že nic nevidí :mrgreen:
U druhého nám to chtěli říkat opět od 13tt, ale tentokrát jsme to nechtěli vědět a máme holčičku :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 11:21

@chaela ano. Říkala podle sklonu a úhlu, jenom jsme to zmínila určitě se na to nespoleham, od začátku jsme chtela holčičku ale pořád se cítím a připadá mi a jsem si skoro jistá klukem, nevím čím to je. :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9949 příspěvků 1 inzerát 06.03.19 11:25
@Anonymní píše:
@chaela ano. Říkala podle sklonu a úhlu, jenom jsme to zmínila určitě se na to nespoleham, od začátku jsme chtela holčičku ale pořád se cítím a připadá mi a jsem si skoro jistá klukem, nevím čím to je. :mrgreen:

U druhého jsme si to nenechali říct - chutě i pocity jsem měla jako u prvního syna, tak jsem si malinko myslela na kluka a máme nádhernou dcerku, tak pocity ne vždy fungují ;) :lol: a mimo to i 90% okolí mě tipovalo na kluka :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 06.03.19 11:29

První se neukazal dřív jak ve 24tt, u druhého mi ale řekli na prvním screeningu kluka a kluk to je

Aspera
Generální žvanilka 21830 příspěvků 06.03.19 11:35

U syna mi řekli pohlaví až ve 20tt a trefili se. U dcery měli typ už ve 14 tt a taky se trefili, ale rovnou říkala doktorka, že to je nejspíš.

ozzian
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 06.03.19 11:46

Nechali jsme si to říct až na velkém UZ ve 20. týdnu. Teda..ono to bylo dost vidět, nechali jsme si to jen potvrdit. Teď je to 14 dní zpátky. Zítra jdeme znovu a opět s docela malou dušičkou. Nechceme holku, chceme kluka a před 14 dny tam pytlíka měl. Zítra ráno bych ráda slyšela, že je tam pořád, ať už tomu můžeme konečně uvěřit :palec:

PetuleS1
Stálice 85 příspěvků 06.03.19 11:56

Nám na 1 screeningu řekla holku, mimčo bylo i hezky natočené, takže to hezky viděla. Moc bych tomu nevěřila, na druhém screeningu už nám řekla kluka :nevim: a kluka mi i předtím řekl na gynde doktor, počkala bych na ten druhej, bude to větší jistota :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama