Se kterým chirurgem jste byly spokojené?

31.12.19 13:54

Se kterým chirurgem jste byly spokojené?

Ahoj maminky, chtěla bych moc poprosit, zda jste některá byla na zvětšení prsou o vaší zkušenost. Sama bych tento zákrok moc ráda podstoupila, bohužel patřím mezi ty “bezprsé”, už před narozením mimča to byla bída (velikost A), ale teď je to snad ještě horší, nezbylo mi nic( :,( hodně se tím trápím a proto jsem se rozhodla nechat si prsa zvětšit. Ráda bych znala vaší zkušenost či doporučení, na některou kliniku či chirurga. Ve svém okolí nikoho neznám, nebo se nepřiznal… Chtěla bych chirurga, který volí velikost a tvar, co nejvíc přirozeně k tělu pacientky. Předem moc děkuj za názoryi a přeji krásný Silvestr :mavam: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33276
31.12.19 14:07

Záleží, jaký máš rozpočet a odkud jsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 14:35

@Burj Chalifa jsem z Prahy, ale nutně do Prahy jít nemusím a rozpočet ideálně kolem 80.000 (ale není to strop). Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33276
31.12.19 14:48

Vyhlášený " plastik" je MUDr. Vladimír Janeček(Pardubice, Hradec K.- rozumný, porad, dobrý poměr ceny a výkonu), výborný též MUDr. Vrbický (Pha 4, nemá sice superkliniku jako dr.Kufa, ale má zlaté ruce nejen na prsa.)A určitě MUDr. Měšťák ml. Ten se na Bulovce, stejně jako jeho otec, věnuje rekonstrukcím prsu po onkologické péči. Není to tedy jen " komerční" lékař.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 14:51

@Burj Chalifa děkuji za tipy, juknu na jejich stránky, osobně bych preferovala někoho, kdo nežije jen z “celebrit”, ale spíš řeší normální ženské a nemá za potřebí se zviditelňovat, což podle zaslaných tipů bude určitě ono :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33276
31.12.19 15:10
@Kakachnicka píše:
@Burj Chalifa děkuji za tipy, juknu na jejich stránky, osobně bych preferovala někoho, kdo nežije jen z “celebrit”, ale spíš řeší normální ženské a nemá za potřebí se zviditelňovat, což podle zaslaných tipů bude určitě ono :potlesk:

Možná by stál za úvahu dr. Měšťák ml a operace na Bulovce. Někde jsem četla a připadá mi to docela vtipné, že na soukromých klinikách platíš i designovou čekárnu. Na Bulovce ji mít asi nebudeš, ale zlaté ručičky dobrého operatéra ano.To víš, dr. Kufa udělá na své privátní klinice v rámci reklamy zadarmo kozy Erbové, ale o to více zaplatíš Ty. Pokud jsi z Prahy, mimo hl. město bych nešla kvůli akutnímu řešení komplikací. Ptáš-li se na jména hodně dobrých operatérů, pak je to dr.Pros ( říkalo se - na prsa je Pross, dále MUDr. Doležal, již jmenovaný dr. Měšťák ml., dr. Vrbický je starší vynikající plastický chirurg - mj. i na jiné věci, hodně dobře dělá oblast obličeje, pracoval i v zemích Perského zálivu. Myslím, že i dr. Pross operuje či operoval na Bulovce, pak ale dělá tu komerci u Kufy. Ještě mě napadá MUDr.Jan Petr Vašek, opět starší noblesní pán, špičkový chirurg amerického původu, zlaté ruce, je hodně proklientský, protože američtí plastičtí chirurgové slyší i na poněkud výstřednější požadavky své klientely.Ale proč ne, každý klient najde svého chirurga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 16:22

@Burj Chalifa ještě jednou moc děkuji, vážně skvělé a hlavně užitečné informace :palec: teď už to jenom nastudovat a rozhodnout ke komu ve finále jít 8) jsem zvědavá na objednávací lhůty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33276
31.12.19 20:07
@Kakachnicka píše:
@Burj Chalifa ještě jednou moc děkuji, vážně skvělé a hlavně užitečné informace :palec: teď už to jenom nastudovat a rozhodnout ke komu ve finále jít 8) jsem zvědavá na objednávací lhůty…

dej vědět, kteý to bude. :kytka:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
31.12.19 20:42
@Kakachnicka píše:
@Burj Chalifa jsem z Prahy, ale nutně do Prahy jít nemusím a rozpočet ideálně kolem 80.000 (ale není to strop). Moc děkuji

Nechci být zla, ale ta částka tak nějak odpovídá aktulanimu zvýšení rodicaku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 21:24

@Burj Chalifa určitě dám vědět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 21:25

@uživatel2 omlouvám se, ale nějak nechápu souvislost 8o…na mě už se zvýšení mateřské stejně nevztahuje, pokud tím bylo myšleno, že ty peníze bych použila na nová prsa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
31.12.19 21:34
@Kakachnicka píše:
@uživatel2 omlouvám se, ale nějak nechápu souvislost 8o…na mě už se zvýšení mateřské stejně nevztahuje, pokud tím bylo myšleno, že ty peníze bych použila na nová prsa…

Jj, a omlouvám se já, ale včera tu byla diskuze na téma za co utratit navýšení rodicaku - jestli jako na prsa nebo dovolenou. Tak jsem si říkala, „už zase“. Nemám absolutně ponětí o ceně a 80 by mi přišlo hodně. Každopádně, příbuzná byla u Měšťáka staršího (nevím zda ještě operuje) na jeho soukromé klinice a byla spokojená, hlavně s pristupem - co říkala, tak že třeba narkóza byla fajn, že když měla několikrát před tím narkózu ve stati nemocnici, tak že ji po ní bývalo blbě.

Příspěvek upraven 31.12.19 v 21:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.12.19 21:36

@uživatel2 nic se neděje a chapu… souhlasím, že utratit rodičák za prsa nebo dovolenou, to je fakt celkem síla 8o :,( mějte hezký večer ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
31.12.19 21:40

@Kakachnicka ještě jsem dopsala výše info k Měšťákovi staršímu, víc asi neporadím. Také přeji hezký vecer

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat