Sedí na vaše dítě znamení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DiankaDel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:43
Sedí na vaše dítě znamení?

Narazila jsem na skvělé články na téma děti a znamení, my jsme ve znamení vah a sedí to parádně.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 06.10.14 08:52

Mám obě děti ve znamení střelce a sedí to dokonale :-D :mrgreen:

donaga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:54

Tak u nás to nesedí. Dcera je narozená ve zlomu dvou znamení, tak jsem se dívala i na to druhé a ani to nijak extrémně nesedí, ač v tom druhém bych už našla aspoň něco málo, co by na ní pasovalo.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34159 příspěvků 1 inzerát 06.10.14 08:55

Popisy jsou napsány tak neurčitě, že více méně sedí na každé dítě, nezávisle na znamení :*

Pypule
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 06.10.14 08:56

Starsi syn je Kozoroh, sedi tak z 80ti % a dcera je Rak tak na 150 % :D

DiankaDel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:57
:-)
Petulka1234
Závislačka 3372 příspěvků 06.10.14 09:11

Dcera je ve lvu a mohu potvrdit, že je to sluníčko, které mě opravdově dokáže rozsmát a zahnat me chmury, ale pozor když není středem pozornosti, nebo není chválená, tak to se začne hned čertit. Jinak sebevědomý má na rozdávání, ráda se stará o slabší a potřebuje mít kolem sebe publikum, takže lev ji sedí.
Teď bude mít sestru ve znamení štíra, takže budu mít dvě tvrdé palice doma :), ale jsem moc ráda, že je nebudu muset do ničeho nakopávat a budou hodně samostatné.
No zkrátím to: doma určitě nuda nebude :)

tiffany
Extra třída :D 12215 příspěvků 06.10.14 09:11

Souhlasím s @Tiger-lily

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 06.10.14 09:27

Odkaz jsem nečetla, ale co jsem měla možnost číst v knihách zabývajících se astrologií, tak starší je blíženec a sedí to na něj. Mladší je narozen ještě jako rak, ale poslední (nebo předposlední, s tím rakem je to tam takové zmatenější) den znamení a nesedí na něj zatím vůbec nic. Zato lev, který je hned za ním, na něj sedí momentálně naprosto dokonale. :mrgreen: Je ale ještě maličký, takže bych z toho žádné závěry nedělala.

Příspěvek upraven 08.06.16 v 08:41

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 06.10.14 09:34

Mam doma dcerku ve znameni panna a syna ve znameni strelce a na to oba to sedi jak pr..l na hrnec :-D

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 06.10.14 09:35
@Fima píše:
Odkaz jsem nečetla, ale co jsem měla možnost číst v knihách zabývajících se astrologií, tak starší je blíženec a sedí to na něj. Mladší je narozen ještě jako rak, ale poslední (nebo předposlední, s tím rakem je to tam takové zmatenější) den znamení a nesedí na něj vůbec nic. Zato lev, který je hned za ním, na něj sedí naprosto dokonale. Takže on, ač je narozený ještě jako rak, nemá z raka absolutně vůbec nic a je dokonalým lvem. :mrgreen:

no tak to koukam, nas malej je tez 21.7.a rak jak vysitej…az mooc citlivej, nekdy bych radsi, aby mel vice z toho lva, bo jak pisu, cita na entou..

Aspera
Generální žvanilka 21742 příspěvků 06.10.14 09:37

U nás to na syna platí, u dcery teprve uvidím, ale jestli to bude platit na oba, tak si ještě s nima doma užijeme. :)

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 06.10.14 09:44
@lajovka píše:
no tak to koukam, nas malej je tez 21.7.a rak jak vysitej…az mooc citlivej, nekdy bych radsi, aby mel vice z toho lva, bo jak pisu, cita na entou..

On právě vůbec. Zatím má teda 14m., ale jak se projevuje… :roll: Mi dá asi ještě zabrat. Mám pocit, že ten půjde i přes mrtvoly. Citlivka není absolutně vůbec. Citlivý je ten náš starší, ale ten mladší je teda opravdu zvíře. :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 45271 příspěvků 06.10.14 09:48

Obdivuji autora clanku. Dokazat napsat horoskop tak, aby na dite nesedlo prakticky nic, musi byt hodne velke umeni.

lajovka
Ukecaná baba ;) 1304 příspěvků 06.10.14 09:53
@Fima píše:
On právě vůbec. Zatím má teda 14m., ale jak se projevuje… :roll: Mi dá asi ještě zabrat. Mám pocit, že ten půjde i přes mrtvoly. Citlivka není absolutně vůbec. Citlivý je ten náš starší, ale ten mladší je teda opravdu zvíře. :mrgreen:

ja jsem si skoro uderem 2let najednou uvedomila, ze mi asi vymenili dite…myslim, ze na urcovani osobnosti a povahovych rysu jako takovych je u tveho synka fakt jeste brzy, ted je to jeste takove prevazne pudove zviratko…no uvidis tak za 2 roky ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >