Se svou ex dělal v posteli spoustu věcí

Anonymní
23.4.21 10:37

Se svou ex dělal v posteli spoustu věcí

Ahoj,
můj přítel dělal se svou ex spoustu věcí, jako sex venku, v autě, všude možně, anál apod. Sám mi to říkal. A ona mi to i psala, aby mě shodila. Po jejich rozchodu se ho totiž snažila přes sex dostat zpět a pak v zoufalství mi preposilala všechny screenshoty, aby ho pošpinila. O to ale nejde.
Semnou nechce nic z toho, zkoušela jsem to na něj a nic. Spíme spolu akorát v posteli, když jsem řekla, ze jsem připravená na A, tak mi rekl vždycky ne a že to semnou nechce, nepotřebuje. Jenže já si myslím, že to je, protože třeba prostě jsem horší a nevím no :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10854
23.4.21 10:47

Pošli ho za ex a najdi si někoho jinýho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
23.4.21 10:47

Diky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21130
23.4.21 10:48

O takových věcech bych se s chlapem vůbec nebavila. A tobě ty praktiky chybí? Třeba si je vyzkoušel s ex a ty jsi pro něj princeznička, po které je nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20160
23.4.21 10:50

Třeba je to tím, že s ní jen šu. kal a s tebou se chce milovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
32
23.4.21 10:57

Taky si myslím, že o nic špatného nejde. Jak tu někdo zmínil, třeba jsi pro něj vážně princezna nechce to po tobě a pro něj je tamto minulost, která mu nechybí. A ty ty praktiky jako že vážně chceš nebo to chceš dělat kvůli tomu, že to on dělal s ex? Možná to vycítil a proto to odmítl. Nebo třeba dřív jen víc experimentoval a změnil se a už na to není. :think: Hele, já si myslím, že bys to měla hodit za hlavu a nezabírat se minulostí a neporovnávat se s ex. Smaž si tu konverzaci a zablokuj si ji. Kdyby to chtěl dělat, tak se ozve, zvlášť když jsi mu to nabídla. Zbytečně se trápíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6429
23.4.21 11:05

Nesrovnávej se. Jsi někdo jiný, máš jinou hodnotu. Nicméně nechápu, proč o tom mluvil on, nikdy by mě nenapadlo popisovat sex s bývalými manželovi :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2363
23.4.21 11:06

Mozna to s tebou nechce delat proto, ze to z tvoji strany citi jako soutez. Ona delala anal, tak ja musim taky. Proste se z toho vytratila spontannost. Na me kdyby partner dorazel, ze mi udela janevimco, protoze vi, ze mi to delal byvaly, tak bych to proste nechtela, je to divne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
23.4.21 11:09

Vubec nechapu, proc ti to ten jeliman rikal. Doufam, ze jste oba mladi, to by vas mohlo omlouvat.
Reknu to asi takhle - ex byla treba povahou takova ta behna, ktera v nem dokazala vzbudit nejnizsi pudy a slo mu to s ni samo, protoze mu to umela dat najevo… to si proste nevyberes. Pokud to po nem chces az ted, tak on vidi, ze pouze z popudu, abys byla na urovni ex a to ho zas tak nerajcuje.
Chapu, ze to asi musi zabolet, ale neprikladala bych tomu vyznam - napriklad ja jsem v minulych vztazich take mela A, ale se soucasnym to nijak nevyzaduji a neni pro to vysvetleni. Pritom ho miluji a pritahuje me ze vsech nejvice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
23.4.21 11:11

Ten chlap je balvan. :zed: Poslala bych ho za ex. Může se stát, že jednou bude vaše intimnosti rozebírat s jinou. :cert: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8334
23.4.21 11:12

Kolik je vám let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31288
23.4.21 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj,
můj přítel dělal se svou ex spoustu věcí, jako sex venku, v autě, všude možně, anál apod. Sám mi to říkal. A ona mi to i psala, aby mě shodila. Po jejich rozchodu se ho totiž snažila přes sex dostat zpět a pak v zoufalství mi preposilala všechny screenshoty, aby ho pošpinila. O to ale nejde.
Semnou nechce nic z toho, zkoušela jsem to na něj a nic. Spíme spolu akorát v posteli, když jsem řekla, ze jsem připravená na A, tak mi rekl vždycky ne a že to semnou nechce, nepotřebuje. Jenže já si myslím, že to je, protože třeba prostě jsem horší a nevím no :(

Blbečka, co by mi vyprávěl, co všechno dělal v posteli s ex, bych do postele ani nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
23.4.21 11:22

Asi tak .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20949
23.4.21 11:49

Asi byla bývalka víc vášnivá, živočišná a šlo to samo. S tebou to nejde a ještě se jí snažíš trapně trumfnout, to se mu ani nedivím že se mu do toho nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
23.4.21 11:54

Souhlasim s ostatnimi. Nejsi nahrazkou za ex-, mas pro nejjedinecnou hodnotu. Nenut sedo praktik, ktere ti nejsouvlastni a ver si :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat