Reklama

Sebeuspokojování a vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jagwa
Kecalka 213 příspěvků 17.01.18 01:42
Sebeuspokojování a vztah

Vím, že na co se teď zeptám je dost citve téma. Ale uspokujete se i samy, když jste ve vztahu? Jak často? Není vám to blbý?
Můj přítel dnes neměl naladu (zdrav. důvody). Tak jsem počkala až usne a pustila si video… ale vubec to nebylo ono. Většinou to není potreba :P a přítel vím, že si to sám nedělá ( katolická výchova). Ten pocit PO je nějaký na hovno. Nikdy dřív jsem s tímto probléme neměla. Teď se cítím provinile. Vím, že by to nepochopil.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 17.01.18 02:03

No rozhodně bych si z toho nedělala hlavu :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 02:26

Před chvílí jsem skončila :mrgreen: přítel spí vedle mě :jazyk:.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 17.01.18 02:52
@Jagwa píše:
Vím, že na co se teď zeptám je dost citve téma. Ale uspokujete se i samy, když jste ve vztahu? Jak často? Není vám to blbý?
Můj přítel dnes neměl naladu (zdrav. důvody). Tak jsem počkala až usne a pustila si video… ale vubec to nebylo ono. Většinou to není potreba :P a přítel vím, že si to sám nedělá ( katolická výchova). Ten pocit PO je nějaký na hovno. Nikdy dřív jsem s tímto probléme neměla. Teď se cítím provinile. Vím, že by to nepochopil.

Klidně se sama uspokojím (manžel to samé), frekvence je různá a blbí mi to není, není k tomu žádný důvod. :nevim: Během našeho vztahu jsem strávila rok v zahraničí (za tu dobu jsme se viděli jednou, Asie je daleko :lol: ) a to jsme se oba běžně sebeuspokojovali (případně prováděli skype sex :lol: )

kve-tinka
Závislačka 4367 příspěvků 7 inzerátů 17.01.18 06:18

Absolutně v tom nevidím problém. ;) teda jestli neupadá frekvence sexu a nepřevažuje sebeuspokojování.

terien
Echt Kelišová 7726 příspěvků 17.01.18 07:15

Ne, blbý mi to teda opravdu není :lol:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 18312 příspěvků 17.01.18 07:18
@Jagwa píše:

Ale dělá.

Jagwa
Kecalka 213 příspěvků 17.01.18 07:23

Nedělá… Je to divný, skoro bych byla i radši, ale ne. :andel:

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 17.01.18 07:33

Můj partner tvrdí, že si to nedělá, protože je mu to blbý, když má partnerku /mě.
Já si to dělám/ne často, ale jo.

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 17.01.18 07:36
@Jagwa píše:
  1. ano 2)když je nálada a za 3) není mi to blbý, přijde mi to normální :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 07:47

Nepřijde mi to blbý. V těhotenství mi nic jiného nezbývalo. A chlap též není vždy po ruce. A ono je to zas něco jiného. Naprosto chápu chlapy, že to dělají, i když partnerku mají. Pokud ji nezanedbavaji, není na tom vůbec nic.
Jinak můj katolický manžel nejen že si to nedělal, ale odsuzoval to, a v těhotenství se mnou vůbec nespal a po porodu a při kojení taky ne. Fakt paráda :zed:
Prosím nechat anonym, citlivé

Jagwa
Kecalka 213 příspěvků 17.01.18 07:58

Můj ani nevěděl, co je orální sex :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 08:06

@Jagwa můj jo, ale divila jsem se. A strašná konzerva. Snažila jsem se přizpůsobit, ale moc to dobrotu nedělalo. O sexu se s ním nedalo takřka bavit. :roll:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 17.01.18 08:08

Budeš mít chlupatý ruce a vyschne ti mícha, to ti nevadí?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.18 08:32
@Anonymní píše:
Nepřijde mi to blbý. V těhotenství mi nic jiného nezbývalo. A chlap též není vždy po ruce. A ono je to zas něco jiného. Naprosto chápu chlapy, že to dělají, i když partnerku mají. Pokud ji nezanedbavaji, není na tom vůbec nic.
Jinak můj katolický manžel nejen že si to nedělal, ale odsuzoval to, a v těhotenství se mnou vůbec nespal a po porodu a při kojení taky ne. Fakt paráda :zed:
Prosím nechat anonym, citlivé

To jsme na tom podobne - muj je taky verici, ale u nej to nebylo tim, proste v tehu ho to az tak nebralo (ale „znasilnit se obcas nechal:-)), asi jsem byla uz moc prostorove vyrazna, a po porodu nez mi trochu splasklo bricho taky ne, az uz mi bylo divny ze mu to nechybi, parkrat jsem na to udelala nejakou narazku, jakoze co by za to jiny chlapi dali aby byla zenska dole uplne v pohode a 2,3 mes.po porodu pri chuti, a ze si to urcite dela sam - nepřiznal se, ale z historie stranek na netu to bylo jasny a ja se taky, jak mi to uz chybelo (pritom posledni sex byl cca tyden pred porodem, vyvolavat ho se mu moc nechtelo…), musela o sebe postarat sama a vycitky jsem teda nemela ani trochu, spis by to melo byt blby tomu chlapovi, ze te nedokaze uspokojit, ne? ;) :think: :nevim: Muj teda kdyz pak videl ze jdou kila dolu a uz nevypadam tolik jak tehotna, tak se mu chut zase vraci, ale stve me, ze je to podmineny tim ze se "snazim nejak vypadat“, prijde mi ze si me jako zensky co uz mu dala dve zdravy deti jinak nevazi, ze mu jde jen o ten vzhled, pritom sam s tou nadvahou taky bojuje, ale on nekoji! Ma uplne jiny moznosti, vic casu a prostoru se starat sam o sebe, tohle mi prijde dost nefer… a to jsme kvuli nemu meli svatbu v kostele - 3-tydny pred terminem… :lol: Ja mam ty chute tim kojenim precejen jeste trochu utlumene…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >