Scuk aneb likvidace místních biofarmářů

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
16.11.21 07:21

Scuk aneb likvidace místních biofarmářů

Každý, kdo od nich nakupuje, by měl znát pravdu.
Scuk vykořisťuje místní farmáře, oni jim platí za zprostředkování nehorázně peníze.
Od nového roku tím už ani nepodporujete místní. Firma se rozhodla rozvázat smlouvy a od ledna již bude brát pouze ze zahraničí. Farmářům tak přebrala zákazníky a tím jich spousta zkrachuje. Od farmářů u nás je všechno levnější než na Scuku. Podívejte se na jejich stránky a schválně porovnejte. Spousta místních má i svůj rozvoz, tak není důvod se vymlouvat, že u Vás zrovna žádný není. Za reklamace na Scuk farmář nemůže. Funguje to tak, že se k Vám produkty dostávají nejméně 3 dny od vychystání farmáře, pak se nedivte, že vypadá tak jak vypadá. Navíc výdejní místa kolikrát ani nesplňují žádná hygienická nařízení. Na to už majitelé obchodů, kam chodí kontrola každou chvilku, dávají dohromady žalobu. Myslím, že maminky, které Scuk dělají si to, po návštěvách hygieny, hodně rychle rozmyslí. Napište si jména svých oblíbených farmářů, ať je pak můžete najít, ve Scuku totiž už od nich oblíbené zboží neuvidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5592
16.11.21 07:59

Nedaleko od nás jsem viděla na dveřích Ščuk a ne Scuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
16.11.21 08:09

@Maewe nějak se nechytam. Proč by koncový zákazník měl řešit nějakou hygienu? Když to pak jen rozdělí ostatním? Když ti např. děda dá maso ze zabijácký, tak ho s tím pošleš nekam a pošleš na něj hygienu, že nemá schválený provoz pro porážku a bourání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28268
16.11.21 08:24
@Cenarius píše:
@Maewe nějak se nechytam. Proč by koncový zákazník měl řešit nějakou hygienu? Když to pak jen rozdělí ostatním? Když ti např. děda dá maso ze zabijácký, tak ho s tím pošleš nekam a pošleš na něj hygienu, že nemá schválený provoz pro porážku a bourání?

no ten děda mi to ale daruje, nevydělává na tom, a pokud je děda staré pra.se, kde nevěřím, jak to skladoval a jak je to čisté, tak ano, odmítnu jeho dar zabijačky-

• ale SCUK není charita, SCUK je prodejce - a snad by nějaké hygienické zásady dodržovat měl, nebo lépe řečeno musel
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11016
16.11.21 08:28

@stinga ale tak když si tam já založim skupinu, tak proč by měl řešit hygienu u mě, když si to pak řídím já? Tímto by ten projekt víceméně skončil úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28268
16.11.21 08:58
@Cenarius píše:
@stinga ale tak když si tam já založim skupinu, tak proč by měl řešit hygienu u mě, když si to pak řídím já? Tímto by ten projekt víceméně skončil úplně.

pak je otázka, jestli je dobré, aby někdo-kdokoli prodával masné produkty bez zabezpečení hyg. podmínek :nevim:
nevím, nevidím do toho - já jsem jednu dobu ze Scuku nakupovala, ale už od nich neberu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6532
16.11.21 13:02

Nejaky zdroj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
18.11.21 06:48

@Cenarius a děda to snad dělá pro firmu? Tihle lidé mají doma několik objednávek, nesplňují žádná hygienická opatření a pracují pro firmu, měly by pro ně být stejně podmínky jako pro obchod. Pak se lidé diví, že si vyzvednou zkažené zboží, stěžují si na farmáře a ten za to přitom nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.11.21 18:01

@Maewe to už neplatí, že by výrobce/prodejce měl 75% ceny z prodejní ceny, kterou si může nastavit na Scuku sám? Takhle to mají na webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat