Sedí bogaboo fusak i do jiných kočárků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 15:53
Sedí bogaboo fusak i do jiných kočárků?

Ahoj holky, hledám vhodný fusak pro mé ještě nenarozené miminko (srpen). Moc se mi líbí fusak od bogaboo, ale kočárek nemám. Nevíte, jestli sedí i do jiných kočárků? Aby seděl do hlubokého i sporťáku. Díky všem a hezké prázdniny :mavam:

Reakce:
bartoel1
Kecalka 177 příspěvků 19.07.19 20:58

Ahoj, fusak Bugaboo má zadní díl tvarovaný do jejich sporťáku, když se podíváš na fotku, tak vlastně je do tvaru L, nebo jak to mám popsat. To je proto, že Bugaboo kočárky ( mimo bee) nejdou sporťáku do rovného lehu, ale dítě v tom pořád sedí, jen ho naklopis. Ale do jejich hluboké korby jde dát, takže do kterékoliv. Asi bude pasovat i do jiných sporťáku, jen po narovnáni asi nebude tak hezky. Pokud tvůj sporťák nebude polohovací do roviny, tak bude sedět dobře. Jen otázka, co je na něm tak krásného? Za stejnou cenu jsou mnohem kvalitnější ( s outlastem) nebo hezčí (elodie)

Ellyn
Nováček 9 příspěvků 19.07.19 21:50

Našla jsem inzerát na péřový fusak, který má i vyměnitelnou vrchní vrstvu za tenčí a k němu i rukávník. Vím, že vyměnitelnou vrstvu má i Linda Cube, ale chci minimálně 100 cm a paní nepřijímá objednávky :( myslela jsem si, že bude pravděpodobně problém s tím polohováním, mám kočár do uplného lehu.
Nejspíš to budu muset vyřešit šedým ED a sehnat někde ještě podzimní fusak, ale tady se mi upřímně líbila ta cena :nevim:
Chci neutrální barvy, abych mohla využít na další dítě a hlavně mám dost strakatý kočár.
Jaký máš ty a jsi s ním spokojená? :)

bartoel1
Kecalka 177 příspěvků 20.07.19 07:20

Já mám únorového syna a byl drobek, tak jsem upřednostnila funkční materiál Outlast a nedám na něj dopustit. Malej měl i spoustu oblečení, protože mu litala termoregulace. Ten fusak je od little angel Medvídek, asi už dělají s jiným motivem. Není tak krásný, černý s šedým vnitřkem, ale teda upřímně byl super. Malý měl jen oblečení na doma a k tomu svetr/bundu a teplou čepici a pohodička. Nožičky teploučke a v obchodě se mi zase nezapotil. Nemusela jsem ho pořád převlékat, což bylo super, děsně to nesnášel a řval jak tur :mrgreen: Mám ho ještě tady, na podzim ho dám na bazar, druhé už nebude, tak kdybys ještě něco chtěla, třeba přeměřit, tak se ptej.

Váš příspěvek
Reklama