Se starším dítětem do nemocnice a kojení

Anonymní
15.6.21 13:30

Se starším dítětem do nemocnice a kojení

Zdravím, asi tu takové téma bude, ale já nemůžu nic najít. Řešil někdo podobnou situaci? Mám 10 měsíční miminko, které plně kojím, nic jiného nejí a brzy má jít starší 6 letý do nemocnice na trhání mandlí. Je to na celý den. Věřím že s tatínkem by to v nemocnici zvládl, ale nemůžu se zbavit pocitu, že se mnou jako s mámou mu bude líp. Sám říká, že chce mě. Ale co mimčo? Zvládne to? Nikdy nevzal flašku do pusy, příkrmy nechce. Měl by sunar a zkusila bych co nejvíce odstříkat. Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3487
15.6.21 13:38

Já musela dát půlroční na skoro celý den (8-16h cca) kvůli státnicím. Taky plně kojené, taky flašku nesnášející, ale odstříkala jsem nějaký mlíko (to byl taky stres navrch, vůbec něco vyždímat) a nakonec si dala, dobrovolně hlady neumřela :mrgreen: navíc 10m může v pohodě ovoce, zeleninu, jogurt, skoro cokoliv, takže s tím bych se vůbec nestresovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11499
15.6.21 13:39

No, spíš bych staršímu vysvětlila, že s tátou mu tam bude taky dobře, a zůstala doma s prckem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
15.6.21 13:40

No myslím že mimino bude řvát hlady když nevzal nikdy flašku. Brát desetiměsíční dítě sebou je taky nemysl protože je dost už pohyblivé. Já bych do nemocnice prostě poslala tatínka. A nebo ti ho tatínek bude celý den vozit na kojení :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 13:44

@mackA159 to bohužel nejde, nemocnice je celkem daleko.

• Citovat
  • Nahlásit
20903
15.6.21 13:45

Ty i syn byste měli pochopit že tatínek je taky rodič a neznamená to že s tebou mu bude líp

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
15.6.21 13:47
@Anonymní píše:
@mackA159 to bohužel nejde, nemocnice je celkem daleko.

V šesti letech dokáže pochopit že táta je stejně rodič jako máma. Mimino kterému upres na celý den zdroj obživy to nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8045
15.6.21 13:47

Hele ale to me prekvapuje, desetimesicni dite nepozre nic jinyho nez mm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
15.6.21 13:49

Já jsem v podobné situaci. Syn - 5 let, bude hospitalizován 2-3 dny. Doma dcera 17 měsíců. Není tedy již kojena. Se synem bude v nemocnici tatínek. Přišel s tím sám, že pro dceru je to takto lepší. Syn chce být taky s tatínkem. Pojal to jako dobrodružství a když bude statečný má slíbenou autodráhu. Jedině já mám problém, že nebudu opečovávat svého chlapečka. Ale nad to se musím povznést. Takto je to prostě nejlepší. Mladší dítě je mnohem více odkázáno na matku. Můj muž se dokáže postarat a stejně má pocit, že mám zůstat doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7331
15.6.21 13:49
@Tarjei píše:
Hele ale to me prekvapuje, desetimesicni dite nepozre nic jinyho nez mm?

To tě překvapuje? :) Já tady dost často čtu že pomalu rok a půl staré děti nepozrou nic jinýho než kozu… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8045
15.6.21 13:52

@mackA159 :D :lol: :mrgreen: ahaa, asi selektivni prijem informaci :D ja deti kojila horem dolem ale v roce odstavila a nazdar bazar. Jak to ma zuby, muze to knedliky :D Sli vsichni tri prvni pulrok na mlice o kilo za mesic nahoru..kojeni bylo super ale vseho do casu z myho pohledu teda..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
636
15.6.21 13:57
@Tarjei
@Tarjei píše:
Hele ale to me prekvapuje, desetimesicni dite nepozre nic jinyho nez mm?

Mám takový exemplář doma, jediné co do roka jakžtakž jedl byly kaše. „Skleničky“ vzal na milost v roce, přesnídávky a jogurty v roce a půl. Ale kdyby si mohl vybrat, bude plně kojený ještě teď 8o :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 13:58

@Tarjei ano, taky mě to trápí, ale to by bylo na jinou diskuzi 😀 já už to vzdala a až ucítím, že je čas, tak to utnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.21 14:00

@mackA159 myslím, že dokáže. Jen až se bude probouzet z narkozy, tak ty děti prý potřebují hodně něhy. Tak aby mu po mě nebylo až moc smutno. Asi to uděláme ale takhle no..

• Citovat
  • Nahlásit
2369
15.6.21 14:02

Myslím. Si že v 6 letech dítko by mělo pochopit že má taky tatínka.. Takže bych mu to vysvětlila a zůstala s mimcem doma. 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat