Sebevědomí nebo jen na oko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:15
Sebevědomí nebo jen na oko?

Ahoj,

řeším takovou věc…přítel (jsme spolu celkem krátce) vystupuje jako velmi sebevědomí muž. Dokonce to o sobě rekl, ze jestli s něčím někdy neměl problém, tak je to sebevědomí (ač sam přiznal, ze to ještě neznamená, ze je k tomu nejaky důvod),

Jenomže me to nějak nekoresponduje s jeho chováním a začínám si myslet, ze ma spis problém a dost me to nebaví…

1. vyžaduje uznání a pozornost z me strany
  2. občas fnuka jak malej kluk, ve smyslu “zase to musím dělat já” apod
  3. když něco zkritizuju (nebo spis se jen zeptám nebo prohodím, třeba proč si nemůže jednou za měsíc vysat v bytě když ma zvíře a všude milion chlupů) tak je reakce “najdi si jinyho” anebo se trochu urazí
  4. často rozebírá a kritizuje jiné lidi (ne kamarady a ne me), mam pocit ze jen on ma patent na vsechno
  5. často musí byt po jeho
  6. myslím si ze špatne snáší ze ma začínající cedecko a když jsem jednou řekla jestli si to nechce oholili, tak se mohl zbláznit. Já mu chtěla dat najevo ze mi jsou vlasy jedno
  7. když něco děláme společně, mam dojem ze na co sahnu je špatne. To se sice omluvil ale stejne se to moc nemění, takže s nim veci dělám nerada
  8. občas strašně “precenuje” nějaké veci. Já ho třeba pohladim po ruce a jeho reakce je “tobě se fakt líbí moje ruce co?” Ano líbí, ale v tu chvíli co tohle řekne tak se mi nelíbí nic :D
  9. jednou jsme se rozešli, aniž bych tusila ze je nejaky problém tak pak vysypal z rukávu co vše je špatne (zejména na mem chování k němu) a skončil to. Za týden jsme se dali dohromady zpátky.

Co si o tom myslíte?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19462 příspěvků 19.08.18 12:17

Spíš narcis, než sebevědomý

171Jirka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 19.08.18 12:21

To není sebevědomí, naopak. Potřebuje ujištění a hází špínu na ostatní. To sebevědomý člověk nedělá.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25304 příspěvků 19.08.18 12:22

Najdi si jinýho, tohle je o nervy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:23

Nebo jsme byli 2× v kině a 2× napominal lidi kolem. Teda je pravda ze se chovali fakt neohleudllne ale já bych to asi nechala byt a sedla si jinam a ne abych na někoho “zamlaskala” ať je ticho :D

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 19.08.18 12:23
@Anonymní píše:
Ahoj,

řeším takovou věc…přítel (jsme spolu celkem krátce) vystupuje jako velmi sebevědomí muž. Dokonce to o sobě rekl, ze jestli s něčím někdy neměl problém, tak je to sebevědomí (ač sam přiznal, ze to ještě neznamená, ze je k tomu nejaky důvod),

Jenomže me to nějak nekoresponduje s jeho chováním a začínám si myslet, ze ma spis problém a dost me to nebaví…

1. vyžaduje uznání a pozornost z me strany
  2. občas fnuka jak malej kluk, ve smyslu “zase to musím dělat já” apod
  3. když něco zkritizuju (nebo spis se jen zeptám nebo prohodím, třeba proč si nemůže jednou za měsíc vysat v bytě když ma zvíře a všude milion chlupů) tak je reakce “najdi si jinyho” anebo se trochu urazí
  4. často rozebírá a kritizuje jiné lidi (ne kamarady a ne me), mam pocit ze jen on ma patent na vsechno
  5. často musí byt po jeho
  6. myslím si ze špatne snáší ze ma začínající cedecko a když jsem jednou řekla jestli si to nechce oholili, tak se mohl zbláznit. Já mu chtěla dat najevo ze mi jsou vlasy jedno
  7. když něco děláme společně, mam dojem ze na co sahnu je špatne. To se sice omluvil ale stejne se to moc nemění, takže s nim veci dělám nerada
  8. občas strašně “precenuje” nějaké veci. Já ho třeba pohladim po ruce a jeho reakce je “tobě se fakt líbí moje ruce co?” Ano líbí, ale v tu chvíli co tohle řekne tak se mi nelíbí nic :D
  9. jednou jsme se rozešli, aniž bych tusila ze je nejaky problém tak pak vysypal z rukávu co vše je špatne (zejména na mem chování k němu) a skončil to. Za týden jsme se dali dohromady zpátky.
Co si o tom myslíte?

