Screening z paty - ambulantni porod

Anonymní
13.8.20 07:35

Screening z paty - ambulantni porod

Ahoj, chci jít domů po porodu ambulantne, pokud bude vše v pořádku tak za 24hodin po porodu. Ale stále bádám, když se dělá ten screening za 48 hodin po porodu, kdo ho udělá? Dovolí mi se vrátit do porodnice? Nejsem si jistá zda by naše dětská lékařka sháněla papír a provedla test. :think: Nechci zůstávat v porodnice kvuli tomu déle, u nás jsou momentalne návštěvy pouze 2× v týdnu, a první dceri v době porodu bude necelých 12 měsíců. Už teď jsem ve stresu že bych ji třeba 4 dny nevidela… :( Samozřejmě pokud by byla komplikace zůstaneme…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3239
13.8.20 07:44

Musíš si sehnat pediatra, který ti prohlídku udělá. Pokud chceš ambulantní porod, je to tvoje povinnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
13.8.20 07:49

Pediatr nebo porodní asistentka. Podívej se na ambulantniporod.cz, tam najdeš všechny potřebné informace. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5773
13.8.20 07:55

Kde budes rodit?
Treba v Praze na Bulovce po ambulantnim porodu se muzes vracet do novorozenecke ambulance a v pripade potreby i zpet na novorozenecke oddeleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1654
13.8.20 08:20

Zalezi na porodnici. Nebo udela pediatr nebo se da objednat komunitni porodni asistentka. A neni to povinnost, screeningy jsou doporucene. Ja mela po AP domluvenou porodni asistentku ktera prijela ke mne domu, pediatr to delat nechtel ze to neumi a do porodnice se vratit neslo. Je potreba si to dopredu zjistit :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
13.8.20 08:38

Záleží na porodnici. Já třeba budu rodit v jiném městě a pokud bude všechno Ok, chci také odejít do 24h po porodu. Zavolala jsem si tedy do nemocnice ve svém městě jestli jsou ochotni udělat screening z patičky, UTZ a další nezbytná vyšetření a nemají s tím problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 08:52

Budu rodit v Ústí nad Orlicí, ale nikde to tam bohužel nepíšou :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3065
13.8.20 14:59
@Anonymní píše:
Budu rodit v Ústí nad Orlicí, ale nikde to tam bohužel nepíšou :think:

Aktivně ti to nabízet nebudou. Nejdřív si brnkni pediatrovi, jestli skrínink udělá (moje třeba jo, ale musím si sehnat tu kartičku). A kdyby ne, lze zkusit tu porodnici, nebo kontaktovat porodní asistentky (na internetu najdeš v okolí, bude to placené).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama