Sedací kruh do bazénu, pro mimčo co nesedí?

80
17.8.20 10:20

Sedací kruh do bazénu, pro mimčo co nesedí?

Zdravím maminky, mám mozna takový hloupý dotaz.. Ale dotaz jako dotaz. Máme 5-ti měsícniho chlapečka, který ještě nesedí. Pořídila jsem mu takový ten sedací kruh do bazénu, ale zatím jsme nevyzkouseli. Nejsem si úplně jista, zda ho tam mohu posadit. Bazén máme vyhřívaný a malemu se v něm hrozně líbí, ale ja už mám problém ho udržet, je poměrně těžký a ve vodě samou radosti vyvádí. Byli by pro mě lepší ho položit do toho kruhu a jistit ho, než se bát že mi z ruky vyklouzne do vody. Co myslíte, mohu začít kruh používat, aniž bych malému nějak ublížila když ještě nesedí? Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19140
17.8.20 10:23

Těžko říct, to je na tobě, bude v něm jak ve visitku, ale nic extra se nestane. Teda ale zvláštní, v 5 měsících se začíná s kojenecký plavanim a že by někdo valcil s tím, že nemůže udržet spokojeně dítě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18740
17.8.20 10:26

Rekla bych, ze jo, taky ho mame, používám ho teda az od roka, ale ono se v nem nesedi, spis visí 8) na prvního syna jsem mela babyring, nevim jestli se to jeste dela, to byl kruh kolem krku pro miminka, ze mu drzel nad vodou hlavu a ja mu jenom jistila telo, takova pojistka kdyby mi vyklouz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
17.8.20 10:29

Podle mě je ten baby ring kolem krku nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.8.20 10:31

@Cuddy
Zvláštní to možná je, pro maminky, které mají v pořádku obě ruce a nemají problém s tím, udržet jakýkoliv předmět. Já jsem po operaci ruky, zůstaly mi nějaký trvale následky a tak pokud ruku namáham déle, bohužel s tím mám problém udržet 6,5 kg ještě když sebou placa a nejradši by byl kdybych ho mohla pustit z náruče 👍 😁

@Kriss Tina
Děkuji, já si právě také myslím, že ho není vyloženě sed přece jen i ta voda ho trochu nadnese. A jak říkám, budu mnohem radši a jistější takto, nez aby se něco stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.8.20 10:33

@ZuzaM
Ano, to byla první varianta, kterou jsem vyzkoušela, ale prcek to kolem toho krku nesnese :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4701
17.8.20 10:34
@ZuzaM píše:
Podle mě je ten baby ring kolem krku nejlepší.

Jestli chce zničit dítěti pater, tak baby ring kolem krku je ideální.
Do tohohle visitka bych ho dala. Stejně v tom bazénu není hodinu ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19140
17.8.20 10:36

Jako uplne první pomůcka se na kurzech používá pěnová ryba pod paže, vyrábí ji třeba Dena, musíš v ní dítě jistit, ale má lépe těžiště než v sedací kruhu a může lépe kopat nohama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.8.20 10:39

@mackA159

Samozřejmě, že ne. Jde jen o nějaký osvěžení a trochu zablbnuti, malý miluje vodu. Máme i dětský bazének, ale to ho moc nebralo a hlavně se mi v něm neustále pretacel, takže oči, uši stále plné vody.. Proto radši tu variantu kdy může být s námi ve vodě a spokojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
17.8.20 10:39
@Cuddy píše:
Jako uplne první pomůcka se na kurzech používá pěnová ryba pod paže, vyrábí ji třeba Dena, musíš v ní dítě jistit, ale má lépe těžiště než v sedací kruhu a může lépe kopat nohama.

To vůbec neznám, jdu googlit. Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19140
17.8.20 10:46

@Mark999 jinak se říká, že pro dítě je nejbezpečnější tvá náruč, ale pokud máš zraněnou ruku, tak není co řešit. A velký bazén je v porovnání s bazénkem zvlášť pro nesedí i dítě úplně jiný zážitek. Na tvém místě (bazén na zahradě a zraněná ruka) bych zvážil alespoň pár kurzu plavání miminek, kde se dítě naučí zadržet dech a bude vědět, co dělat, když se ti náhodou potopi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11721
17.8.20 10:50

Na kojeneckem plavani jsme deti davali do obycejnych nafukovacich kruhu (samozrejme malinkych :)). Radily v nich jako tornada. Stejne jsou deti pod dozorem.

Tohle sedatko do vody je podle me v pohode. Dite v nem ve skutecnosti nesedi. Taky jsme ho pouzivali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27522
17.8.20 11:53

@Mark999
Na mimino bych ho v tvém případě použila, když máš problém s udržením pár kil. Není ve vodě věčnost. Ten kruh kolem krku se mi nelíbí, sama jsem s kojencem začala chodit na „plavání“ v 9 měsících, to už se pokoušel o stání a kroky, takže byl ve vodě dost aktivní. Měli jsme tu pěnovou rybku, o které je tu zmínka. Ale stejně nemůžeš dítě nechat plácat ve vodě jen tak. Měl by s tebou v tom bazénu být i někdo další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.9.20 12:36
@Mark999 píše:
Zdravím maminky, mám mozna takový hloupý dotaz.. Ale dotaz jako dotaz. Máme 5-ti měsícniho chlapečka, který ještě nesedí. Pořídila jsem mu takový ten sedací kruh do bazénu, ale zatím jsme nevyzkouseli. Nejsem si úplně jista, zda ho tam mohu posadit. Bazén máme vyhřívaný a malemu se v něm hrozně líbí, ale ja už mám problém ho udržet, je poměrně těžký a ve vodě samou radosti vyvádí. Byli by pro mě lepší ho položit do toho kruhu a jistit ho, než se bát že mi z ruky vyklouzne do vody. Co myslíte, mohu začít kruh používat, aniž bych malému nějak ublížila když ještě nesedí? Moc díky.

Kdyz by ti vyklouzl, tak se stane co? Je to voda ne beton

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama