Sedačka do obýváku - zkušenosti s Phase sedačkami

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
963
2.1.15 19:23

sedačka do obýváku - zkušenosti s Phase sedačkami

Ahojky všem.

Potřebujeme do obývacího pokoje koupit novou sedací soupravu a řešíme jakou, jak dělanou, až mi z toho jde hlava šejdrem. Nyní máme z Ikey takovou obyč sedačku ve tvaru L. Protože mi přijde, že v našem dlouhém, ale úzkém obýváku to zabírá hodně místa, řekla jsem si, že L vynecháme a budeme to kombinovat jinak. Líbí se nám hodně sedačky Phase, ale říkala jsem si, jestli s nimi máte někdo zkušenost? Hodně hezká je sedačka Cosmo, neumím si představit, kolik lidí narvu na 3-sed, když mi přijede moje početná rodinka a k tomu jsem zvažovala, že bychom si koupili lenošku miami. Máte se sedačkou nebo lenoškou někdo zkušenost? Co látky - opravu úprava proti našim dvounohým miláčkům vydrží i popsání? Děsí mě trošku stěhování - bydlíme v 7. patře paneláku, výtah pidi, schody nešikovný a sedačku prý vozí v jednom kuse.

Předem díky za info všem. Manžel už tak řeší každou blbost, že jsem si řekla, že se poradím jinde :-)

Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
2.1.15 19:50

Jee tak to jsem zvedava na odpovedi. Samotny se mi libi sedacky Phase a zatim omrkavam trh, protoze se budeme stehovat do noveho az na podzim 2015. Diskuzi si tak pridavam do oblibenych. Diky @luciashek ;)

http://favi.cz/…aci-soupravy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
2.1.15 20:10

Ahoj, máme sedačku Cosmo necelé 3 roky v rohovém provedení, potah se jmenoval myslím Napoleon (měla by to být právě ta nezničitelná úprava). Co se týká čištění různých fleků od jídla, vypratelných fixů, průpisky apod., tak je to super, opravdu jde vyčistit jen vlhkým hadrem. Jediné co nešlo vyčistit, je fix na textil, naštěstí tam kluci udělali jen pár teček :cert:.
Příště bych zvolila jinou barvu - máme oranžovou a na místech, kde často sedáme je to vidět.

Jediné co mi vadí je, že na spoustě míst je ve švech vydřená látka (od sezení). Jinak barva je stále stejná a i sedačka si drží svůj tvar.

Myslím, že cena odpovídá kvalitě a doufám, že přežije i třetího raubíře, ti starší dva už ji naštěstí vědomě neničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1788
2.1.15 20:34

Máme Palermo ten troj sed od Phase a potah Chameleon a jsem maximálne spokojá! Také jsem nemohli mít L-ko tak jsem zvolili troj sed a vejdou se na něj tři -čtyři lidi, máme k dispozici dva taburety pro návštěvy, takže se to dá!
Bydlíme také v 7.patře a i když nám řekli, že se vozí vcelku, tak nám ji pánové dole rozebrali a vynosili nahoru a složili! Sami se divili proč říjkají že se nedá rozerat???
Máme ji rozkládací a je prostě úžasná!!!
Máme ji půl roku a řádí na ní naši dva (29m a 15m) raubíři. To už na ni byl Lipánek a fak jsem to jen setřela hadrev namočeným ve vodě a bylo to přyč. Takže já rozhodně doporučuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
963
3.1.15 07:35

My právě uvažujeme o látce Napoleon, právě kvůli dětem. Zatím máme doma jen jednu princeznu, ale je tak hyperaktivní, že si přijdu, jak když mám doma těch dítek pět. No a plánujeme další prtě, takže po zkušenostech s naší slečnou potřebuji něco odolného.
Jsem ráda, že sedačka se dá rozebrat, to by v tom případě byla dopravitelná i k nám domů :-)
Jen ta lenoška mi na fotkách přijde obří, takže to nakonec skončí asi taburetkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1788
3.1.15 14:05

@luciashek my měli puvodně taky v plánu ten potah Napoleon, ale nakonec nám bylo doporučeno ten Chameleon právě jakože novějši typ a hlavné ododlnější, tak nevím…ale asi v nich nebude moc fozdíl. Jen možná ten CHam.jak se lehce mění tak to na něm neni asi moc vidět, teda na první pohled :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
19.10.15 13:04
@Helenie píše:
@luciashek my měli puvodně taky v plánu ten potah Napoleon, ale nakonec nám bylo doporučeno ten Chameleon právě jakože novějši typ a hlavné ododlnější, tak nevím…ale asi v nich nebude moc fozdíl. Jen možná ten CHam.jak se lehce mění tak to na něm neni asi moc vidět, teda na první pohled :)

A co na něm neni vidět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.4.16 20:37

Rozhodne nekupovat phase sedacky! Predrazene, nefunkcni sedacky! Reklamovali jsme po dvou tydnech uzivani vrzani, skripani, praskání a nevim co dalsiho.. Reklamace byla uznána, po dvou tydnech velkych oprav dojela sedacka se sirsimi nohami, ktere mely vrzani pravdepodobne zabranit.. bohuzel! Tri tydny na to nam sedacka opet vrze, pro zmenu zase nekde jinde, takze to nohami neni! Jsem zklaman a nedoporucuji ke koupi! Muzu take prodiskutovat rozdilnou vysku zadovych operaku, ktere vytvari na pohled neprijemne schodiste! A to nemluvim o tom, ze jak si hraji na super firmu, tak vam tu sedacku za ty prachy nejsou schopni ani dovezt! Takze se s ni tahate jak blbci! Fakt ne! Nedoporucuji firmu, ani sedacku! Povazuji koupe sedacky Phase za jedno z nejhorsich rozhodnuti pri zarizovani domu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
10.5.16 10:20
@radiany píše:
Rozhodne nekupovat phase sedacky! Predrazene, nefunkcni sedacky! Reklamovali jsme po dvou tydnech uzivani vrzani, skripani, praskání a nevim co dalsiho.. Reklamace byla uznána, po dvou tydnech velkych oprav dojela sedacka se sirsimi nohami, ktere mely vrzani pravdepodobne zabranit.. bohuzel! Tri tydny na to nam sedacka opet vrze, pro zmenu zase nekde jinde, takze to nohami neni! Jsem zklaman a nedoporucuji ke koupi! Muzu take prodiskutovat rozdilnou vysku zadovych operaku, ktere vytvari na pohled neprijemne schodiste! A to nemluvim o tom, ze jak si hraji na super firmu, tak vam tu sedacku za ty prachy nejsou schopni ani dovezt! Takze se s ni tahate jak blbci! Fakt ne! Nedoporucuji firmu, ani sedacku! Povazuji koupe sedacky Phase za jedno z nejhorsich rozhodnuti pri zarizovani domu..

Děkuji moc za informaci. Tak to bych do nich fakt neřekla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
9.6.16 15:06

Sedačku Phase taky zvažujeme. Většinou jsem četla samé pozitivní recenze, ale tady čtu i negativní… Chceme jí hlavně kvůli dětem, ten odolný potah. Byli jsme se podívat v showroomu, zatím nejsme zcela rozhodnuti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.7.16 16:22

Zrovna reklamuji sedačku Phase potah napoleon sedačka Monaco…jsem velmi zklamána :-( máme tu krémovou světlou a máme ji od února…strašnýý je taková „vyblitá“ chytá se na to úplně všchno!! prach, vlasy, chlupy (pes),…noo hrůzaa, jako hadříkem setřu všechno to je super, ale celkově vzhled sedačky po čtyřech měsících..katastrofa..už ji nechci. za 37000 si opravdu představuji jiný komfort. Mrzí mne výběr a už bych si jí nikdy nepořídila. Reklamaci mi zamítli a doporučili mi jí nechat přečalounit na naše náklady a nebo si zaplatit tepovací firmu…děkuji pěkně, takže každé 4 měsíce další minimálně 4000 za čištění :-( :cert: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
19.11.16 23:16

Ahoj děvčata,
Jsme ve fázi rozhodování o koupi nové sedačky. Nejdřív jsme byli rozhodnuti pro sedačky Phase…ovšem když jsme se začetli do recenzí tak docela začínáme pochybovat, jestli je koupě sedačky Phase dobré rozhodnutí. Jaké máte doma značky sedaček a jak jste s nimi spokojení??? A nemá náhodou někdo sedačku značky Resa? Díky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
20.11.16 09:27

Nikdo žádné zkušenosti s Phase nebo jinými sedačkami??? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.17 18:37

rozkládací sedačka zkušenosti?

Ahoj lidi :)
má někdo zkušenosti se sedací soupravou na trvalé spaní? Byli jsme se podívat v SOFAREAL a to je teda strašná bída dle mého názoru. Máme malé dítě a potřebuju, aby to něco vydrželo. Když projedu internet vyskočí na mě hned několik nabídek na rozkládací gauče.
Přemýšlíme nad sedačkami Phase a nebo sofaland.

Nemáte někdo zkušenosti? :roll: 8) 8) přece jen něco jiného je reklama a něco jiného zkušenosti.

Předem díky. Je to pro dva dospělé na trvalé spaní. Děláme malému pokojíček, takže se musíme dělit o místo.

Anka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1572
17.5.17 20:00

Měli jsme kdysi dřevěný rozkládací rám a v tom futon. Obdobný koncept kdysi měla i Ikea. Na každodenní spaní to bylo fajn a lepší než rozkládací gauč

Ted něco obdobného prodává Futon Centre v Praze, ale na některé jejich rámy nejsou úplně dobré recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat