ŠECR JIHLAVA předškolní a mimoškolní pedagogika

2
23.1.21 10:25

ŠECR JIHLAVA předškolní a mimoškolní pedagogika

Dobrý den, je tu někdo kdo studuje, studoval či se chystá studovat na ŠECR JIHLAVA obor předškolní a mimoškolní pedagogika? Zvažuji dálkové studium na 2 roky. Nevíte, který den probíhá výuka? Jak je to s praxí? A jak je škola náročná? Děkuji za odpověď. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.1.21 19:21

Ahoj, výuka probíhá každé úterý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
19.2.21 13:01

@Daniela.Novohradska Ahoj, mohla by si, prosím, ještě nějaké další info třeba ohledně hry na hudební nástroj, praxe atd. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.2.21 14:10

@Anet R.
Ahoj.
Jihlavu vim jen toto info, vice jsem si nezjistovala, jelikoz od zari nastupuji do Obratane.
Kazdopadne urcite tam budou (jako vsude) hra na klavesy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
6.3.21 08:51

Dobrý den, já mam odeslanou přihlášku. Pracuji jako AP v MŠ. Podle kamarádky která školu absolvovala je škola v pohodě. Dokonce nejezdila ani každý týden, domlouvaly se s kamarádkami a posílaly si vždy mezi sebou učivo. Hru na hudební nástroj neuměla, ale naučila se pár základních písniček na klavír.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.3.21 09:01

Oznámení o přijetí/nepřijetí

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak tato škola oznamuje přijetí/nepřijetí? Docetla jsem se, ze se přijímá dle prijatych prihlasek, ale nikde o zpusobu oznámení přijetí/nepřijetí.
Díky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
6.3.21 19:18

@Luculak Dobrý den, tak to bohužel taky nevím. Zatím čekám na odpověď :) Přihlášku jsem posílala v lednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.3.21 19:49

@PetraZd, já přihlášku posilala az v půlce unora. Tak snad mam šanci. Chtěla bych studium na jeden rok, jelikož uz mam Bc. pedagogického zaměření.
Moc Vam děkuji za reakci. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
6.3.21 20:09

@Luculak já mám dálkově na dva roky, tak přeji hodně štěstí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.3.21 21:00

@PetraZd díky, Vám také :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.3.21 08:59

Ahoj, holky. Taky se přidávám do diskuze. Měla bych být nejspíš přijata na školní rok 21/22 na jednoleté studium. Loni jsem poslala přihlášku pozdě, až někdy v únoru a nevešla jsem se do pořadniku. Škola ale přesouvá ty, co se nedostali na další rok. Přišel mi email, zda mám pořád zájem o studium, tak spoléham, že to vyjde. Budu dojíždět z Olomouce, ale když jsem viděla spoje, tak jsem byla v šoku :D celou noc jsem probděla, protože jediný spoj jede ve 4 ráno a na místě budu 8:30,což je pozdě :D. Tak se ptám, zda je tu některá z vás z Olomouce, a případně, zda má v plánu dojíždět autem. Co jsem se koukala, tak jednoleté studium chodí do školy v pátek. Jinak je teda super, jak tu někdo psal, že není nutné dojíždět každý týden, když se člověk domluví s kolektivem a budou se střídat a spolupracovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
27.3.21 09:04

@Luculak Lucinko, ja si minulý rok volala do školy na studijní někdy v květnu. Nicméně mají to myslím pak na stránkách na úřední desce, zda je člověk přijaty nebo pod čarou. Jinak teda přeji hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
27.3.21 10:18

Holky, studují jednolety obor, tak se klidně ptejte, co Vás zajímá :) jinak opravdu netrvají na tom, aby tam člověk jezdil, je to na každém a také na kolektivu, jak si předává informace. My máme hromadný email a také skupinu na WhatsApp :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.3.21 14:19

@Deniss105
Ahojky :) jojo, prislo v mailu, ze to bude na strankach školy.
Z Olomouce to máš pěkně daleko, ja jsem z Třebíče :/ kdybych se dostala, tak budeme spolužačky a ráda ti budu poskytovat materiály do školy, nicméně mam strach, ze jsem zaslala přihlášku pozde :( ja teda ani nečekala, ze tam bude tak velký zájem. Tak uvidime, jak vše dopadne :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
28.3.21 14:22

@NelcaZ
Ahoj :) ja bych se rada zeptala, jak je to s tim hudebním nástrojem. Umím hrát na kytaru, ale všude ctu, ze chteji klavir a nic jineho :/. Jak to prosím je? Povolí jiný hudební nástroj nez klavír?
Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat