Reklama

Sedací souprava Asko - spokojenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 28.03.18 13:43
Sedací souprava Asko - spokojenost?

Ahoj, mátě někdo zkušenost s nějakou sedačkou z Asko nábytku? Případně jakou máte a jak jste spokojené?
Prosím jen osobní zkušenosti. Ne věci typu „známá říkala“ apod.
Děkuji.

Reklama

Reakce:

Marketka25
Ukecaná baba ;) 1993 příspěvků 28.03.18 14:05

@Lucie486 Ahoj, my máme sedací soupravu Elvis, potah z Ekokůže. Teď ji máme rok a je pořád jako nová. Máme šuplík s velkým úložným prostorem a rozkladaci lůžko, jeden roh polohovatelný a na jedné straně otoman. Zatím s ní nebyl žádný problém a doufám že nebude za ty prachy :lol:

Příspěvek upraven 28.03.18 v 15:18

Keyllah
Echt Kelišová 8803 příspěvků 28.03.18 14:36
@Lucie486 píše:
Ahoj, mátě někdo zkušenost s nějakou sedačkou z Asko nábytku? Případně jakou máte a jak jste spokojené?
Prosím jen osobní zkušenosti. Ne věci typu „známá říkala“ apod.
Děkuji.

Za mě nic moc -) cena cca 17 tis. a po necelém roce prosezená v místě, kde sedávám.

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 28.03.18 14:41

Máme dva roky. Hodně používaná, i rozložená. Stále plně funkční, složená vypadá stále jako nová. Ale byla dost drahá, žádnej plátek molitanu, co se prosedí za půl roku.

(Edit: cena pres 50tisic)

dana.dv
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 28.03.18 14:50

Mame kozenou za 60tis, pouzivame 10let a je stale perfektni. Kamarad dela v oboru a primo tu nasi nam tenkrat schvalil. Asko pry ma ruzne dodavatele a ruznou kvalitu.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 28.03.18 18:45

Všechny tyto řetězce (Asco, Sconto,…) mají zboží od stejných výrobců. Také hledáme novou sedačku, prošli jsme, co se dalo. 90% sedacek jsme potkávali neustále kolem dokola). Dodnes se nám nepodařilo vybrat nic kloudného v pro nás přijatelne finanční sféře. Dokud nám děti neodrostou, 50 tis. do sedačky investovat nehodlám.

Lucie486
Kecalka 307 příspěvků 28.03.18 19:12

@Agneth To jsem si vsimla. Vse stejne Polsko a ruzne ceny. No my mame dost omezeny rozpocet, takze berem hodne levnou. Asi to bude prast jako uhod. Budou nam po tom stejne lozit 3 decka, tak se pak koupi nova a lepsi. :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama