Sdílení fotky partnerovo dcery na Facebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:35
Sdílení fotky partnerovo dcery na Facebook

Dobrý den chci se zeptat můj partner má 6ti letou dceru kterou máme na víkendy jsme spolu čtvrtým rokem a občas sdílím na instagramu fotky malý z výletu nebo když něco tvoříme mám vše pro přátele. Mému partnerovi to nevadí a mám to povolené ale jeho ex už neví co by a chce mě nahlásit na nějaký orgán ochrany dětí. Pochopila bych kdyby byla odpůrce téhle sítí ale sama je využívá a veřejne. Myslíte že uspěje i přes to že můj partner souhlasí jsou přeci oba rodiče

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 10721 příspěvků 24.02.19 18:37

No a ty tam ty fotky dáváš proč? Tobě by se to jako mámě líbilo, kdyby cizí ženská sdílela fotky tvého dítěte?

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 24.02.19 18:38

Jeden rodič dítěte ti dal výslovný souhlas k publikování fotografií a jelikož on nese zodpovědnost za dceru, nevidím v tom problém. Jeho EX ovšem nese stejnou odpovědnost a do výchovy má právo kecat úplně stejně. Tedy se alespoň nezmiňuješ o jiných okolnostech. Já asi neporadím, ale samotného by mě to zajímalo. Čistě ze zvědavosti.

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 24.02.19 18:39

Ty nejsi rodič a nedivím se, že to matce vadí. Proč máš potřebu sdílet cizí dítě? Tobě by nevadilo, že tě někdo cizí vystavuje na sociální síti?

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 24.02.19 18:40

Tady asi spíš půjde o právní rovinu, než o nějakou „pocitovku“ místních diskutujících.

Kassor
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 24.02.19 18:41
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat můj partner má 6ti letou dceru kterou máme na víkendy jsme spolu čtvrtým rokem a občas sdílím na instagramu fotky malý z výletu nebo když něco tvoříme mám vše pro přátele. Mému partnerovi to nevadí a mám to povolené ale jeho ex už neví co by a chce mě nahlásit na nějaký orgán ochrany dětí. Pochopila bych kdyby byla odpůrce téhle sítí ale sama je využívá a veřejne. Myslíte že uspěje i přes to že můj partner souhlasí jsou přeci oba rodiče

Tvuj partner je jeji otec a je za ni zodpovedny a pokud mate spolecne fotky (coz je samozrejme logicke) a neni tam dite obnazene a otec s tim nema problem, tak bud v klidu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:41

@terien no po 4 letech vztahu ji už beru jako svou vlastní.. Ne mě by to rozhodně ne vadilo. Hlavně že ji bude mít ráda a budou si rozumět

Gabri.ela.ela
Kecalka 121 příspěvků 24.02.19 18:41

No tak já v tom zase nevidím nějaký problém. Pokud profil nemáš veřejný.. Naopak bych byla ráda, kdybych viděla, že s ní vycházís a ty víkendy se jí věnujete. Myslím, že má problém spíš s tebou, než s fotkama malé. Kdo chce psa bit, hůl si vždycky najde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:43

@divine woman tak celou dobu to nevadilo kdyby to řekla hned ze začátku že si to nepřeje určitě bych to respektovala.. Ale po takové době mi to přijde jako ne smysl

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 18:43

@Gabri.ela.ela přesně tak

jezz1e
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 24.02.19 18:44

V rámci vzájemného vycházení (kvůli dítěti) bych prostě takové fotky nesdílela. Pokud to tatínkovi nevadí, ať si je tam dá sám, na to ex asi nemůže nic říct. Ale opravdu stojí pár fotek na síti za zbytečné konflikty?

Kassor
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 24.02.19 18:44
@Anonymní píše:
@divine woman tak celou dobu to nevadilo kdyby to řekla hned ze začátku že si to nepřeje určitě bych to respektovala.. Ale po takové době mi to přijde jako ne smysl

Jasne, ze to je nesmysl. To jen kope kolem sebe…

terien
Extra třída :D 10721 příspěvků 24.02.19 18:46
@Anonymní píše:
@terien no po 4 letech vztahu ji už beru jako svou vlastní.. Ne mě by to rozhodně ne vadilo. Hlavně že ji bude mít ráda a budou si rozumět

Ale ona není tvoje vlastní, takže si sdílej fotky svého dítěte a u tohoto to nech na jeho rodičích.

terien
Extra třída :D 10721 příspěvků 24.02.19 18:52
@Anonymní píše:

Navíc teda nějaká fotka na fcb není žádný důkaz toho, že má někdo dítě rád a rozumí si s ním. Většina fotek nemá s realitou nic společného. Matce se nedivím, že ji to vadí.

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 24.02.19 18:52
@terien píše: Ale ona není tvoje vlastní, takže si sdílej fotky svého dítěte a u tohoto to nech na jeho rodičích.

Že jí dcerky vlastní rodič dal svolení se nepočítá? Mohli by si promluvit a vyřešit to než vyhrožovat nějakými orgány.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 36 Další »
Váš příspěvek
Reklama