Reklama

Sedačka EKTORP z Ikey - po sundání potahů je plná peří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ikulka
Závislačka 4099 příspěvků 04.05.10 12:10
Sedačka EKTORP z Ikey - po sundání potahu je plná peří

Ahojky,
máme už asi 2 roky sedačku z Ikey - EKTORP . Už jsem párkrát prala potahy, které mi dětičky zašpinily od kdovíčeho, ale zarazila mě jedna věc - u opěradel to nedělá, ale ty podsedáky když vyvleču tak je z toho strašného peří, nemůžu to svlíkat ani doma, musím to vzít ven kolik toho peří z toho padá :pocitac: . A potahy musím prát zapnuté, protože bych to peří měla pak i v pračce.

Chci se zeptat těch kdo tuto sedačku mají jestli to tak mají taky nebo to je jenom nějaká vada té naší. V tom případě bych to šla reklamovat. I když dělá to i u křesel, takže to asi tak bude u všech :nevim: .

Díky moc za reakce.

Reklama

Reakce:

dornicka
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 04.05.10 12:25

Ahojky, bohužel je to tak, nám taky EKTORP pelichá… :roll: Je to určitě tím, že materiál, kterým je podsedák překrytý, je takové řídké netkané cosi a peří tím jednoduše proleze :-(

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 05.05.10 13:33

Nám taky pelichá a pěkně mě to štve, Ondrovi se občas podaří nějaké peříčko vyšťourat i přes potahy, když se propíchne zrovna tou „stopkou“ (jak se tohle vlastně u peří jmenuje? 8-o ). Takže ještě navíc musím hlídat, aby to nespolkl a nezačal se dusit :zed:

sylvaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.12 16:39
Peří

Sedačku miluji ale to peří mi žere nervy!!!!!!!!Má to stejně. Ikea už přestala vyrábět s peřím ty sedačky dávají tam nějakou pěnu.

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 06.01.12 16:43

Ektorp jsem chtela - hezka a hlavne pohodlna a prave z toho duvodu nakonec mame porad stoletou, ale funkcni Beddinge…

Nejvic mi na Ektorpu vadi, ze i kdyz neni extra pouzivana tak vypada porad zvalene nebo jak bych to rekla, ma ji sestrenice a v obyvaku prakticky nejsou, nase Beddinge je v permanenci furt…

Ja stejne doufam, ze za rok, dva, tri udolam manzela konecne na svetlou kozenou. Deti uz taky budou mit rozum… :lol:

Rada32
Stálice 66 příspěvků 11.03.12 19:08

taky pelichá,ale neměnila bych. Hlavně je super výměna potahů. Pokaždé jiný obývák :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >