Reklama

sebetrestání u 3,5 letého kluka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcela78
Povídálka 22 příspěvků 23.11.09 21:27
sebetrestání u 3,5 letého kluka

Ahoj, potřebuji poradit, mám syna, je mu 3,5 roku, pokaždé, když ho za něco napomenu, třeba, že mě plácne a já mu řeknu, že mě to bolí, tak se začně bouchat pěstičkou do hlavy,sekne sebou o zem a řve. S manželem mu vysvětlujeme donekonečna, že stačí říct promiň.Nevíte, co s tím?

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 24.11.09 09:34

Řve jakože lítostivě, nebo vztekle? Podle mě je to spíš taková forma protestu, že nemůže dělat, co chce.
Než že by sám sebe chtěl potrestat…

barbule
Povídálka 15 příspěvků 24.11.09 11:26
Ahojky,

tak my jsme měli doma úplně to samý. Malýmu budou v lednu 4 roky a tohleto předváděl tak asi někdy na jaře.Když jsem mu za něco víc vynadal, tak se začal vztekat a mlátit. Nejdřív jsem se mu taky snažila vysvětlovat, že se to nedělá, ale stejnak to nezabralo, tak jsem tomu nechala volný průběh, akorát jsem hlídala, aby se opravdu nebouchal silně a časem ho to samotnýho přešlo. Teď zase začal dělat to, že když něco provede, tak přijde sám to na sebe poví, plácne se přes zadek, má k tomu řeči typu „zlobivej Lukášek, tohleto se nedělá …“ a řekne, že už se potrestal a zas si v klidu odkráčí.

marcela78
Povídálka 22 příspěvků 25.11.09 10:14

díky to mě uklidnilo,už jsem si myslela, že dělám zase něco blbě

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >