Sdílený nákupní seznam - používáte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ukulina
Extra třída :D 14530 příspěvků 09.01.18 21:44
Sdílený nákupní seznam - používáte?

Dáte mi tip na aplikaci? Jde mi o běžné nákupy potravin a drogerie. Chci sdílet s mužem, už mě vyčerpávají telefonáty o tom, co chybí v lednici. Ideální by byla možnost řadit podle regálu v obchodě. A v češtině prosím. Díky!

Reakce:
TinaAn
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 09.01.18 21:51

My používáme Keep. Je tam možnost i koupené položky “odškrtávat”, vidí to ten druhý.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 09.01.18 21:53

My máme keep

Příspěvek upraven 09.01.18 v 21:55

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 09.01.18 21:55

My používáme obyčejný OneNote (Ms Office) jde v něm krásně udělat odškrtávací seznam a zároveň vidím, když chci něco přidat, co už má manžel nakoupeno.

WontTell
Ukecaná baba ;) 2222 příspěvků 09.01.18 22:21

OutOfMilk!, mají aplikačku pro Android, nebo webové rozhraní. Můžeš to seřadit podle druhu (=regálu) a umí to i načítat čárové kódy (jakože si doma načteš, co ti dochází), ale to myslím funguje jen pro US (tady mi to žádné zboží nepoznalo, snad kromě nějakých volně prodejných léků). Akorát to teda myslim není v češtině…

Lišťule
Kecalka 165 příspěvků 09.01.18 22:45

Používáme Nákupní seznam, je to jednoduché a přehledné, podle regálů to ale nejde

Půáček
Kecalka 287 příspěvků 09.01.18 23:09

@WontTell máme taky. Spokojenost :palec: ale není v češtině.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 10.01.18 07:36

Keep je na tohle dobrý, seznam vidí oba, a jakmile tam provedeš nějakou změnu (připíšeš položku nebo odškrtneš), tak se to ukáže i tomu druhému.. :dance:

Fiducia
Generální žvanilka 24329 příspěvků 10.01.18 12:46

Keep :palec: A že jsem těch aplikací vyzkoušela :mrgreen:

Ukulina
Extra třída :D 14530 příspěvků 10.01.18 17:57

Díky, zkusím ten Keep.

Eliskapartlova
Povídálka 33 příspěvků 11.07.18 17:40

YES! Google Keep!!!

Dominikniknika
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 18:59

Koukám že keep jede, taky ho máme a parádička.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >