sedátko na kolo, ale ne to vzadu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 08.03.10 18:41
sedátko na kolo, ale ne to vzadu

Mám takový problém, sedátka ve předu už se nevyrábějí? Nemůžu to totiž nikde najít. Nejspíš asi z důvodu bezpečnosti, jinak si to nedovedu vysvětlit, ale já bych měla radši právě to sedátko vepředu. Nevíte, zda se dá někde sehnat (krom tedy bazarového zboží)?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.03.10 18:46

Něco takového? http://www.zandashop.cz/foto_detail.php?…

Já osobně mám teda tu dozadu a přední bych nechtěla..

Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 08.03.10 18:51

jo, něco takového. ale kde to koupit? Já vím, že je spousta pro to vzadu, ale já jsem odvozila i své bratry vepředu a tak nějak si už neumím představit, že bych na dítě neviděla (pokud bych se na něj neotočila). Je mi jasné, že je to o zvyku, ale i ten výhled prcka :think:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 08.03.10 18:53

http://www.kamilka.cz/index.php?…

takovéhle, ty kovové už ne, máma je nakupovala na aukru. Já osobně radši zadní,alespoň si mohu být jista ž emi nevyšrouboval brzdu či přehazovačku a nebude mi tahat řidítky… Navíc není problém když tam usne.
Test - Pro malé děti na kole jsou bezpečnější sedačky umístěné za sedly rodičů

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 08.03.10 19:09

Mám kovové, nízké (bez tojho vysokého opěradla, jako mají zadní, nebo některé plastové přední. U nás, na malém městě, jsou k sehnání celkem běžně.

Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 08.03.10 19:14

už se nám zadařilo něco najít, jen jsem si na první pohled myslela, že jsou to zadní :lol: Každopádně díky za „nakopnutí“ :kytka:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 08.03.10 19:25
Hanule píše:
http://www.kamilka.cz/index.php?…takovéhle, ty kovové už ne, máma je nakupovala na aukru. Já osobně radši zadní,alespoň si mohu být jista ž emi nevyšrouboval brzdu či přehazovačku a nebude mi tahat řidítky… Navíc není problém když tam usne.
Test - Pro malé děti na kole jsou bezpečnější sedačky umístěné za sedly rodičů

test jsem si dala do záložek a až to s mužským budem probírat, tak budem nahlížet. Už teď jsem si to přečetla a začínám váhat, že možná opravdu půjdeme do té vzadu. Nerozčilují se vám vzadu děti, že nevidí dopředu? Nesnaží se příliš se vyklánět do stran?

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 08.03.10 19:44

Kubas byl vzadu spokojený a nevykláněl se.. Ani nevykopával nohy, nic. A alespoň na něj tolik nefoukalo, takže neměl výraz veselého cyklisty :mrgreen: Dáda ještě nejel a nejdřív ho tam posadím tak na konci léta počítám… Jelikož ještě nesedíme sami, tak mi i rok asi bude připadat moc brzo.
Jo a když už měl špatnou náladu a v tom sedátku byl tak houpání sedačky je ustojitelnější než škubání řidítkama a kopání do předního kola, řekla bych :lol: Takových scén jsme taky pár měli, protože ještě něchtěl někam/odněkud jet pryč.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 08.03.10 20:05

ahoj,Valinku jsem vozila taky vzadu,si to užívala,pochru­povala,jedla tam a pořád něco komentovala-byly to krásné časy :lol: vlastně ještě na podzim jsme takhle jezdily,škoda,že už to končí :-(
nevím jak vpředu,ale vzadu se může krásně opřít,sedačka péruje-není problém při hrbolcích,jezdí se dobře.
S tou přední zkušenost nemám.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 08.03.10 20:07

Vzadu dítě je přikurtovaný na pevno za ramena, takže se nijak moc vyklánět nemůže.

thea
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 08.03.10 20:08

jsem na tu přední ted koukla v tom odkazu-tak možná takové malé dítě roční by si hlavičku opřelo o opěrku,ale nevím,zda starší-přijde mi to krátké :nevim:

liška
Echt Kelišová 7559 příspěvků 08.03.10 20:58

Ahoj, taky jsme se tak rozhodovali, preferovala jsem přední - vidím na dítě, dítě vidí dopředu… Šli jsme do prodejny jízdních kol, a tam mi ji opravdu z důvodu bezpečnosti nedoporučili. Máš rozkročené nohy a nezatočíš tak bezpečně a náhle, pokud by se něco stalo. A hlavní důvod pro mě byl, dítě nemá oporu pro hlavu a krk! Fouká mu do pusinky a očí, a kdybys prudce zabrzdila, narazíš mu zezadu do helmy…
Zkusila jsem se projet na kole se zadní sedačkou i s malou a naprostá spokojenost, zkus najít někoho, kdo má přední a kdo má zadní sedačku a projet se. Malá byla v sedačce vždy spokojená.
Tak ať dobře vyberete. :mavam:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 08.03.10 21:40

My máme ten Hamax Kiss a Anežka v ní byla naprosto spokojená, a to třeba v kočárku od malička řvala a řvala a už jako miminko se nudila.

Uživatel je onlineMurka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 08.03.10 21:51

Taky máme zadní sedačku, jsem s ní spokojená. Akorát mě napadlo, že ten výhled nemá prcek nic moc. No a švagra už napadlo, proč se nedělají zadní sedačky obráceně :lol: , aby dítko sedělo zády k vám a koukalo jak ubíhá cesta

Kakika
Neúnavná pisatelka 15004 příspěvků 08.03.10 22:10
Murka píše:
Taky máme zadní sedačku, jsem s ní spokojená. Akorát mě napadlo, že ten výhled nemá prcek nic moc. No a švagra už napadlo, proč se nedělají zadní sedačky obráceně :lol: , aby dítko sedělo zády k vám a koukalo jak ubíhá cesta

no jo, ale to by sis ani nevšimla, kdyby ti za jízdy vystoupil :mrgreen:
Holky, fakt jste mě dostali a asi půjdu taky do té zadní. Ten výhled je sice naprd, ale pravdou je to rychlé zatočení v případě nutnosti se sedačkou v předu byl vždycky problém

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >