Sebevědomí po vztahu s manipulátorem

18.3.17 20:27

Sebevědomí po vztahu s manipulátorem

Dobrý den, potřebuji se poradit jak se psychicky postavit na nohy po rozchodu s manipulátorem.

Já 21, on původem albánec 22 let, byli jsme spolu 2 roky. Ze začátku bylo vše krásné, ale i tak se začaly mezi námi projevovat rozdíly v mentalitě. Jeho rodina mě nikdy nevzala.

Ze začátku jsem byla šťastná, dokázal mi vždy říct to co jsem chtěla slyšet ale činy vždy vypadaly jinak. Nikdy nedodržel co slíbil. Neustále mi vyčítal že mam kolem sebe až moc kamarádů, vyčetl mi, že jsem dostala kytku od kamaráda když on sám se ani neukázal natož aby mi popřál a řekl, že sám žádný svátek nemá proto nebude slavit ani ten můj. :D Ani na mé narozeniny se neukázal, popřál mi po SMS stylem Jo a všechno nejlepší. Vyhrožoval mi, že se zabije MOJÍ vinou. :potlesk: Psal si s holkama, jak by š*kal jinde a nechal si posílet nahé fotky holek. Aby mě vydeptal napsal mi jeho kamarád SMS že je v nemocnici s otřesem mozku, celou noc sem mu volala a z něj druhý den vypadlo že to není pravda že to udělal abych měla nervy.. ale stejně jsem ho pořád milovala a neustále odpouštěla.

Sama jsem ke konci vztahu už byla hysterická, nevěřila jsem mu, dělala scény ať je konečně normální, nervově se zhroutila protože jsem tomu já husa pořád věřila. No došlo mi, že se mnou akorát manipuloval, vše byla moje chyba a moje hrdost se v tom vztahu někam vytratila.
Před týdnem jsem se zhroutila a místo aby mi pomohl, hrál hru na mobilu…to byla poslední kapka. Ukončila jsem to a snažím se jít dál, ale pořád se to vrací. Snažím se pracovat na sobě a dát si do pořádku sebevědomí ale moc se mi to nedaří. Zažil někdo něco podobného a jak jste se z toho dostávaly ven? Děkuji :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
18.3.17 20:31

Dej tomu čas podobnou zkušenost mám i já i když to bylo složitější a asi měsíc po rozchodu jsem byla vyřízena a další mesic se to zlepsovalo. Po 2 mesicich jsem z toho byla venku ale dodnes to ve mě něco nechalo…dej tomu čas a i kdyby třeba prosil nevracej se. Raději anonym je to hodně osobní

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.3.17 20:40

Moje nejlepší kamarádka má to samý. Ona stále není schopná se s ním rozejít. I když jsou v tom i drogy, alkohol, dokonce i nějaká ta facka padla. On jí vyhrožuje, že jí zničí a celou její rodinu. Druhý den přileze s prosíkem a ona mu odpustí. Nikdo to nechápem, všichni jí domlouváme a ona si nedá říct. Je to manipulátor, vždy jí ukecá. Taky sama říká, že sebevědomí šlo hodně do kopru. Dokonce už byla i u psychologa, bohužel další sezení má až za měsíc, mezitím se s ním samozřejmě normálně stýká. Když se „rozešli“ na pár dní, furt jen vymýšlela proč by ho měla ještě „naposledy“ vidět. Už sme z ní všichni zoufalý, taky by mě zajímalo, jak jí pomoc. Ale dokud na to nepřijde sama, asi jí není pomoci. Jinak bych řekla nejlepší je čas, nic jinýho ani nepomůže a odolat jeho nátlakům. Prosím zachovat anonym, je to hodně osobní a kamarádka by se mohla poznat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama