Sedací souprava - polohovací záhlavníky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V.gold
Povídálka 17 příspěvků 21.08.18 13:03
Sedací souprava - polohovací záhlavníky

Ahoj,
co říkáte na sedací soupravu s polohovacím záhlavníkem? Děláme komplet rekonstrukci bytu ( koupelnu, omítky, nábytek na míru, podlahy.. prostě všechno) dost peněz. Nevíte o nějakém dobrém gauči? cca 30 tisíc. A co říkáte na polohovací zahlavníky? Co máte vy a popřípadě za kolik a kde jste to koupili a jak dlouho to máte 8o
A co sedací souprava z Nejci?
Moc díky :srdce:

Reakce:
V.gold
Povídálka 17 příspěvků 21.08.18 13:13
A co tento ?
Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 21.08.18 13:24

@V.gold v tomto nábytku jsem byla ,když jsem sháněla sedačku. A vsechny byly super,vysoké operky zad ,což jsem chtěla.
Nakonec mám jinou ,ale této bych se nebránila

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 21.08.18 13:59

Máme ze Sconta, taky za 30 tis ze zahlavniky, rohovou… je bezvadna… rozkládací, s uloznym prostorem. Zahlavniky jsou bezva když si chceme natáhnout nohy a hezky se opreme… pohoda lahoda :) za mě určitě ;)

Heivka
Závislačka 3257 příspěvků 21.08.18 14:01

Máme gauč s polohovacími záhlavníky od Axamite, stál hodně, kolem 50k, ale jsme moc spokojení, skáčou nám po něm dva 30kg psi a jeden skoro tříletý rošťák a gauč po necelých 3 letech vypadá jako nový, potah máme z mikropyše takže jednou za čtvrt roku si dám drbací tříhodinovku a vyčistím všechny flíčky a je jako nový.

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 21.08.18 21:41

:potlesk: děkuji

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 22.08.18 08:00
@Petra Z píše:
@V.gold v tomto nábytku jsem byla ,když jsem sháněla sedačku. A vsechny byly super,vysoké operky zad ,což jsem chtěla.
Nakonec mám jinou ,ale této bych se nebránila

Jakou máš jinou sedačku ? :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 22.08.18 10:10

@V.gold mám tuto,je ze sconta ,tuším malaga se jmenuje

V.gold
Povídálka 17 příspěvků 22.08.18 10:12
@Petra Z píše:
@V.gold mám tuto,je ze sconta ,tuším malaga se jmenuje

Děkuji :srdce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52184 příspěvků 22.08.18 10:21
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >