Sedačka na kolo Polisport

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 30.05.10 20:46
sedačka na kolo Polisport

Dobrý den,můžete se se mnou prosím podělit o vaše zkušenosti se sedačkou na kolo značky Polisport.Jsou také kvalitní jak Hamax.Hamax jsou docela drahý,tak hledám nějakou levnější ale kvalitní sedačku.Děkuji :think:

Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 15700 příspěvků 30.05.10 22:06

Jednou delal D test pruzkum a Polisport Wallaby jako jeden ze tri prosel…resp. neprosel, protoze nemel prilozen cesky navod…my ji sice nemame, mame Hamax, ale mel by byt taky dobry…

sarka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.11 22:42

My mame Polisport a jsme maximalne spokojeni.
Ma mekceny plast, design je taky pekny, da se posunout vice dozadu, abys nekopala patama do sedacky, ma snadne upevneni. Proste uplne v pohode… ! :palec:

Haňulka žabulka
Kecalka 451 příspěvků 23.06.11 20:53

Ahoj, máme Polisport Bilby a jsme maximálně spokojení, malá si v ní krásně hoví a nemůžeme ji dostat většinou z kola dolů :-) :-) Sedačka má příjemné polstrování, pěkný design, lehké zapínání, takže ji zapnu i sama bez asistence manžela a můžeme jet sólo. Hamax je o dost dražší a myslím, že kvalitou je to srovnatelné, alespoň tak nám to říkali při kupování.
Jo a český návod máme :mrgreen:

Katu&Fila
Kecalka 111 příspěvků 29.06.11 13:16

Polisport máme taky:)malej miluje jízdu na kole, jak píšete přede mnou, krásný snadný polstrování i zapínání:)doporučujem:)

Bodjžena
Povídálka 20 příspěvků 17.05.19 12:15

Ahoj, oživují diskuzi :grinning: malá dostala nečekaně k narozeninám cyklosedačku Polisport bilby. Já měla původně v plánu kupovat Hamás siesta. Ale jde mi o to, sedačka, kterou malá dostala se mi líbí, jen mě trošku mrzí, že není polohovací. A tak se ptám, je to takový „problém“? Nebo ti co polohovací mají, obešli byste bez toho? Má sedačka ještě něco co vám na ní vadí? Atd,… Děkuji za odpovědi :grin:

Martassek
Kecalka 398 příspěvků 17.05.19 12:32

Máme tuto sedačku a jsme moc spokojení. :kytka:

Bodjžena
Povídálka 20 příspěvků 22.05.19 21:38

Děkuju za odpověď :grin: sedačku si necháme. Snad budeme taky spokojení :wink:

Váš příspěvek
Reklama