Tak tahle parodie na chlapa je všechno jen ne sebevědomý muž.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:24
@jenny.fields píše:
Najdi si jinýho, tohle je o nervy.

Tak jako já ho mam rada, ma plno moc hezkých vlastnosti :) ale jaksi jsem vždycky trochu v šoku z nějakých reakcí

171Jirka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 19.08.18 12:26
@Anonymní píše:
Tak jako já ho mam rada, ma plno moc hezkých vlastnosti :) ale jaksi jsem vždycky trochu v šoku z nějakých reakcí

Brzy tě to začne štvát.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:26

Ale zase kdybych mu řekla ze me něco trápí tak se k tomu postaví celem. Umí se omluvit a uznat chybu. A umí mi byt oporou. Teda je to jen pocit, nic extra jsme spolu neřešili ale působí tak na me, když něco řeším tak to řeší fakt hezky a pomáhá mi. Takže spis mam pocit ze je rozpolcená osobnost, jednu miluju a druhou nemuzu vystat 8o :roll:

pet p
Stálice 100 příspěvků 19.08.18 12:27

Jojo, má nějaký problém a pravděpodobně ne zrovna malý. Ovšem veliký problém je v tom, že to nikdy neuzná. Good luck!

171Jirka
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 19.08.18 12:28
@Anonymní píše:
Ale zase kdybych mu řekla ze me něco trápí tak se k tomu postaví celem. Umí se omluvit a uznat chybu. A umí mi byt oporou. Teda je to jen pocit, nic extra jsme spolu neřešili ale působí tak na me, když něco řeším tak to řeší fakt hezky a pomáhá mi. Takže spis mam pocit ze je rozpolcená osobnost, jednu miluju a druhou nemuzu vystat 8o :roll:

A říkala si mu, že ti to vadí?

pet p
Stálice 100 příspěvků 19.08.18 12:29

Mně kdyby chlap někdy řekl vážně míněnou větu “tobě se fakt líbí moje ruce co?”, tak se asi pobliju a následně se od něj odstěhuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:29
@Anonymní píše:
Jojo, má nějaký problém a pravděpodobně ne zrovna malý. Ovšem veliký problém je v tom, že to nikdy neuzná. Good luck!

Díky :mrgreen:
No, já mu po tom našem rozchodu napsala slušný feedback na to co vidím špatne a vsechno uznal a omluvil se. Pak se snažil ale proste to po 2 týdnech spadlo kde to bylo předtim a kde to je ted, asi se nejde uz moc změnit. On se ke mne chová moc hezky, to zase nemuzu říct ze bych nějak trpěla, ale jsou to takové detaily které me vždycky zarazí.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 19.08.18 12:29
@Anonymní píše:
Nebo jsme byli 2× v kině a 2× napominal lidi kolem. Teda je pravda ze se chovali fakt neohleudllne ale já bych to asi nechala byt a sedla si jinam a ne abych na někoho “zamlaskala” ať je ticho :D

no, mlaskat na cizi lidi je vrchol buranstvi. pritel podle popisu jsem ni vubec sebevedomy. jen si honi ego tim, ze neomalene upozornuje na chyby jinych…

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 12:30

A o co přesně jde? Buď je sebevědomý, nebo ne. Vždyť je to jedno. Máš ho ráda a chceš s ním být? To je ta otázka. Nebo ho chceš jen pošťouchnout stylem: holky na emiminu si myslí, že nejsi tak sebevědomý, jak se tváříš?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >