Screening ve FNOL nebo Fetmed ?

1
17.6.20 12:35

Screening ve FNOL nebo Fetmed ?

Má někdo čerstvé zkušenosti? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3590
17.6.20 12:42

Tak jelikož je pani docentka z fetmedu uplne špička a prukopnice 1. Screeningu v čr, tak jasna volba :mrgreen: byla jsem u ni v Ostravě a fakt vi o cem mluvi, kdyby jinde bylo neco spatne, tak te stejne nejspise poslou za ni mi bylo receno, kdyz jsi z okoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 15:09

@Liviane tak já mám bohužel opačnou zkušenost, byla jsem ve Fetmedu letos dvakrát, dělali mi i odběr plodovky. Jak paní docentka, tak pan doktor nebyli zrovna citliví, docela chování řeznického psa, při odběru plodovky už to bylo lepší, ale poprvé, když jsem tam jela kvůli pozitivnímu screeningu mě to fakt dostalo, už tak jsem byla rozhozená a to chování mi nepřidalo. Mluvila jsem o tom později se svou gynekoložkou a říkala mi, že nejsem jediná, kdo má tuhle zkušenost a maminky si často na chování stěžují. Ale jsou to profíci, to zase jo, jen ten přístup k vystrašené prvorodičce bych čekala jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
1046
17.6.20 16:07

Za mě Fetmed. Byla jsem spokojená, docentka úžasná, vše vysvětlila na otázky ochotně odpověděla, za mě super přístup i na druhém screeningu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama