Sebevědomé ženy, máte je vy muži rádi?

Anonymní
6.11.19 11:57

sebevědomé ženy, máte je vy muži rádi?

Přeji hezký den všem účastníkům těchto stránek.

Mám takový zvláštní dotaz. Říká se, že ve vztazích mají úspěch jen sebevědomé ženy. Jak vy muži poznáte nesebevědomou ženu a jak poznáte sebevědomou ženu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6.11.19 12:08
@Anonymní píše:
Přeji hezký den všem účastníkům těchto stránek.Mám takový zvláštní dotaz. Říká se, že ve vztazích mají úspěch jen sebevědomé ženy. Jak vy muži poznáte nesebevědomou ženu a jak poznáte sebevědomou ženu?

nesebevědomá žena řeší:

že už tolik neodepisuje na zprávy a že je v nich méně srdíček,

že manža řekl něco hezkého o kolegyni z práce / šel na kafe s exkou

koupil exce dražší prstýnek

nesexuje tolik, kolik je normální dle emimča

a to nejdůležitější!!! nechodí se radit na emimčo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 12:29

Ono je potřeba rozlišovat mezi sebevědomou a arogantní ženou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8640
6.11.19 12:37
@pohledzdruhestrany píše:
nesebevědomá žena řeší:

Sebevědomá žena si řekne: Co ten deb. l tady plácá, já si můžu dělat co chci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 12:57
nesebevědomá žena řeší:

Co máš proti emimču. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 13:01
nesebevědomá žena řeší:

noooo. Ten můj šel před půl rokem na kafe s exkou. Neřešila sem to, protože sem zdravě sebevědomá a myslela sem si, že po patnácti letech už nemusím dělat scény. Teď ten de*bil s exkou čeká mimino a ona plánuje zářnou budoucnost :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
13920
6.11.19 13:05
@Anonymní píše:
noooo. Ten můj šel před půl rokem na kafe s exkou. Neřešila sem to, protože sem zdravě sebevědomá a myslela sem si, že po patnácti letech už nemusím dělat scény. Teď ten de*bil s exkou čeká mimino a ona plánuje zářnou budoucnost :roll:

Kafe? Takhle se teda dělají ty děti? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22039
6.11.19 13:06
@Anonymní píše:
Přeji hezký den všem účastníkům těchto stránek.Mám takový zvláštní dotaz. Říká se, že ve vztazích mají úspěch jen sebevědomé ženy. Jak vy muži poznáte nesebevědomou ženu a jak poznáte sebevědomou ženu?

Sebevědomá žena by se nikdy nesnížila k tomu, aby na dotaz na e-miminu použila anonym, nestyděla by se za sebe.

Anonym je proč? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11007
6.11.19 13:08
@free333 píše:
Sebevědomá žena by se nikdy nesnížila k tomu, aby na dotaz na e-miminu použila anonym, nestyděla by se za sebe.Anonym je proč? ;)
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:09
@Anonymní píše:

Sebevědomí je o tom mít se zdravě rád. Sebevědomá žena by si od partnera nenechala zakazovat kamarádky, rodinu, koníčky. Sebevedomí lidé jsou schopni diskuze a kompromisů. Sebevědomá žena by nikdy nechodila s manipulantem a násilníkem. Ti, aby mohli ovládat a pomalu ovládnout, si hledají ve všem poslušné nesebevědomé typy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:10
@Anonymní píše:
noooo. Ten můj šel před půl rokem na kafe s exkou. Neřešila sem to, protože sem zdravě sebevědomá a myslela sem si, že po patnácti letech už nemusím dělat scény. Teď ten de*bil s exkou čeká mimino a ona plánuje zářnou budoucnost :roll:

Otázka je, jestli by ti ta scéna k něčemu byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13920
6.11.19 13:14

Ano muži milují sebevědomé ženy. Sebevědomá žena si je vědoma své ženskosti, ví kde je její místo ve společnosti a jaké jsou její povinnosti ke svému partnerovi. Takové jsou na roztrhání :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 13:19
@zoidberg píše:
Ano muži milují sebevědomé ženy. Sebevědomá žena si je vědoma své ženskosti, ví kde je její místo ve společnosti a jaké jsou její povinnosti ke svému partnerovi. Takové jsou na roztrhání :pankac:

Jaké jsou její povinnosti ke svému partnerovi? :think: Že by totožné jako partnera k ní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.11.19 13:22
@zoidberg píše:
Kafe? Takhle se teda dělají ty děti? 8o

No tak někde začít museli, že jo…
Kdyby na něj rovnou skočila, bylo by to trapný a on by to možná prokouknul, takhle začla oklikou, že je neplodná, že jí její manžel bije, jak je vlastně hroznej chudák… nooo a byla ruka v rukávě a než se stihl z toho kolotoče probrat, mávala mu před ksichtem ultrazvukem :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.11.19 13:26
@Kfětoslava píše:
Otázka je, jestli by ti ta scéna k něčemu byla.

no jasně, že asi nebyla…jen mě to prostě pobavilo, jak nesebevědomá žena by dělala scény z kafe s exkou, ale já, sebevědomá, mám zkušenost, že takový jedno kafe s exkou může celý rodině tak zatočit s životem, že na to nadosmrti nezapomenou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama