Sebepoškozování - kdy se nechat ošetřit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:35
Sebepoškozování - kdy se nechat ošetřit?

Hezký večer,
chtěla zeptat s vámi poradit, teď jsem se po delší době týden řezala a ta místa, i když na nich jsou už strupy, tak bolí, je to trochu zarudlé a teplé. Nevím, jestli nemám pro jistotu zítra skočit na pohotovost, ale zas je mi blbé obtěžovat lékaře, když jsem si to způsobila sama (i když díky velikému stresu, napětí, úzkosti, vyčerpání…). Prosím rýpaly, ať nereagují, jen mě zajímá, jestli myslíte, že je nutné ošetření. Děkuji moc a přeji hezké Velikonoce.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 7936 příspěvků 20.04.19 21:36

Nestačí jedna diskuze

axelina
Závislačka 2698 příspěvků 20.04.19 21:37

Zajdi spíš na psychiatrii…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:39

@ivašot. Já myslela, že v tom tématu školák to zapadne, chtěla jsem to mít v diskuzi i zdravotních problémech dospělých. To se omlouvám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:39

@axelina Na psychiatrii se léčím.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1383 příspěvků 20.04.19 21:39

Doufam, ze se ti tam dostane infekce a cely ti to uhnije at si zacnes vazit sama sebe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:46

@Renca8 Evidentně asi vůbec nevíš, co to jsou psychické problémy, úzkosti, deprese, kdy je člověku zle a tohle je jediné, co mu uleví, i když jen na chvíli. Sama ze sebe nemám radost a psala jsem, ať se rýpalové raději nevyjadřují, potřebuji poradit a ne ještě nechat semlít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:47

Ahoj, pracovala jsem s klienty, kteří se sebepoškozovali. Z mojí pracovní zkušenosti bych ti návštěvu pohotovosti o Velikonocích a se strupy fakt nedoporučovala, budou na tebe pravděpodobně dost hnusní. Pokud to vyloženě nehnisá počká to po Velikonocích. Pokud jsou strupy aspoň trochu zaschlé můžeš promazat konopnou nebo měsíčkovou mastí nebo i čisté sádlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 21:50

Anonymní, díky moc, tak já uvidím, jak to zítra bude vypadat. Konopnou, nebo měsíčkovou mast koupím, děkuji.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.04.19 21:56

Doporučuju ti koupit si betadine mast -měla jsem teď hnisavou řeznou ránu po chirurgickém zákroku a na noc jsem namázla a ovázala a to cukání v tom ustalo (dobrá je i višněvského mast)

MP Krista
Kecalka 244 příspěvků 20.04.19 21:58

Na špatně se hojící tanky doporučuji novikov, koupi se v lékárně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 22:07

@annasmyc Děkuji, Betadine si právě zítra chci jít koupit. Višňák už jsem dříve taky mívala.

@MP Krista To je to zelené? Děkuji.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 20.04.19 22:18

Tak ať se ti brzo rány zahojí -na těle i na duši.  :srdce:

MP Krista
Kecalka 244 příspěvků 20.04.19 22:20
@Anonymní píše:
@annasmyc Děkuji, Betadine si právě zítra chci jít koupit. Višňák už jsem dříve taky mívala.@MP Krista To je to zelené? Děkuji.
Ano, je to zelené, hodně to barví, pozor. Já to používám na odřeniny od sedla, které se mi blbě hojí a je to jediné, co pomáhá.
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 22:21

@annasmyc Moc děkuji, jsi hodná, doufám, že bude brzy lépe, mám teď zas nějaký propad :,(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama