sebetrestání u 3,5 letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marcela78
Povídálka 22 příspěvků 23.11.09 21:27
sebetrestání u 3,5 letého kluka

Ahoj, potřebuji poradit, mám syna, je mu 3,5 roku, pokaždé, když ho za něco napomenu, třeba, že mě plácne a já mu řeknu, že mě to bolí, tak se začně bouchat pěstičkou do hlavy,sekne sebou o zem a řve. S manželem mu vysvětlujeme donekonečna, že stačí říct promiň.Nevíte, co s tím?

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 24.11.09 09:34

Řve jakože lítostivě, nebo vztekle? Podle mě je to spíš taková forma protestu, že nemůže dělat, co chce.
Než že by sám sebe chtěl potrestat…

barbule
Povídálka 15 příspěvků 24.11.09 11:26
Ahojky,

tak my jsme měli doma úplně to samý. Malýmu budou v lednu 4 roky a tohleto předváděl tak asi někdy na jaře.Když jsem mu za něco víc vynadal, tak se začal vztekat a mlátit. Nejdřív jsem se mu taky snažila vysvětlovat, že se to nedělá, ale stejnak to nezabralo, tak jsem tomu nechala volný průběh, akorát jsem hlídala, aby se opravdu nebouchal silně a časem ho to samotnýho přešlo. Teď zase začal dělat to, že když něco provede, tak přijde sám to na sebe poví, plácne se přes zadek, má k tomu řeči typu „zlobivej Lukášek, tohleto se nedělá …“ a řekne, že už se potrestal a zas si v klidu odkráčí.

marcela78
Povídálka 22 příspěvků 25.11.09 10:14

díky to mě uklidnilo,už jsem si myslela, že dělám zase něco blbě

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >